Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina v glavi.

Bolečina v glavi.

Pozdravljeni.

Stara sem 21 let in včeraj popoldne me je začela boleti glava, vendar na malo drugačen način, kot ponavadi. Bolečina se je pojavila v obliki pekočega kljuvanja (na levi strani glave). Traja po nekaj sekund, potem je nekaj minut miru in nato spet. Takšne bolečine do sedaj še nisem imela.
Ali je možno, da me je samo malo prepihalo? Vročine ali drugih simptomov nimam.

Hvala za odgovor.

Seveda je možno, žal pa iz opisanih okoliščin ni možno podati natančnejšega odgovora. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni še enkrat.
Dober teden po prvi bolečini se mi je pojavila bolečina po levi strani glave. V ušesu me je kljuvalo, imela sem boleče sence, bolečina pa se je najbolj osredotočila na levo oko, občutek je bil, kot da imam v ozadju očesa zelo močen pritisk ob enem pa me je v njem tudi špikalo. Spremljala me je slabost. Vse skupaj je trajalo malo dlje, kot 1 teden, vmes sem šla tudi ne urgenco kejr so mi naredili CT glave, vse v mejah normale. Dali so mi Analgin katerega sem po potrebi vzela.
Bolečine sedaj nekaj časa ni bilo, zadnjih nekaj dni pa opažam ponovno bolečino (vendar manj intenzivno) v ušesu (kljuvanje), sencah, ki so boleče na dotik in v očesu kjer imam zopet občutek, kot da bi imela močan pritisk.
Kaj mislite, da bi lahko bilo oz. na kaj Vas to najbolj spominja?
Hvala za odgovor.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, predvidevam, da ste po pregledu in CT-ju dobili diagnozo (oz izvid), sicer pa je možno vse od migrenskega glavobola, nevralgije in še kaj.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close