Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča je postala nemogoča odkar je ločena

Tašča je postala nemogoča odkar je ločena

Živimo v isti hiši s taščo, (ločeno vse), prej je bilo super dokler je bil tast v hiši, odkar si je našel mlajšo in se odselil je tašča postala nemogoča.
Noče več it po otroke v vrtec in šolo, jih popazit, nič ne skuha, tudi čez vikend ne, nič ne naredi okrog hiše, samo okrog hodi po nekih izletih in kavicah pa vabi to svojo družbo na tarok domov in potem ga pijejo in so glasni, da se ne da prenašat.
Obup. Žal mi je otrok, ki nimajo nič od babice. Moj pa nič, je tiho kot rit.

Živiš v njeni bajti, pa ti naj še kuha in te pedena? Dreka, za zahvalo TI NJEJ kuhaj in tvoje pamžovje zraven, pa čike pa alko ji prinesi v zahvalo, ko tarok nažigajo. Mladina razvajena nehvaležna!

Delava oba po cele dneve, ona je pa upokojena!

Pa ji skuhaj prej, sej pogrela si bo sama, alko pa čike pa ji na zalogo kupi, sej počakajo. Si je zaslužila kofetkanje in tarokiranje, ti pa še ne.

Pa naj ti tast popazi, če je tok fejst dec, ane.
A ni dovolj, da je tašča izgubila moža zaradi druge, a zdaj naj pa špila še služkinjo? Kot razumem, da je pri hiši vse vas pedenala, na koncu je pa dec popihal s kako lahkoživko, snaha pa vse 4 od sebe.
Pač ne kuha, ker zase ne potrebuje. Noče, da ji izpuhtijo še najlepša leta, ko je že mladost vrgla decu, otrokom, potem pa še snahi in vnukom. Po otroke naj hodi tvoja mati, kuha naj tvoj mož, če ti ne moreš, žensko pa pustite, da uživa. Če ti časovno ne znese kuhat, jejte pa zunaj.
Prav ima!

PS…če bi pa uteho iskala pri tebi in vnukih, bi pa cel mon vedel, da ti gre na živce tašča, ker je non stop pri vas.

Provokacija.

Drugače večinoma snah branim,ker so ene tašče res tečne, da jim ni para,ampak
ta zgodba mi je čudna.

Če je pa resnična,pa razumem,da je tašči vse dol padlo,če jo je mož zapustil.

Tudi sama imam mlajšega ljubimca, zato tasta razumem…

Baba se je ločila ter je začela na polno uživat. Vnukov ni dolžna paziti, kuhati tudi ne rabi, pucati tudi ne rabi (če njej tako odgovarja). Ti bi rada, da bi se cele dneve samo z vami ukvarjala ter vam kuhala in pucala? Hehe pozabi.

Sem tudi babi in ob tem zapisu si mislim : Vse, kar je prav.Lahko bi tudi kaj naredila za svoje otroke in vnuke.Očitno se ji je čisto utrgalo in je izgubila kompas.Srednja mera zdravega razuma nikomur ne škoduje.

Sem tudi babi in ob tem zapisu si mislim : Vse, kar je prav.Lahko bi tudi kaj naredila za svoje otroke in vnuke.Očitno se ji je čisto utrgalo in je izgubila kompas.Srednja mera zdravega razuma nikomur ne škoduje.
[/quote]

Ker? …za dedija imas ocitno drugacna merila, kajne? Ja, je hudic, če ženske same po sebi tolcejo, moskim potem ni potrebno ….

P.s.: verjetno se je do sedaj vec kot aktivno posvecala vam, sicer ne bi opazila spremembe. Morda bi lahko bila toliko postena pa ugotovila, da po razpadu zakona rabi odmor. Zabavanje & proslavljanje samskega stanu je vec kot na mestu.

Ker? …za dedija imas ocitno drugacna merila, kajne? Ja, je hudic, če ženske same po sebi tolcejo, moskim potem ni potrebno ….

P.s.: verjetno se je do sedaj vec kot aktivno posvecala vam, sicer ne bi opazila spremembe. Morda bi lahko bila toliko postena pa ugotovila, da po razpadu zakona rabi odmor. Zabavanje & proslavljanje samskega stanu je vec kot na mestu.
[/quote]

Da, vendar se nihče ne zabava in proslavlja cele dni.Ker potem postane dolgočasno.

Zakaj pa ne hodite k tvoji mami jest?
Če je vzgojila tako nesposobno hči naj jo pa še futra. Kaj se igraš družinico če je nista sposobna imet z možem.
Zakaj bi mogla tašča to počet, ni dovolj da ti je priskrbela streho nad glavo brez da bi ti z ritjo pomigala?

A pol je težava samo, ker ga ima tudi tašča 🙂

Pravilno!
Vsak naj svoj zarod vzgaja in h kruhu spravlja, ona je svojega že.
Sicer pa, saj greš za njo. Počasi, da se ne zaletiš.
In ja, jaz tudi svojim ne odnašam riti.
Meni je tudi nihče ni!
Saj sta dva, ali ne?

Tocno.

To so pa današnji mamini sinčki, ki se mamic bojijo kot hudič križa. Rajši nimam nobenega desca, kot takega luzerja!

To so pa današnji mamini sinčki, ki se mamic bojijo kot hudič križa. Rajši nimam nobenega desca, kot takega luzerja!
[/quote]
Nikol ni prav. Če bi tašča kuhala in čuvala otroke bi bil spet mamin sine.

Ja tako saj imaš še moža kaj je z njim, je kot da ga ne bi bilo ali kaj? Zakaj bi tašča mogla vendar vse narediti wtf?


Nikol ni prav. Če bi tašča kuhala in čuvala otroke bi bil spet mamin sine.
[/quote]
Ja nikoli ni ok


Ja nikoli ni ok
[/quote]
Ene snahe so nemogoče. Samo Upam da ne bomo mi takega hudiča v bajto dobil. Ampak eno normalno žensko.


Ene snahe so nemogoče. Samo Upam da ne bomo mi takega hudiča v bajto dobil. Ampak eno normalno žensko.
[/quote]

Uh,meni se zdiš ti večji hudič! Meni je bil moj tast tudi v redu človek,po napisanem pa za tebe ne morem rečti. Vse bodoče snahe in zeti so sigurno srečni,da se te izognejo.

Če so pa mladi ljudje pametni,pa ne imeti otrok, samo zato,ker bi starši radi postali stari starši!!!
Upokojenci kot so Grda resnica pa naj kar tečnarijo in pametujejo!

To so pa današnji mamini sinčki, ki se mamic bojijo kot hudič križa. Rajši nimam nobenega desca, kot takega luzerja!
[/quote]

Bravo!!! Saj taki postanejo potem izžeti zombiji ,ker jim njihove mame izpijejo vso kri in živce.
Delujejo potem bolj prizadeto,ker so mamine deklice za vse.

Ene tašče in tasti so fajn pahjeni v glavo!!!
Pa rajši se s tvojim preseli in uživaj v življenju brez pijavke živcev.
Tvoja tašča pa naj uživa sama.
Videla boš,da boš imela mir.

Zakaj ste pa sedaj stari prdeci se odločili imeti otroke, ali več otrok??
Zato,da vam na stara leta skupaj z njihovami družinami, zeti in snahami, ter vnuki igrajo sužnje??!!!
Jebite se kručevi stari upokojenci,ki pijete vsepovsod živce,vse mora biti po vašem !!!
Če ni,pa v jok in na drevo!!!
Delate se uboge in pametne!!!! Ste pa eni drekači prve vrste,ki radi drugim uničite veselje do življenje!!

Upam da vsaj poloznice placuje redno za vse.

New Report

Close