Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaša najljubša sladica

vaša najljubša sladica

??

Figaro, kremšnita, vroče višnje s sladoledom in smetano…

Trenutno so mi top tortice Čokoladnega ateljeja Dobnik.
Sicer pa nimam najljubše sladice, včasih, ko mi cukr pade, mi ful paše recimo navaden indijanček, včasih sem za bolj sofisticirane okuse 🙂

Vedno črna čokolada s celimi lešniki.

Trenutno pa mandljevi piškoti z marmelado.

tvoja???

Tiramisu, pečen na 220 stopinjah za pol ure.

Jaz pečem na 190-200C dobre pol ure.

palačinke z limono in sladkorjem

??
najprej ti, potem pa ostali napišemo…..

moja so kremšnite 🙂

OK 🙂

Moja: Lindt temna Fondente čokolada, pa tudi kakšna druga dobra grenka čokolada.

Domača sorbet zmrzlina iz jogurta, svežega manga, posuta s sesekljanimi praženimi lešniki.
Tort, kremšnit, drobnega peciva, mlečnega sladoleda, narastkov in pudingov ne obožujem – preveč sladko mi je vse skupaj.

Polno jih je.

Šamrole, kremšnite, tortice………

jabolčni štrudl in sploh vse, kar je z jabolk

nekoč: taščine princeske

-Ruske kape ( doma narejene)
-Rafaelo- mi je pa ljubši industrijski,kupljen
Najboljša čokolada, a se je mislim žal ne dobi v domovini: http://www.tasteofaustria.info/?m=200510

Torte, strudli, keksi, potice, sladoled itd . Vse imam rada.

Domači skutini štruklji, orehova potica, jabolčna pita, čokolada Gorenjka s celimi lešniki, Mlinotestova “pašta krema”.

Ne da se mi pisat, lahko bi nastevala do jutri… meni je skoraj vsak cuker njami.

Domač jabolčni zavitek, z dosti rozinami in bolj sladkan. Drugih sladic pa izredno malo.

nase domace kremsnite, princeske, cokoladne rolce, pijane lune, itd.

Štrudelj z višnjami, z jabolki in orehi, vse iz kokosa, pehtranovo in orehovo potico. Mož pa rolado…

Jaz sem grozno sladkosneda! In imam kar nekaj najljubši sladic: Sahar tortica, Čokoladna rulada, jabolčni zavitek, skutni prav tako (mora biti z rozinami), sirovi sladki štruklji, vroči gozdni sadeži s sladoledom, čokoladni sufle.

Tudi presladka mi ni sladica nikoli. In ne razumem tistih, ki so jim nekatere sladice preveč sladke. Ali pa tisto zgoraj, ki rada je palačinke z limono in sladkorjem??? O.O Se mi zdi, da mora biti to neka taka, ki ful pazi na kilažo, sicer se ne bi prepričala, da ji je ta “Sladica” najbolj všeč. Mar niso boljše palačinke s skuto, marmelado in orehi ali pa z nutelo? A z limono naj jem palačinke? Svašta:-)

Moja najljubša sladiča je vagina od mon mljask mljask*

Nimam najljubše sladice. Odvisno kaj mi kdaj paše.

Mamina orehova potica, samo na žalost mame že 2 leti ni več, jaz pa od takrat tudi ne jem več potice.

Key Lemon Pie

New Report

Close