Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšnim ženskam so všeč "napumpani" tipi?

Kakšnim ženskam so všeč "napumpani" tipi?

Mislim mišičasti od whey in teh stvari proteini pika si, po možnosti s tatuji, a ni nujno.

V glavnem uni nabildani tipi, ne tako kot ta Jan iz oddaje za hujšanje Looser. Ta je še na zgornji meji, pa tudi po karakterju deluje ok.

Meni taki moški sploh niso všeč, mi delujejo kot avto v živo rumeni barvi z nizkimi spojlerji in zelo močnimi zvočniki, ko se samo lahko vprašam, kaj mi bo to?

Pa ženskam okrog mene tudi ne, pa ne da bi katera naskrivaj sanjala o takem, enostavno nam niso všeč te mišice.

Samo če pogledam, kake ženske pa imajo ti tipi – kot da bi pogledal po pravilu zgledajo vse enako.

Dooolgi lasje, umetne prsi, nohti, močan make up, umetne trepalnice, lepotni popravki po potrebi (nos …).

Ta instagramarka Tina Apostolova je recimo en tak primer

https://www.instagram.com/tinaapostolova/

Sej si jih ze opisala, v bistvu si jih dobro zadela. Gre za bejbe, ki so bolj “preproste” v glavo. In izbirajo tipe na prvo zogo – take, ki zgledajo kao opasni in so tudi sami bolj preproste pameti. Gliha vkup striha 😆

Kolikor jih jaz vidim:

ponavadi potetovirane, take “živc” ženske, naspidirane.

Veliko jih tudi skupaj trenira, naprimer v fitnesih.

nova
Uredništvo priporoča

Potem praviš, da so ti bolj všeč taki, ki na zunaj niso nič posebnega ampak gredo pa kot hudič? 😉

Malo za hec, malo za res… 😀 😉

Se spomnim žensk na aerobiki ki so omedlevale zaradi Grega (takrat je bil najmočnejši slovenec) on pa je imel eno čisto običajno, normalno, ne prav vitko žensko.
Mož je bil svoje čase bilder, ker se ni špikal mu je postava ostala. In ne, nisem platinasta blondinka s podaljši in dolgimi nohti, ampak čisto običajna.
Je pa res, da prijatelj, ki je še v tem poslu trenerstvo, tekmovanja pa ima eno, ki dela enako – oba sta natrenirana u nulo, promovirata prehrano za te športe itd itd..

Nisem še videla, da bi kateri od teh supermisicnjakov (mimogrede, meni je to bljek) ob sebi imel vsakdanje, normalno dekle. Obvezno mora biti Kardashianstyle.

In obratno. Da bi bila taka punca s tipom, ki je po videzu nekaj takega kot Tilen Artač npr.


O bentiboga. Daj drugič dopiši graphic, Viewer discretion is advised, ali kaj podobnega…
pa je šla večerja.

Isti tiči ponavadi skupaj letajo… 😀 Vrabci in štorklje pa ponavadi ne… 😉

New Report

Close