Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čevlji la scarpa

čevlji la scarpa

Kupujete čevlje la Scarpa, ste zadovoljni?
sem ene gledala, cena 70 eur, meni se zdi veliko, pa še niti usnjeni niso. malo pokomentirajte, prosim.

Ene in edine sem kupila pri njih. V 14 dneh so mi dobesedno razpadli. Kupnino so mi sicer vrnili, nikoli pa ne grem več v njihovo trgovino. Lahko pa, da sem samo jaz imela tako smolo.

uffffffff :(((

Kamorkoli greš, prodajajo isti škart od čevljev, nobene razlike med La Scarpa, Mass, Humanic in podobnimi, cene pa v nebesih, vsaj za tako škart robo so hudo previsoke!
Nisem bila v Transporterju, imam pa namen še tam pogledat, čevlji so res dražji, a so vsaj včasih bili čevlji. Geox mi pa ne potegnejo, ne da mi čevlji niso dobri, imam nek neosnovan odpor do njih, antipatični so mi.

v Pitta Rosso so mi bli do zdj najbolš čevlji 🙂 Deichmann se je ful pokvaril v zadnjem letu mi ni nekak več. Humanic pa mi že dolgo ni kul več. Baje da Obuta Mačka je zakon, nisem pa probala še, sem samo slišala 🙂

Meni pa v Pittarello – Pita Rosso je nižji kakovstni rang Pittarella – več čevljev iz plastike in manj iz pravega usnja.

jaz hočem usnjene, malo bolj kamot, za jesen, pa jaz ne vem, v naših trgovinah nič pametnega ne najdem.

Jaz pa sem zadovoljna s scarpinimi čevlji. Najprej sem bila skeptična, potem pa sem kupila ene, pa druge, nizke gležnarje, visoke zimske. Zadnja dva para sem kupila pred mesecem, ene za zimo in še salonarje, za slednje sem dobila še popust. Se super nosijo, so usnjeni, res sem zadovoljna.
Je pa res, da opažam, da se vsako sezono čevlji podražijo. Sicer vedno vzamem usnjene, vseeno pa se je cena za primerljive modele pred 2 ali tremi leti povečala za cca 10 pa do tudi 25 €. 🙁

Meni ne ustrezajo npr. alpinini čevlji, ne po kopitu, ne po izgledu, pa še dragi so.
Deichman in humanic mi tudi ne ustrezajo. Pogrešam yello.

Jaz imam precej krampaste noge in sem našla ravno v scarpi modele zase. Imajo pa tudi ara modele, ki so za širša stopala, pa kot sem videla niso modeli več samo za starejše, se najdejo tudi čisto modni in lepi.

CCC ima na pogled kar všečne modele, precej tudi usnjenih.
Scarpa, Deichmann in podobne štacune imajo večino plastike.
Meni pa zelo ustreza Alpina, mehki in udobni čevlji in čisto solidne modele se najde.

Jaz imam precej krampaste noge in sem našla ravno v scarpi modele zase. Imajo pa tudi ara modele, ki so za širša stopala, pa kot sem videla niso modeli več samo za starejše, se najdejo tudi čisto modni in lepi.
[/quote]

hm, ko bi le lahk pokazala, katere imaš, na spletu imajo samo par slik.

New Report

Close