Forum.Over.Net

Starševski čvek

Je to varanje?

Default avatar

Dolgonogica

Pred kratkim sem se dobila z dolgoletnim dopisovalcem. Skupaj sva preživela dve uri. Šla sva na pijačo, ko pa sva se vračala, je zavil na samo in jst sem mu roko dala na hlače, on pa meni. Potem je hotel poljub. Enega sem mu dala. In pač igral se je z dekoltejem..
Je to varanje?
Bi to povedali svojim partnerjem ali ne?
Default avatar

ext

Dolgonogica je napisal/a:
Svojim:-))? Aja, hlače so bile zložene, v vrečkah?
Default avatar

Dolgonogica

Jst sem njega masirala čez hlače, on mene.. In on se je igral z mojim dekoltejem..
Default avatar

varanje tudi

Seveda je varanje. Tudi brez tiste epizode s hlači...))
Default avatar

ext

Dolgonogica je napisal/a:
Varanje. Sicer precej začetniško. Ampak glede na to, da je na mon varanje že odpiranje vrat...
Takih stvari se ne govori partnerjem:-)))
Default avatar

Bognefaj

Ne zafrkni di zivljenja in ne povej pyrtnerju
A si zmesana da ti pomislis na kej tazga.
A to je dans neki novga da se igrajo z dekoltejem.vcas so se z joski
Default avatar

Dolgonogica

Prvič sva se videla in je začetniško. A bi morala seksati, da ne bi bilo?
Jst v vezi pa poročena.
Default avatar

Seveds ne

Seveda to ni varanje! Saj tudi ti gotovo ne bi mislila, da te je partner prevaral, ce bi se dobil s svojo dolgoletno dopisovalko, se malce igral z njenim dekoltejem in ji "čez hlače" masiral pi*ko. To so ja ene take drobne malenkosti...
Default avatar

caelly

A on pa samski? Njemu je itak vseen kaj ti počneš, še bolj mu paše, on bo tako ali drugače šel brez slabe vesti še kam drugam in ne misli, da si mu edina. Verjetno se je v teh dolgih letih dopisoval tudi z drugimi. Koliko sta pa sploh stara? Lahko bi ti, draga moja, malo bolj razmišljala z zdravo pametjo...ampak konec koncev ni moja stvar, počnite kar želite...samo povem svoje mnenje, saj to si želela :)
Default avatar

Neon_Cube

Je varanje. Ne povej možu. Pusti moža da si najde bolj iskreno babo, ker to ti nisi. Ne zaslužiš si tega moža.
Default avatar

Grda resnica tista prava

Ah kje pa..
Seveda je varanje.
Default avatar

resnicaaa

Dokler ne spusti noter, ne šteje.
Default avatar

Ah kje pa

Kakšno varanje neki! Seveda poveš svojemu partnerju! Veš kok se bosta skupi fajn nasmejala!
Default avatar

Ah kje pa

resnicaaa je napisal/a:
Pa če mata drugo omrežno skupino telefona, je tud vse ok:):):)
Default avatar

Jevaranje

Tako se je začelo pri nama. Nedolžno dopisovanje in pijačka, iskrice. Po dveh tednih na skrivaj druga simka, po treh tednih sva na javnem WC, drugič v njegovem avtu, tretjič v postelji, kjer spi s svojo partnerico. Njegovi otroci tačas v šoli. Sva nehala, ker nima smisla razdirat družine zaradi par užitkov.
Default avatar

Grda resnica tista prava

Jevaranje je napisal/a:
Katastrofa.
Na javnem wc??
Celo v njuni postelji??
Default avatar

Butl TM

Dekolte je vrat oz. ovratnica. Desc ga norapa v bejbo vtaknit da je spodobno dogajanje
Default avatar

Jevaranje

Grda resnica tista prava je napisal/a:

On je bil moj prvi v SŠ. WC je spomin na mladost ;)
Default avatar

seveda je varanje

si ga narajcala potem pa pustila na suhem
Default avatar

Grda resnica tista prava

Jevaranje je napisal/a:
Ne stekam. A prav mislim najprej sta kot srednješolca. Potem sta se kasneje v lifu spet srečala in ponovila vajo.?
Al je govora spet o drugi osebi?