Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poslovna darila 2017

poslovna darila 2017

In tako, kot vsako leto, tudi letos iščem ideje za poslovna darila. Pa ne bi neke promocijske svinčnike, koledarje, ker je škoda denarja pa še brez domišljije. V podjetju prevladujejo ženske in prosim za pomoč 🙂 vse ideje so dobrodošle

Kaj si dal pa lani?

lani smo dali med v glinenih lončkih

Kako lepo.

Kako bi šlo z mini svetilkami (t. i. baterijami)?

wauw…pa vi niste brez idej, to je bila odlična ideja…
Tokrat lahko poskusite nekaj iz ponudbe “solni cvet” 🙂

hehe ja lani sem se dokazal moram se še letos 🙂

Vrček na fontani piva v Žalcu. Imajo že ogromno naročil in laufa zadeva. Je všečno darilo tudi za poslovne partnerje. Iz druge roke.

V trgovinicah “solni cvet imajo vse vrste naravnih izdelkov, pestra izbira za ženske…darilni seti(tudi v Ljubljani je trgovinica)….zelo je lepo izdelana šatuljica z pralineji s solnim cvetom….naravna mila…lavandini izdelki…..:)

Čelna svetilka, termo lonček, buff, tanke športne rokavice, manjši pohodni nahrbtnik, vstopnica za gledališče … Ali naprej v lanskem stilu (oljčno, orehovo, laneno…olje, suho sadje in oreščki, solni cvet variante)

Tudi zenske raje spijejo kaksen vrcek piva.

Tudi zenske raje spijejo kaksen vrcek piva.
[/quote]

Se opravicujem… mislila sem rade spijejo kaksen vrcek tudi tu pa tam… tudi ideja s kozmetiko ni slaba.

Na fb imajo vse info. Vtipkaj fontana piv….
Ali pa TIC Žalec zguglaj in vprašaj. In ja ogromno žensk pride sem. So pa tudi ostale ideje fajn.

hvala lepa mogoče bom pa kar oboje 🙂

Takšne, kot jih je letos imel Petrol v akciji za nalepke.

Tam okoli 16000 mAh, je res odlična stvar.

En smartphone ugasne v enem dnevu, taka postaja te pa nafutra 4 dni.

krema za roke
vazelin za ustnice (labello)
mini rokovnik 2018 (da gre v torbico)
dišeče svečke v kozarčku

evo, tega bi bila jaz vesela

Se ena zelo uporabna ideja je usb kljucek, samo da gledate, da ima dovolj gb… bi rekla vsaj 32gb…meni se zdi to zelo uporabno.

USB kljucke mamo tako na sejmih za promoviranje 🙂 ampak ja praktična stvar

skleda, leseni dildo …..

Ce pomislim na to kaj sem jaz kadarkoli dobila od poslovnih daril je bilo tudi med zelooo uporabnimi potovalni neseser tak manjsi na naramnico. za zenske splohuporabna ideja. Res super darilo takratnega sefa, pa se ni bilo edino, kljub temu da mi je ze to bilo precejsnje vrednosti.

Mila jaz ne bi podarjala, pa ce je stokrat naravno. Zakaj? Beri temo o smrdljivih sodelavkah. Je lahko razumljeno kot namig, da bi se bilo treba vec umivat. Po drugi strani pa je npr solna kopel v redu, ker ni namenjena umivanju, ampak sprostitvi.

Jaz tega ne dojemam tako. Jaz sem se čisto ogrel za tole pivo, naravno kozmetiko-imam v mislih Kontaktirati še kakšno podjetje s čokolado al pa pralinami. Na drugiem forumu so mi to predlagali in mi je zanimivo. Kaj menite? poznate kako podjetje, ki se s tem ukvarja? In iskreno hvala vsem za ideje.

hvala za nasvet- mogoče veste kje ste dali izdelat?

Ce sprasujete za neseser… kje so ga takrat narocili ne vem je bil pa takega tipa kot so ti na linku
https://potovalni-kovcki.weebly.com/neseser.html

uhancki iz idrijske cipke

Za čokolade oziroma praline lahko kontaktiraš Lucifer ali Tramontano, pa še kar nekaj je slovenskih, recimo Dobnika se zdaj spomnim, jih je pa dosti več.

New Report

Close