Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vlada predlaga, da bi delavcu lahko dali odpoved brez razloga!

Vlada predlaga, da bi delavcu lahko dali odpoved brez razloga!

http://www.zurnal24.si/slovenija/vlada-predlaga-da-bi-delavcu-lahko-dali-odpoved-brez-razloga-275835

in pridejo enkrat sposobni gor!

so ti zabičali da ne glej datuma objave?

saj je itak vseeno, tudi zdaj nima delavec nobenih pravic

ovce, cajr je za na ulice!

Ovce, če ste pomulile travo, je čas, da najdete drug travnik, da se boste spet pasle naprej v svoji samozadovoljnosti.

Ker dokler ne boste VSI brskali po kontejnerjih, boste pohlevne ovce.

Vaši pastirji pa soz vami brez dvoma – zadovoljni!

Čedalje slabše je v naši lepi deželi, kjer bi lahko bili na vrhu, v vseh pogledih, zdaj smo kot Romunija!

in zakaj moraš imeti razlog da nekoga odpustiš? kot delodajalec nisi dolžan polagati račune delavcu, delavec lahko brez razloga pusti službi, zakaj ne bi veljalo za delodajalca enko? podpram, kot tudi podpiram da vsakemu da 14 dni plačanega dopusta na leto, vse ostalo se ne plača, enako z bolniškim staležom, zakaj ga je dolžan prvih 30 dni plačevati delodajalec? od prvega dne je to strošek zavarovalnice, kaj mene briga tvoja bolniška

Na novih volitvah volim stranko od dobovska, ki jo zdaj ustanavlja, zaenkrat se je edini pokazal s hrbtenico in posten. Pa upam, da mu rata.

Čakajte…odpoved zaradi izgube zaupanja ni odpoved brez razloga.


Un kako oprijemljovo lahko dokazes izgubljeno zaupanje…to si bo delodajalec izmislil in bos letela…

Saj nobena reč ni brez razloga, sploh pa ne poslovna.

A glede na debato – a je sploh kdo prebral natančno – vključno z datumom objave???

Res je, zgrešila sem datum objave. Nekdo se spet igračka v MON peskovniku.

Nekoč bi vlado s takimi idejami zatolkli in zagrebli v kakšnem gozdu. Ne bi bilo slabo, če se taki časi ponovijo, da se spet malo spomnimo na neke čase. Lobij želi uveljaviti nadgradnjo sodobnega sužnjelastništva. Trenutno kastriran narod nima jajc niti, da bi šel na cesto zato ga bo gazil korpofašizem. Spomnite se tega predloga vlade ob naslednjih volitvah. Dodaten razlog za glas in krepitev levice.

V bistvu me niti ne zanima datum. Saj takih in podobnih predlogov in zakonov je polno. Ampak volite pač tako. Želite – imate. Pravzaprav me preseneča, da niste zadovoljni z odločitvami, ki jih sprejemajo ljudje nad katerimi orgazmirate. Bi človek pričakoval, da glede na to, da jih izvolite vsakih nekaj let, točno taiste, da morate biti izjemno zadovoljni z njihovimi odločitvami. Razen… Razen če niste res tako glupi in s kratkim spominom.

Načeloma ima družba kratek spomin kateri lahko vlada skupina pajacov v rokah lobijev. Zato se nevarne ideje po navadi izbijajo z nevarnimi idejami. Zgodovina se ponavlja, samo v drugačnih odtenkih rdeče.


Ne bo upora, ni časa. Je treba delat, da mi lahko trgajo za parazite tvoje baže.

Podjetje ni socialna ustanova.
Prej ko lahko koga odpustijo bolj produktivno so. Delo si najdi drugod in vedi.
Ko prenehaš z delom in fu*kom si vreden nič. Nasvet. Zato se je potrebno truditi.

naj nam en pameten, ki se razume v te zadeve razloži, zakaj nobenih starih več, kaj je sploh alternativa temu?

Za Jančkove umske maloposestnike datum ne pomeni nič!

Ne nismo hlapci …. ampak SUŽNJI.
Najboljša leta pustiš v službi, ko greš pa v penzijo si pa samo še iztrošena roba in nepotrebni strošek sistema.
Ja, cel lajf se j*es, matraš, boriš za obstanek in zdravje (ter dediščino 😀), na koncu pa star in obnemogel umreš!!!!

Kaj je smisel lajfa?
Sužnjevanje sistemu, da jih 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razkošno in kvalitetno živi, na račun in žuljih 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sužnjev!

Smo ustvarjeni (rojeni) zato da smo sužnji?

NISEM ROBOT – ampak človek.

A? Kaj pa bi ti? Živel od lufta? Si brez potreb po hrani, obleki, bivališču, zdravstvu itd.? Hecno bitje si. Rastlina (pa še ta rabi svetlobo in vodo).

A? Kaj pa bi ti? Živel od lufta? Si brez potreb po hrani, obleki, bivališču, zdravstvu itd.? Hecno bitje si. Rastlina (pa še ta rabi svetlobo in vodo).
[/quote]

Sem razmišljujoči človek, ki ne sledi sistemu … in kar je najbolj pomembno … razmišljam svojo glavo.
Ti pa si šolski primer dobro zdresiranega in zmanipuliranega sužnja.

Ps
Ja, tudi od lufta se dobro živi.

Sem razmišljujoči človek, ki ne sledi sistemu … in kar je najbolj pomembno … razmišljam svojo glavo.
Ti pa si šolski primer dobro zdresiranega in zmanipuliranega sužnja.

Ps
Ja, tudi od lufta se dobro živi.
[/quote]

Verjajmem, da se nekaterim splača živeti “od lufta”. Jaz pa rada delam, rada skrbim sama zase. Tako bi moral vsak. Moti me le, da moram zaslužiti tudi za take kot si ti (ki izkoriščajo sistem – bodisi kot slovenske sorte kapitalisti, ki bi radi služili na račun delavcev, bodisi kot izkoriščevalec take sorte, ki izkorišča državo). Prav gnusite se mi take male riti.

Sem razmišljujoči človek, ki ne sledi sistemu … in kar je najbolj pomembno … razmišljam svojo glavo.
Ti pa si šolski primer dobro zdresiranega in zmanipuliranega sužnja.

Ps
Ja, tudi od lufta se dobro živi.
[/quote]
A bejž no? Nisi odvisen od sistema. Namesto tebe dela nekdo drug. Če vsi nehamo delat, boš tudi ti crknil. To te ne skrbi?

Sužnje se vzgaja od malih nog dalje, v šoli itd. zato, da večina ne bi prehitro dojela sistema in začela razmišljati o tem kaj dejansko se dogaja. Ko ga dojamejo je po navadi prepozno. Brez sužnjev se sistem sesuje. Ljudje si sami še dodatno poglabljajo usodo v sužnjelastništvo, ki temelji predvsem na dolgovih.

New Report

Close