Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starši otrok prestrašeni

Starši otrok prestrašeni

????

http://nova24tv.si/slovenija/crna-kronika/o-na-straniscu-osnovne-sole-ribnica-romski-ucenec-posilil-mlajsega-decka-ravnateljica-zabicala-da-javnost-o-dogodku-ne-sme-nic-izvedeti/

in čemu so VSI starši tiho?!
da jaz slišim samo sum na nasilje, se me sliši do konca sveta!

nasilje v obliki skoraj vsakodnevnega posameznega udarca na mojega otroka, pa sem zahtevala sestanek z vsemi vpletenimi in ravnateljico.
SEVEDA smo se pogovarjali o tem, kaj vse je narobe z mojim otrokom, ampak to je šele začetek zgodbe; nikakor ne bom dala miru.

ker…ne želim, da se čez dve leti pogovarjamo o čem tako hudem, kot je tole.

nikoli še nisem slišal ne tebe, ne zate…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kaj ????
prilimaš linkin vprašaje, wtf, kakšen post pa je to ????

Pa daj no, saj nisi resna, kakšen vir resnice si si pa ti izbrala! Ne morem ti drugega reči, kot da si navadna nerazgledana budala. Ker si, če verjameš temu viru.
A se ti dejansko zdi možno, da od 500 staršev samo eden spregovori o posilstvu? Da je ostalih 499 pa navadne ovce, na čelu s starši posiljenega otroka? A se ti mal norca delaš najprej iz sebe, svojih najbližjih, potem pa še tukaj iz forumašev?
Pa kako omejen mora biti tvoj um, da sploh za sekundo verjameš, da je to mogoče.

Tole, da se na sestanku govori o tem, kaj je z žrtvijo narobe, je pa en bul šit in ne vem, kako si sploh lahko dovolila kaj takega!

Moj otrok je bil miren, vzgojen, empatičen, socializiran i zrel za svoja leta. Kot tak je bil žrtev bulijev in ko sem zaropotala, ni bilo šans, da mi kdo očita, da je z mojim otrokom kaj narobe! Ker kot 1. sm redno hodila na govorilne in zahtevala, da mi povedo, če je kaj narobe in kot 2. kakršen koli da je kdorkoli, si nasilja ne zasluži in ni opravičila za nasilje nad nekom!

Mi smo zadevo rešili tako, da sem zahtevala sestanek z vsemi starši in učenci, razredničarko, ravnateljico in še kakšnim učiteljem. Od takrat se na otroka ni nihče več spravljal.

Tole, da se na sestanku govori o tem, kaj je z žrtvijo narobe, je pa en bul šit in ne vem, kako si sploh lahko dovolila kaj takega!

Moj otrok je bil miren, vzgojen, empatičen, socializiran i zrel za svoja leta. Kot tak je bil žrtev bulijev in ko sem zaropotala, ni bilo šans, da mi kdo očita, da je z mojim otrokom kaj narobe! Ker kot 1. sm redno hodila na govorilne in zahtevala, da mi povedo, če je kaj narobe in kot 2. kakršen koli da je kdorkoli, si nasilja ne zasluži in ni opravičila za nasilje nad nekom!

Mi smo zadevo rešili tako, da sem zahtevala sestanek z vsemi starši in učenci, razredničarko, ravnateljico in še kakšnim učiteljem. Od takrat se na otroka ni nihče več spravljal.
[/quote]

na govorilnih urah sem vsaj enkrat na mesec, moj otrok je po opisu podoben tvojemu.
do nasilja imam ničelno toleranco, ravno zato zdaj polovica učiteljev na šoli ve, kdo sem.

po petkovem odkritju nove, največje modrice do zdaj, bo zame izvedela še druga polovica učiteljev. in še kdo zunaj zidov šole.

in ja, tudi iz mojih izkušenj ravnateljice prav rade pometejo pod preprogo s sklicevanjem na svoje 40letne izkušnje, o razlagi, kako je to del fantovskega odraščanja!?, starši le naj pustimo, da si otrok izbori svoj prostor pod soncem ipd.
seveda svoji nadrejeni pritegnejo še učiteljice podaljšanega bivanja, strokovna sodelavka-psihologinja, starši nasilneža imajo vso vodo na svoj mlin.
ampak ta voda bo poiskala drugo strugo…

NOVA 24 je edini medij, ki poroča tako kot je.

24 kur so zavajali in lagali med migrantsko krizo
RTV je delal isto kot 24 kur

Edino Nova 24 Tv poroča korektno in ne skrivajo ničesar kdor tega ne vidi je zaslepen kot kuščar brez oči.

Tole, da se na sestanku govori o tem, kaj je z žrtvijo narobe, je pa en bul šit in ne vem, kako si sploh lahko dovolila kaj takega!

Moj otrok je bil miren, vzgojen, empatičen, socializiran i zrel za svoja leta. Kot tak je bil žrtev bulijev in ko sem zaropotala, ni bilo šans, da mi kdo očita, da je z mojim otrokom kaj narobe! Ker kot 1. sm redno hodila na govorilne in zahtevala, da mi povedo, če je kaj narobe in kot 2. kakršen koli da je kdorkoli, si nasilja ne zasluži in ni opravičila za nasilje nad nekom!

Mi smo zadevo rešili tako, da sem zahtevala sestanek z vsemi starši in učenci, razredničarko, ravnateljico in še kakšnim učiteljem. Od takrat se na otroka ni nihče več spravljal.
[/quote]

To se dogaja ja, da vodstvo šole išče krivdo pri žrtvi. Zakaj? Ker ne želijo, da škandal pride v javnost, ker ne želijo, da se izve kaj se na njihovi šoli dogaja, ker želijo zadevo pomesti pod preprogo, zato ponavadi ščitijo napadalca! Sramota ampak tako je.

na govorilnih urah sem vsaj enkrat na mesec, moj otrok je po opisu podoben tvojemu.
do nasilja imam ničelno toleranco, ravno zato zdaj polovica učiteljev na šoli ve, kdo sem.

po petkovem odkritju nove, največje modrice do zdaj, bo zame izvedela še druga polovica učiteljev. in še kdo zunaj zidov šole.

in ja, tudi iz mojih izkušenj ravnateljice prav rade pometejo pod preprogo s sklicevanjem na svoje 40letne izkušnje, o razlagi, kako je to del fantovskega odraščanja!?, starši le naj pustimo, da si otrok izbori svoj prostor pod soncem ipd.
seveda svoji nadrejeni pritegnejo še učiteljice podaljšanega bivanja, strokovna sodelavka-psihologinja, starši nasilneža imajo vso vodo na svoj mlin.
ampak ta voda bo poiskala drugo strugo…
[/quote]

Hja, očitno tvoj pristop do učiteljev ne deluje, če tvoj otrok dobiva vedno nove modrice? :-)))

To da se asilje v soli pomete pod prprogo je stalnica enako se dogsja v vrtcih;res pa je tudi da smo vcasih to ucenci resevali med sabo po soli in se nihce ni kaj razburjal;zdaj pa je drugace;msntra se onicelni zoleranci nasilja pa enako ali vec kot vcasih;se posebej psiholoskega z raznimi kliksmi tu prednjacijo dekleta skratka nic ne boste spremenili krivda pa vecinoma kezi na solskig psihologih in neumni stroki ki se ne da dopovedat da je nasilje sestavni del cloveka in to se ne bo nikoli spremenilo

Kako lahko romskga otroka obtožite?

Pa romi še nikoli v življenju niso ene same stvari ukradli, niti enih samih žlebov, niso nastavljali žebljev, niso po trgovinah mahali s pištololami, niso strelji na avti in za avti in ljudmi, niso znakov prometnih kradli, niti kipov komunističnih izdajalcev. Oni niso zdravstvenega delavca pretepli in zdravnika, ker nista mogla pomagati romu. Oni niso hodili po hišah in starim ženicam kradli denar, vsak mesec ob penziji, marsikatero pa še posilili zraven. Ne, to romi ne delajo. To delajo samo “necilizirane pol opice” iz džungli, romi nikoli. Romi nikoli niso kradli in pretepali otrok na poti domov. Niso nikoli izsiljevali….

Kako lahko sploh kdo pomisli, da je romski deček posilil drugega dečka?

Sarkazem presss….

Tile članki se pojavljajo vsako leto.
A se vsako leto zgodi enak dogodek?

Tega portala ne berem, vem, da je treba njihove članke jemat z rezervo, v konkretnem primeru pa me čudi, da v primeru neresnice, ne zanikako dogodka. Navedena je konkretna šola, ne kar ena na kočevskem koncu, omenjena je ravnateljica (ne sicer poimensko), ki ne ukrepa in težko verjamem, da šola na lažni članek ne bi reagirala. Ali narobe razmišljam?

Tega portala ne berem, vem, da je treba njihove članke jemat z rezervo, v konkretnem primeru pa me čudi, da v primeru neresnice, ne zanikako dogodka. Navedena je konkretna šola, ne kar ena na kočevskem koncu, omenjena je ravnateljica (ne sicer poimensko), ki ne ukrepa in težko verjamem, da šola na lažni članek ne bi reagirala. Ali narobe razmišljam?
[/quote]

Po mojem ne bere tega medija in zato ne ve, da bi morala na karkoli reagirati, to kot prvo. Kot drugo, če se bodo zdaj vsi omenjeni na tem butastem mediju začeli oglašati, samo futrajo ta budalasti medij. Edino, kar lahko naredijo, je, da ga ignorirajo.
Se ti ne zdi jako čudno, da te “novice” ne bi vsaj povzeli na kakem resnejšem portalu?
Koliko možnosti je, da bi ogorčen in kolikor toliko inteligenten starš s tako bombastično novico šel na en tak obsurno lažnivi portal, kot je nova? In to samo eden od 500 ljudi, vsi ostali so pa tiho? Daj prosim, seštej ena plus ena in se nehaj smešiti.

Po mojem ne bere tega medija in zato ne ve, da bi morala na karkoli reagirati, to kot prvo. Kot drugo, če se bodo zdaj vsi omenjeni na tem butastem mediju začeli oglašati, samo futrajo ta budalasti medij. Edino, kar lahko naredijo, je, da ga ignorirajo.
Se ti ne zdi jako čudno, da te “novice” ne bi vsaj povzeli na kakem resnejšem portalu?
Koliko možnosti je, da bi ogorčen in kolikor toliko inteligenten starš s tako bombastično novico šel na en tak obsurno lažnivi portal, kot je nova? In to samo eden od 500 ljudi, vsi ostali so pa tiho? Daj prosim, seštej ena plus ena in se nehaj smešiti.
[/quote]

Mogoče pa zaradi zaščite mladoletne žrtve dogodka ne dajo v javnost?

Lari, fari pa zaščita učencev. Ravnateljico je treba takoj razrešiti in postaviti nekoga, ki bo res skrbel za učence. Njo pa skrbi samo njena rit. Sramota, fuj!

Zal. Zlorabljeni otroci zlorabljajo naprej (spolno nasilje,tepez,zalitve). Na solah so zelo malomarni glede varnosti in prevencije le-te ker pa so za to odgovorni in pristojni bi morali za vse zlocine,ki jih niso preprecili se kako odgovarjati zaradi malomarnosti pri delu. Ko bo zacelo mnozicno prihajati do tozb se bo v solstvu (kot tudi v zdravstvu mimogrede) marsikaj spremenilo (prisilno zal drugace ocitno ne gre) na bolje. Kar naenkrat bodo ti,ki bodo ostali znali urejati stvari in opravljati delo brez napak in lenobe ampak resno in odgovorno. Ker gre za ”problematicno skupino” pa je to zalostni interes drzave,da se vse kar izpostavlja druzbeno problematicne in druzbi nevarne skupine (romi,priseljenci ipd) zatuska. Kar je spet podlaga za tozbo dravi zaradi opuscanja odgovornosti za dobrobit (prvenstveno!) drzavljanov,ki jim nenazadnje dajejo delo in kruh.

Tole prepucavanje ali je res ali ne, bi blo najboljše da se javi kateri od staršev iz te šole, oni verjetno vejo, sej te stvari se razvejo vsaj med učenci.

pretepali otrok na poti domov.
Očitno sva iz istih koncev, gazda je sedel na začetku voza, gonil tistga osla al pa konja. Vmes je pa še malo po nas mahnil z bičem, ko smo šli iz šole peš domov.

V resnici je šlo za izsiljevanje in primer obravnava policija.
Torej ni bilo posilstva in tudi ne zabičanega molka. Upam, da bo šola kazensko ovadila to sramoto od medija.

Članek je umaknjen, objavljen pa je nov http://nova24tv.si/slovenija/opravicilo-osnovni-soli-dr-franceta-preserna-ribnica-zaradi-neresnicnih-navedb-v-clanku/ – opravičilo zaradi neresničnih navedb.

New Report

Close