Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČRNE SVEČE – kje

ČRNE SVEČE – kje

Pred nekaj leti sem v Kalii kupila sveče črne barve, res črne, ne sive, kakršne imajo sedaj.
Če ste kje videli, da prodajajo črne sveče, visoke pribl. 20 cm, prosim za info.
Hvala, lep dan.

Zakaj pa ne bi imeli bele sveče?

Tudi jaz bi imel črne, pa jih sploh še nisem nikjer videl. Če jih kdo vidi – prosim povejte.

nova
Uredništvo priporoča

modularno črno svečo imajo pri svečarni Stele. Telefon: 01/839 23 39, drugače so v Kamniku.

Črne sveče?!

Lajka mi.

HEIL SATAN!


Hvala, ampak niso prave 🙁

Brskaj malo po spletu: – črna sveča 20 cm:
https://www.ceneje.si/Izdelek/5363862/oprema-za-dom/dekorativni-program/svece/titan-svece-candle-crna-v-20cm
https://www.interismo.si/fink-the-art-of-living/titan-svece-candle-crna

Pa poglej še v MOMAX; pa v Rutarju, ….IKEA nima

Črne sveče ne priporočajo prižigat. Kaj vam je?
Razen, če jih imate točno za zle namene…

Črne sveče je zelo težko dobiti. Tako kot tudi temno rdeče. Pa tudi če jih kje imajo, je črne barve samo zunanji sloj, debel kakšna 2mm, notranji del sveče pa je bel.

Mogoče kakšna spletna trgovina, Ebay, ipd.?

Z barvo nekaj sporočaš. Kakšno je tvoje sporočilo s črno svečo? (predvidevam, da kupuješ za umrlega)
Ne provociram, samo zanima me.

Ampak res. Zakaj črna sveča??

Mislim, da so jih imeli v Kiku, a so v notranjosti bele. Jaz sem jih kar sama delala. Zakaj črna sveča? Ker mi je lepa in ker sem imela v prejšnjem stanovanju črno kuhinjo. Madona no, saj je samo barva. A nimate nič črnega doma? Saj jih imamo pri nas doma, jih ne vsiljujemo drugim. Vse je v glavah, moja babica ni prenesla sveč nasploh, ker je bila vajena, da se prižigajo samo mrtvim. Sem se pa v mladosti veliko zanimala za čarovništvo in wicco in je črna barva in črna sveča uporabljala za odganjanje negativnosti.

Črna sveča pomeni negativno, zlo, smrt.

Ne, sm glih za črno svečo 1x slišala, da odganja negativo, je pa vseen baje boljš, če zravn gori še bela ali rumena, ker preveč črne pa lahk povzroč depresijo.

Ne, sm glih za črno svečo 1x slišala, da odganja negativo, je pa vseen baje boljš, če zravn gori še bela ali rumena, ker preveč črne pa lahk povzroč depresijo.
[/quote]

Ah, lahk pa tud nimam prav, so različne razlage:

CRNA

Crna je boja svršetaka i oslobađanja od krivice ili kajanja.

Crna – upotrebljava se za loše, za zlo. Sa njom se prizivaju mračne sile noći, demoni, da bi se nekome nešto loše učinilo.

Ah, lahk pa tud nimam prav, so različne razlage:

CRNA

Crna je boja svršetaka i oslobađanja od krivice ili kajanja.

Crna – upotrebljava se za loše, za zlo. Sa njom se prizivaju mračne sile noći, demoni, da bi se nekome nešto loše učinilo.
[/quote]

Mater,…..SLOVENŠČINA!!!
MARŠ,…………………………………………………………………..!!!!!!………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tule http://www.darilnica-klavdija.si/index.php?route=product/product&product_id=3284, miler in najbrž še kje.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Mater,…..SLOVENŠČINA!!!
MARŠ,…………………………………………………………………..!!!!!!………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Kaj pa je, kaj piz.diš?
A če bi bilo napisan v kakšnm drugem jeziku, bi bilo pa ok?
Al si spet tist/a obremenjen/a z mojim nickom?
Sm pač to našla in prilimala, zato MARŠ TI!

Najlepša hvala vsem, ki ste pomagali in prilepili linke. Črne sveče iščem zato, ker so bile zelo lepe, tistim pa, ki v vsem vidite zarote in čarovništvo priporočam, da se ukvarjate s čim bolj koristnim in pozitivnim.
Lep dan

New Report

Close