Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

neklasična ženska lepota

Default avatar

unclassic beauty

Kaj je neklasična ženska lepota, v čem se razlikuje od klasične? Že nekaj ljudi me je namreč označilo za neklasično lepotico, katere obraz spominja na mešanico Rusinj in Aziatk.
A je klasična lepota torej možna le pri ženskah evropskih potez?
Default avatar

ext

unclassic beauty je napisal/a:
Kaj je neklasična ženska lepota, v čem se razlikuje od klasične? Že nekaj ljudi me je namreč označilo za neklasično lepotico, katere obraz spominja na mešanico Rusinj in Aziatk.
Klasična je večna, neklasična je pop ali techno...
Default avatar

paaMetna

Verjetno imaš enakomerne poteze obraza in določeno stvar, ki je bolj izstopajoča (lasje, oči, usta,..).
Default avatar

zakomplicirano

Neklasična lepota pomeni, da nisi vizualno lep ampak imaš karizmo, ki ti da lepšo lepoto od klasične lepote.
Default avatar

tako naprimer

Naprimer.....
manekenka Kate Moss
igralec al pacino, robert de niro
politik putin
znanstvenik einstein

in malo morje imaš teh ljudi, ki niso klasično lepi vendar zaznamujejo zgodovino
Default avatar

Gost g

Neklasična zna skuhati polento, joto, golaž,....................!
Default avatar

bila je podobna tema že

Klasična lepotička mora imet vse tiste klišeje pač; blond lase, velike modre oči, simetrične poteze obraza, polne ustnice, suha, velike joške, velika 170cm... saj poznaš kakšne so zaafnane peroksidne barbike.. nekaj takega
Slika

Neklasične lepotičke so pa tiste, ki imajo neko stvar na obrazu ali telesu, ki jih naredi posebne, unikatne..
Default avatar

nič drugega kot

lepši izraz za neprivlačnost.
Default avatar

sladoledarka

Eni ljudje imajo enostavno ful zanimive obraze, čeprav niso simetrični in "luštkani", če jih pa dopolnjuje še dober karakter, so pa sploh neustavljivo privlačni.
Default avatar

Holly Madison

bila je podobna tema že je napisal/a:
Klasična lepotička mora imet vse tiste klišeje pač; blond lase, velike modre oči, simetrične poteze obraza, polne ustnice, suha, velike joške, velika 170cm... saj poznaš kakšne so zaafnane peroksidne barbike.. nekaj takega
Slika

Neklasične lepotičke so pa tiste, ki imajo neko stvar na obrazu ali telesu, ki jih naredi posebne, unikatne..
Tale Holly nima ne polna usta, ne modre oči, temveč rjave.
Drugač pa ja, vem kaj si mislil-a povedat.
Default avatar

amadeya

Tiste prve dve sta pa ful lepe. Thorr ima okus.
Default avatar

Prijateljj

amadeya je napisal/a:
Njegova je velik bl lepa.
Default avatar

hehe aja

zakomplicirano je napisal/a:
Neklasična lepota pomeni, da nisi vizualno lep ampak imaš karizmo, ki ti da lepšo lepoto od klasične lepote.
aja to to pomeni nism vedla hehe
Default avatar

SilverLine

Meryl Streep, Julia Roberts, Barbara Striesand, Nicole Kidman, Christine Baranski
Default avatar

po moje

neklasična po moje pomeni nekaj, kar se nam zdi lepo, ni pa to trenutno sprejeti družbeni ideal "lepote", npr. Frida Kahlo
Default avatar

Lepota ženske

SilverLine je napisal/a:
Meryl Streep, Julia Roberts, Barbara Striesand, Nicole Kidman, Christine Baranski
Robertsova sploh lepa ni. Vsaj meni ne.
Meni je grdi raček.
Mi je pa lepa nosata Barbra Streisand.
Default avatar

monovec

amadeya je napisal/a:
Lepe? Prva fotka predelana, druga je pa tud čist mim. Piersingi so čist mim, stayling tut.