Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutri neham piti alkohol

Jutri neham piti alkohol

Zadnji 2 leti pijem, vsak dan…… jutri pričnem abstinirat. Se mi kdo pridruži?
Dovolj je bilo omame in otopelosti, dovolj mačkov, sramote……

ti kar če želiš ampak jaz ne mislim nehat, jaz se ne nikol sramujem in uživam vsako sekundo ko ga pijem. da bi ta čas na svetu porabila za nekaj treznega ko pa sem lahko pod dozo? ni šans, to je za tiste, ki ne vedo zakaj živijo

Koliko si stara?
Uspelo ti bo.

nova
Uredništvo priporoča

ti kar če želiš ampak jaz ne mislim nehat, jaz se ne nikol sramujem in uživam vsako sekundo ko ga pijem. da bi ta čas na svetu porabila za nekaj treznega ko pa sem lahko pod dozo? ni šans, to je za tiste, ki ne vedo zakaj živijo
[/quote]

Jaz sem zlomljena od alkohola. 2 leti niti en večer nisem bila trezna. Pa zakaj? A koliko me niso drugi zlomili, naj se sama? Neeeeee
Nočem več omame, hočem realo, pa naj udari

Koliko si stara?
Uspelo ti bo.
[/quote]

35

Te muči ljubezen ali služba, nekaj te. Be calm, počasi bo ta omama pozaba.

Nekaj me je. Prav imaš. In glede na to, da nikoli nisem koga ranila, zakaj bi mogla zaradi drugih sebe uničit?

Nekaj me je. Prav imaš. In glede na to, da nikoli nisem koga ranila, zakaj bi mogla zaradi drugih sebe uničit?
[/quote]

Vidiš, si na dobri poti, da rešiš problem. Imej se rada, neskončno rada, objemček tebi. :)))))

Vidiš, si na dobri poti, da rešiš problem. Imej se rada, neskončno rada, objemček tebi. :)))))
[/quote]

Hvala❤️

Nekaj me je. Prav imaš. In glede na to, da nikoli nisem koga ranila, zakaj bi mogla zaradi drugih sebe uničit?
[/quote]

jaz ne bom.. preveč uživam v omami….. sem pa s tabo če želiš nehat in vsem kar pride zravn;) te pa podpiram 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v abstiniranju. če te to kakorkoli teži začni čimprej brez alkohola.

<3

Hvala❤️
[/quote]

Prosim.💪❤💪
Pa poročaj_kako ti gre.

Prosim.💪❤💪
Pa poročaj_kako ti gre.
[/quote]

Bom, sicer si ne znam predstavljati več večera brez alkohola, ampak ga moram ukiniti, ker zaostajam s službenimi zadevami in projekti. Enostavno me bo povozil drugače……

Bom, sicer si ne znam predstavljati več večera brez alkohola, ampak ga moram ukiniti, ker zaostajam s službenimi zadevami in projekti. Enostavno me bo povozil drugače……
[/quote]

Vpiši se k skupinski telovadbi zvečer.
Saj bo. Super si, željo imaš. Cilj tudi.

Vpiši se k skupinski telovadbi zvečer.
Saj bo. Super si, željo imaš. Cilj tudi.
[/quote]

ja, in niti kaplje alkohola v hiši. Ne kupim več, pa če crknem

ja, in niti kaplje alkohola v hiši. Ne kupim več, pa če crknem
[/quote]

Tako se govori! Bo vse uredu.👌

Tako se govori! Bo vse uredu.👌
[/quote]

To ti lahko jutri zvečer povem, kako bo…. pa po pravici povedano mi je ravno, naj bo kar bo. Danes nisem imela alkota, kupit ga ne mislim več. Naj me zjebe na suho pol.

Nič te ne more uničiti, vsako stvar v mislih zmanjšaj, ter se zavedaj, da ti obvladuješ situacijo.
Če te zgrabi strah/panika … sama sebe pomiri, zadihaj, pojdi na zrak, prebiraj knjigo, udeleži se večernih predavanj(potopisna,…), ali delavnice.
Odmisli, četudi misliš, da je misel in želja močna, ti pa šibka. Takrat se umiri.
Sedaj pa lahko noč in veseli se nove zmage.
Objem, sem s tabo in mislim nate.

Ne morem ti povedat, koliko mi tvoje besede pomenijo. Hvala

Vem, da ti. Čeprav te ne poznam, si mi prirasla k srcu.
Lahko noč. Oglasi se še kaj.
Hvala_ti.

če ne boš mogla zdržat, avtorica, pejt mojga tastarga vprašat, kako je zdržal in še zdrži brez alkota od sredine 70 tih let. Mimogrede je pa tako za šalo malo eksal liter enciana, tako je bil odvisen od alkota in tako je enega dne rekel, …od danes več ne pijem in evo, ni več pipnil alkota, to bi moglo it v vse knjige svata, kakšno železno voljo moreš imet, da to narediš.
Sicer pa, ni bolj grde stvari za videti na svetu, kot orng babo pijano videti, ki se več ne obvlada……, če je pa malo je pa to to, glih taprava za akcijo z moškim.

Ne, jaz ne nesem toliko….. kozarec dva vina, da se omamim, da ne čutim in potem spat. Ampak nočem več

Kozarec dva vina pa ni nek alkoholizem. Sicer ne podpiram alkohola in ti želim uspeha pri zadanih ciljih ampak jaz sem mislil da se ga vsak dan z viskijem, žganicami, ker taki primeri so in tako prenehat je pa težko in na lastno roko lahko celo nevarno (abstinenca)

Vse najboljše ti želim. Boš zdržala !!!

Ko reces kozarec 2 so zihr 4

Ne vem kako si z dr. Ampak ce mu gres povedat ti bo dal take tablete proti alkotu.
Ce bi na te tablete pila bi kozlala ko vidra.na misel ti neb prislo vec. Sam ce bi jih jemala.

New Report

Close