Starševski čvek

Zakaj ženske silijo moške da naj bodo zvesti?

Default avatar
Moški, ki varajo. Spoštovanje.
To so moški, ki ne zatirajo svoje narave, svojih čustev.

Zvestoba je čisti človeški konstrukt (kot npr. Vera), ki nima nobene veze z naravo. In ker gre pri menjavanju partnerjev za normalen biološki proces, skladen z našimi notranjimi potrebami, se temu edino lahko reče harmonično življenje, ki teče z naravim tokom.

Ženske z nizko samozavestjo, ki se tresejo kdo jih bo maral ko bodo stare, ženske, kjer vse celo življenje sloni na tem da bo zanimiva dokler bo lepa, se tej svobodi moških upirajo in zahtevajo vdanost in obnašanje po človeških pravilih. Pravilih ki so bolj kot ne pisane njim na kožo, ne pa moški.

Narava pogosto pokaže, da četudi človek ustvarja in postavlja svoja pravila nad naravo, moški ne morejo nehati bit moški. In to je večno jabolko spora.

Ne kako moškega podredit njenim pravilom, ampak kako se postaviti nad naravo in zatret naraven nagon moškega.

Moški, ki se poročate in imate otroke pa vseeno varate, vas naj bo pa sram. Obljubljate stvari ki jih niste sposobni izpolniti.
Default avatar
NiNaravno je napisal/a:
To sploh ni res. Tudi večino žensk mika poliamorija. Vprašanje, ki ga postavljate je pomanjkljivo, manjka drugi del: Zakaj moški silijo ženske, da naj bodo zveste?
Default avatar
Nihče jih ne sili. Zgolj zahtevajo da spoštuje svojo obljubo.
Default avatar
Se sprašujem po tvojem mentalnem zdravju... si vredu?
Default avatar
HjHjaba je napisal/a:
Tezko bos ocenila po besedah. Ljudje si prebrano na svoj nacin subjektivno razlagajo in potem pridejo dostikrat do ugotovitve, da je z njimi nekaj narobe.

Sevede velja tudi obratno. Moski nebi rabili silit zensk v zvestobo.
Default avatar
Sm prebrala sam vprašanje, ostalo me ne zanima, se mi ne da brat, ti pa vseen lahk odgovorim na vprašanje. Ne silm ga ampak zahtevam da mi je zvest dokler je z mano. Če se bo od mene ohladil in se zagreval za drugo, ni problema, ampak naj mi to pove takoj, predn me prevara in ima odprta vrata da gre za skoz h njej.
Default avatar
Imaš prav, monogamija ni naravna. Ampak tudi ženske to tlači, bi rade poliamorijo v resnici. Znanstveniki so že zdavnaj ugotovili, da so moški in ženske bolj plodni, ko pride mimo tujec ali tujka namesto partnerja, na katerega so navajeni.
Default avatar
NiNaravno je napisal/a:
Default avatar
Tako je to!
Sem kar predlagala, da sva v "svobodni vezi" že na začetku in glej ga tipa je bil proti!
Toliko o tem! Zdaj je kar je! Sam si je kriv.
Default avatar
Pri zvestobi oz. varanju ni neke težke filozofije.
Dejstvo je, da nihče ne mara laži in goljufij.
Ne pri kartah, ne na tržnici, še manj pa v partnerstvu.
In to je vse kar je smiselno reči na to temo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar
Jst varam in se mi tole ne zdi nč narobe. Kar bejba neve je ne boli.
Zvest bi biu sam točn določeni bejbi, ampk ni moja. Varam da prebolim.
Default avatar
mogoče pa se samo bojijo kakšnih bolezni
Default avatar
NiNaravno je napisal/a:
Vse je komunikacija. Ne seks.
Default avatar
Zelo enostavno. Zato, da več denarčka ostane doma. Vse ostalo je bolj obrobnega pomena.
Default avatar
imaš prav je napisal/a:
Seveda ni naravna...poglej arabce in afričane, plus vsa ostala primitivna plemena po svetu...monogamijo imamo zakoreninjeno v genih iz krščanskih razlogov...en bog, ena ženska, itd, zato nismo sposobni kar prešaltat na poligamijo...
Swingerstvo bi lahko blo poligamija, ampak je striktno seksualne narave, ne pa partnerske/družinske...
Default avatar
Problem vedno nastane, ker moški bi šmirali naokoli, obenem pa imeli doma partnerko, od katere bi zahtevali absolutno zvestobo...
Ne gre več fantje. Ali svoboda za oba, ali za nobenega.
To pa ne, kaj? Pa v jok, pa na drevo...
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
Še celo zahtevaš?? Wtf, za koga se pa imaš? On ni tvoja last in prav nobene pravice nimaš zahtevat tega.
Default avatar
Misli si je napisal/a:
Ima pravico to zahtevati. Nisi prebral-a drugega stavka.Njenega pojasnila!
Vsak par si sam določi osebno noto "kaj to varanje je" in do kje lahko seže.
Ena Južna ima tak pogled s svojim partnerjem in to lahko določita samo onadva.
In nihče drug!
Default avatar
Ima pravico je napisal/a:
Pravico imaš zahtevati samo v primeru, ko ti nekdo odtuji neko TVOJO stvar, človek pa ni lastnina.
Default avatar
Misli si je napisal/a:
Zato pa ima odprta vrata! Ti ne razumeš slovenskega jezika? Ali kar je napisala?