Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ste gledali soočenje Pahor-Šarec?

Ste gledali soočenje Pahor-Šarec?

Včeraj, bilo je zanimivo, Pahor na vsak način Šarcu podtika neke strice, ki so za njim in mu ves čas naprej meče naivnost in neizkušenost.

Jaz Šarcu verjamem, da ga boli za vse “strice” in želi sam, neobremenjen s Kučanovimi in Janševimi kufri politiko popeljat nad te otročarije.

Obkrožila sem in bom Šarca, pa vi? Sam ne rečt da ne greste volit, ker tokrat je šansa, da se pretrga ta kučan-janša neumnost.
http://www.24ur.com/novice/volitve/pahor-kot-predsednik-boste-zavrli-spremembe-sarec-cas-je-za-nove-politicne-obraze.html

Pahor-Šarec

Ja sem gledala, vendar žal ne v celori. In me je Kamniški župan zelo razočaral ker je res naiven. Če misli, da bo pa on ta sprememba in korak naprej se moti in nas s tem zavaja. En sam človek ne more narediti sprememb in koraka naprej. Pri nas pa vsi vemo da so stari politiki še kako prisotni in imajo vse niti v rokah žal. Morda je ta župan res naredil velik korak za malo občino, vendar se to ne more primerjati z vodenjem države ko smo v veliki meri povezani z drugimi državami in ko imamo nad sabo Evropo. Ne volila bom Pahorja.

nova
Uredništvo priporoča

Šarec je car, Pahor je Jajatova marioneta.

Pahorja ne bom volila.

En sam človek seveda lahko naredi spremembo, ničkolikokrat smo to že videli, ampak tukaj pri nas ne gre za to, ker v resnici naš predsednik države niti nima možnosti delat revolucionarnih sprememb.
gre za menjavo generacij, za katero je že skrajni čas in včeraj, ko sem gledala Pahorja, kako zelo star je že v svojem razmišljanju (čeprav si želi biti najstnik in to brez zadržkov tudi zelo očitno kaže) in kako res pokroviteljsko je govoril s Šarcem sem še toliko bolj prepričana, da imam prav.

Pahor je ves čas poudarjal, da je za spravo … ma kakšno spravo le? Ljudje so se že zdavnaj spravili in jaz pri 45tih letih nimam pojma o kakšni spravi fantazira, mlajše pa to še toliko manj zanima in bremeni. Naša celotna politika temelji na nekih fantomskih likih, ki jih ustvarjajo politiki sami, da preživijo, ljudje s tem nimajo popolnoma nič.

kot rečeno, čas je za mlajšo, neobremenjeno generacijo, kateri damo glas najprej na teh volitvah, potem pa počasi upamo, da se mladina pojavi in angažira še na državnozborskih … kjer naj se usmeri na prihodnost in pusti zgodovino za sabo.

Ali pa če rečemo malo lepše: Pahor je Ivanov pudelj.

Lej, šarči je že sam po sebi sprememba, ker je drugačen od pahija itak, kot si pač dva cloveka nista podobna. Res je tisto o starih politikih, zato jijh je pa treba pocasi zamenjati, zdaj je prilika na predsedniskem polozaju. Ceprav roko na srce, ravno ti stari politiki bodo volili pahija, ker se nocejo posloviti od dobro placanih sluzbic, tidi jansha bo volil manjšo nevarnost, kar njegov pahi tudi je.

Ali pa če rečemo malo lepše: Pahor je Ivanov pudelj.
[/quote]

Lepše se sliši “Barbika je Ivanova pudljica”


očitno tale Šarec …
nisem gledala vsega – gledala sem pa to, ko je Pahorju očital,da zaradi njega, ker je staro obraz ljudje več ne verjamejo v politiko in zato niso prišli volit. In da je topogledno zaradi njega bila tako nizka udeležba, da zdaj pa naj pridejo, ker je kao on nov obraz in pridejo na volišča njega podpret.
pa se vprašam kje ima logiko razmišljanja ta Šarec, saj vendar je bil on kot nov obraz tudi že na listi v prvem krogu med kandidati, torej če je on tako super in prepričljiv za volilce zakaj torej ni bil magnet zanje ,da bi povišal on udeležbo v prvem krogu, da bi ga že v prvem krogu prišli množično podpret do zmage?
Zdej pa druge krivi,da so krivi, ker je nizka udeležba, pa je on bil ravno tako zraven…
Glede na to,da je pa nekoč bil član Jankovićeve stranke pa težko reče in trdi ,da je čisto neodvisen in nov in brez povezav…

Povej mi prosim, kaj počne kučko tolikokrat v Kamniku?


očitno tale Šarec …
nisem gledala vsega – gledala sem pa to, ko je Pahorju očital,da zaradi njega, ker je staro obraz ljudje več ne verjamejo v politiko in zato niso prišli volit. In da je topogledno zaradi njega bila tako nizka udeležba, da zdaj pa naj pridejo, ker je kao on nov obraz in pridejo na volišča njega podpret.
pa se vprašam kje ima logiko razmišljanja ta Šarec, saj vendar je bil on kot nov obraz tudi že na listi v prvem krogu med kandidati, torej če je on tako super in prepričljiv za volilce zakaj torej ni bil magnet zanje ,da bi povišal on udeležbo v prvem krogu, da bi ga že v prvem krogu prišli množično podpret do zmage?
Zdej pa druge krivi,da so krivi, ker je nizka udeležba, pa je on bil ravno tako zraven…
Glede na to,da je pa nekoč bil član Jankovićeve stranke pa težko reče in trdi ,da je čisto neodvisen in nov in brez povezav…
[/quote]
tega, kar si ti slišal/a, jaz nisem, tko da težko komentiram napisano.

Povej mi prosim, kaj počne kučko tolikokrat v Kamniku?
[/quote]
ne vem, nisem iz Kamnika

Js sem svojo kandidatko ze volila. Ce bi bila udelezba nad 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, bi se z izidom sprijaznila tudi, ce bi zmagal Pahor. Js sem svoje opravila, zdaj pa naj gredo volit tistih 53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev, ki niso sli na prvi krog, ki je bil edini pravi krog za moje pojme!! Js zagotovo ne grem.
1. Ker mi kandidata nista vsec.
2. Ker ne podpiram stran metanje davkoplacevalskega denarja in neodgovornih drzavljanov, ki so za to poskrbeli.


tega, kar si ti slišal/a, jaz nisem, tko da težko komentiram napisano.
[/quote]
če si gledala, potem nisi mogla zgrešit… da pa človeku misliti, ali je ta kao nov obraz tudi tak, ki se bo vedno izgovarjal na vse druge, samo on ne bo nič odgovoren, čeprav je bil tokrat on zraven na volitvah – in če druge obtožuje da so odgovorni za nizko udeležbo, potem je potlej tudi enako on sam.

Jaz pa priznam – prvič, odkar imam volilno pravico, nisem šla na volitve in tudi v drugem krogu verjetno ne bom šla.


če si gledala, potem nisi mogla zgrešit… da pa človeku misliti, ali je ta kao nov obraz tudi tak, ki se bo vedno izgovarjal na vse druge, samo on ne bo nič odgovoren, čeprav je bil tokrat on zraven na volitvah – in če druge obtožuje da so odgovorni za nizko udeležbo, potem je potlej tudi enako on sam.
[/quote]
sem gledala, ampak tega kar ti pišeš nisem slišala da bi Šarec rekel. Je govoril v smislu, da Pahor z Instagramom očitno ni dovolj ljudi prepričal, da bi volili zanj oz. da bi na volitve sploh prišli. Ni pa rekel, da ljudje za Pahorja niso volili, ker je star obraz ipd.

Res pa je, da ljudje več ne verjamejo v politiko na splošno in zato ne volijo več, to se moramo pa vsi strinjat.


sem gledala, ampak tega kar ti pišeš nisem slišala da bi Šarec rekel. Je govoril v smislu, da Pahor z Instagramom očitno ni dovolj ljudi prepričal, da bi volili zanj oz. da bi na volitve sploh prišli. Ni pa rekel, da ljudje za Pahorja niso volili, ker je star obraz ipd.

Res pa je, da ljudje več ne verjamejo v politiko na splošno in zato ne volijo več, to se moramo pa vsi strinjat.
[/quote]
seveda da je govoril to in na koncu, ko ga je imel pahor dovolj mu je vrnil z besedami, očitno jih ze 25 let prepričam, ker me volijo… in potem je utihnil s takimi očitki.
Samo ti tega nisi slišala oz. nočes slišati, ker boš zagovarjala Šarca, ker je tvoj kandidat.
je pa gotovo Šarec Pahorju očital slabo volilno udeležbo v prvem krogu kot njegovo odgovornost, da ljudje ne zaupajo več politikom in da je čas za nove obraze, ki bodo dvignili udeležbo – torej on kot nov obraz zakaj je že v prvem krogu ni dvignil – in zakaj se izgovarja na druge. Pa ne govorim o podpori Pahorja, predvsem me je Šarec s tem napadanjem in nerealnimi obtožbami razočaral – ker očitno se je pokazal,da bo za lastno korist tudi on enak kot ostali – vsa sredstva, samo da bom predsednik, vsi drugi so odgovorni, jaz pa ne. Ampak za nizko volilno udeležbo in neprepričanje volilcev je ravno tako on odgovoren kot vsi ostali.

Baje da SMC namerava podpreti tega lažnivega nesposobnega Šarca. Če postane tip predsednik, bo hitro pokazal svoj pravi obraz, vi boste pa samo debelo gledali in nič vam ne bo jasno. Na parlamentarnih volitvah bo pa Cerar to napako plačal.

Še ena taka, ki ni šla. Ne na prvi krog, zdaj pa tudi ne. Priznam, da mi je popolnoma vseeno, kdo bo predsednik Slovenije. Noben ni ravno naredil kakšnega vtisa name. So slabi in samo še slabši. Tisti, še slabši, so odpadli že v 1. krogu in sta v 2. krogu ostala dva slaba. Gladko vseeno mi je, kdo bo zmagal.

Nisem gledala, na volitve bom šla,tutam,da bi pustila prazen listič

Marjan Šarec je vsaj lep!

Pahor suhih hrušk je pri teh ne ne vem kakšnih letih naguban kot 80 letni starček, kot posušena sliva.

Nisem gledala.

Sem pa odločena že od trenutka, ko je povedal, da bo kandidiral. Torej Šarec.

Pahorja nisem volila niti pred petimi leti. Se mi je zameril, ker se je prodal Janšatu. Nek nivo pa človek mora obdržati. Pahor je brez hrbtenice in je bil pripravljen se prodati jajotu, da je zmagal. Takih ljudi ne maram.


Laganje je tvoj hobi, ali direktiva od Puklastega Janeza??

Povej mi prosim, kaj počne kučko tolikokrat v Kamniku?
[/quote]

Povej vsaj približno, kolikokrat je bil. Enkrat, dvakrat, petkrat…Če je šel po kumarice v Eto, to ne šteje.

New Report

Close