Najdi forum

Imam 40 let. Vprašala bi tukaj navzoče kdaj je ignoranca res upravičena in kako se kaže zdrava mera ignorance ? Jaz sem pred kratkim zapustila partnerja ker je bil še vedno v stiku z neko deklino s katero me je prevaral. .Prevaro je kasneje popravljal z opravičevanji in neko čudno pozornostjo. Na njegovem mobilcu je bilo ugotoviti ponoven kontakt s to osebo zato sem mu dala konec . Po štirinajstih dneh razhoda je bil ponovno s to osebo čeprav sem jaz to videla. .A je možno da se oseba lahko tako laže. ? Sedaj me popolnoma ignorira kot da me ni. Razumem da sem ga zapustila in lahko odite ampak ima otroka in ignorira tudi njega …Ne vem ne zdi se mi normalno.

Obstaja kar precejšne število ljudi, ki so spobni lagati do absurda, nekateri so celo patološki lažnivci, da sploh ne omenim, da se večina ljudi, kdaj pa kdaj zlaže. Takšni smo pač ljudje.

Obstajajo tudi ljudje s poškodvanimi osebnostmi ( ali pač drugačnimi) ki zlahka popolnoma zignorirajo tudi najbljižje, če jim več ne koristijo, oziroma jih nehajo zanimati,

Vedar so to splošne trditve ( ki držijo). Morda bi bilo najbolje, da bi še enkrat razmislila o vajinem odnosu od samega začetka. Kdo in kakšen je bil v resnici vaš partner glede na dejstva, ne glede na besede. Ponavadi se že prej pokaže , če ne drugega pa v majhnih stvareh, da stvari ne štimajo, IN ponavadi smo mi tisti, ki ne želimo videti opozorilnih znakov in si rišemo lepšo sliko, kot je iz različnih razlogov.

Priporočam tudi, da si preberete še kakšno zgodbo iz tega foruma, saj lahko o teh stvareh veliko zveste.

GittaAna

GittaAna

New Report

Close