Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Keratokonus-Crosslinking

Keratokonus-Crosslinking

Pozdravljeni,

Pisal sem na forum optika med vikendom vendar še tema vedno ni objavljena zato bom poskusil srečo tukaj.

Imam težavo in sicer imam Keratokonus že nekaj let leče nisem moral nosit zato sem se odločil za operacijo Cross-linking bil sem na pregledu v Ljubljani na refraktivni kirurgiji 2 leti nazaj letos avgusta pa v Zagrebu in izvidi kažejo da se je stanje zelo poslabšalo kar sem tudi sam zelo opazil in zaradi tega šel na kontrolo. Zanima me vsi ki poznate koga ki je bil ali če ste bili sami na operaciji
Cross-linking kam naj grem kje ste bili zadovoljni katero kliniko naj izberem? Vsako priporočilo in izkušnja je dobrodošla.
Hvala za pomoč že vnaprej.

Lep pozdrav


Pojdi k spec oftalmologinji Kristini Mikek v Tehnološki park

Hvala za odgovor. Kaj pa izkušnje z Irmanom? Razmišljal sem tudi da bi šel k njim mogoče.

Lp.

Jaz sem bila leta 2012 pri Irmanu v Zalcu. Bila sem zelo zadovoljna. Zdaj hodim redno na preglede in izkazalo se je, da je bila operacija uspesna, saj se nic ne spreminja, se mi je pa poslabsalo na drugem ocesu, tako da bom mogla v kratkem zopet iti na poseg. Baje pa je fajn, da se za poseg odlocis cimprej.

ne bi šla…

jaz
k mikekovi: Tvoj komentar je kar nekaj. Če že pljuvaš, utemelji zakaj.

New Report

Close