Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No zdaj pa se jaz

No zdaj pa se jaz

Danes bomo pri nas za kosilo jedli figo ker žena in mama ni nič skuhala. Krivi ste pa vi banda monovska ker ste me nedolžno zapeljali z vašimi temami in pogovori.
Cel dan se z vami tukaj dopisujem.
Bajta se bo sama pospravila, knjige same prebrale in kosilo samo skuhalo.
Kaj naj storim?

Pogled v zmrzovalnik bo zalegel

Ko pride domov ga pričakaj z valarjem v roki, da je spet pozabil na obletnico nevemčesa…
In da predlagaš, da te brez ugovarjanja in z nasmehom odpelje na dobro kosilo. 🙂

Zaleglo bo to da se spravim v kuhno.

priporočam:
zgoraj nič, spodaj nič, vmes pa na debelo prazno
zaleže

E, sestrica, beri ajnšatjna:

https://style.over.net/kako-resiti-vsako-tezavo-v-zivljenju-najuspesnejsi-ljudje-se-drzijo-einsteinove-metode/?utm_source=forum&utm_medium=portali_viewforum&utm_campaign=Iz-nasih-portalov&_ga=2.179375396.1807708475.1505132294-956049828.1499714337

Btv, z našo tudi ni nič, pogreto zelje pa take pa to…;-)))))


Ne pada več na to foro. Sem ga pričakala že z ponvo, vilami, lopato, celo z guči pasom ko una z youtuba.. Pa nič.
Tašča bo zgleda res edina možnost danes. Bom preverila kaj kuha.

Al pa jih napumpaj da si se odločila za muslimanstvo in da boste trenirali ramadan.

Eto ti priložnosti za debate z frocovjem…


Ma sem tud to probala. Naga Samo guči pas okoli pasu. Saj veš če že tepem mora bit s stilom.. Nada, ziro, nula


Ne pada več na to foro. Sem ga pričakala že z ponvo, vilami, lopato, celo z guči pasom ko una z youtuba.. Pa nič.
Tašča bo zgleda res edina možnost danes. Bom preverila kaj kuha.
[/quote]

Potem pa obrni ploščo… reci, da danes ti častiš kosilo. Upam, da ne bo potem posumil, da si zbila avto ali kaj podobnega (kot je pri meni rado) 🙂


Ni slaba. Glede na to da berem verske knjige bojo še verjel.

Potem pa obrni ploščo… reci, da danes ti častiš kosilo. Upam, da ne bo potem posumil, da si zbila avto ali kaj podobnega (kot je pri meni rado) 🙂
[/quote]
Haha
Prvo vprašanje bo kaj si spet naredila, pet minut te ne smem pustit samo.


Ni slaba. Glede na to da berem verske knjige bojo še verjel.
[/quote]

Hahahahohoho daj daj daj! Pa guči za po kući vstran, pa burko gor!

Pa poročaj pol! ;-)))))


Haha
Prvo vprašanje bo kaj si spet naredila, pet minut te ne smem pustit samo.
[/quote]

Ja sej.. to mi je poznano. 🙂 zato jaz ne vabim več na kosilo…

veš kaj je zadnja faza – sicer ne bo najbolj vesel pa vseeno – zmečeš vse kar ti ostane v hladilniku pa imaš mineštro 😀

Hahahahohoho daj daj daj! Pa guči za po kući vstran, pa burko gor!

Pa poročaj pol! ;-)))))
[/quote]
Če se oblečem v burko bo mož mislil da je ninđa vlomila v bajto in me bo nalomil, potem se mi ne bo treba cel mesec sekirat kaj bo za kosilo ker bom v bolnici.
Ej kaj piješ stari? Da te častim.

Ja sej.. to mi je poznano. 🙂 zato jaz ne vabim več na kosilo…

veš kaj je zadnja faza – sicer ne bo najbolj vesel pa vseeno – zmečeš vse kar ti ostane v hladilniku pa imaš mineštro 😀
[/quote]
Puter pa marmelado bom dala na mizo in se delala da je jutro.
Sem taščo klicala pa pravi da številka ni dosegljiva :))


Puter pa marmelado bom dala na mizo in se delala da je jutro.
Sem taščo klicala pa pravi da številka ni dosegljiva :))
[/quote]

🙂 🙂 🙂 dobra.. bom probala tudi jaz to danes.


Če se oblečem v burko bo mož mislil da je ninđa vlomila v bajto in me bo nalomil, potem se mi ne bo treba cel mesec sekirat kaj bo za kosilo ker bom v bolnici.
Ej kaj piješ stari? Da te častim.
[/quote]

Mah… Sem mislila da bom bipolarnega prodala za požrtijo na osmici in flaškon terana za domov, pa so petke odpetketale….

A namlatil te bo? Ajnšanj pravi da poglej sliko širše… Torej papuće, spodaj trenirko s črtami, gor pa rjuho. Ko bo ura cajt, se sam obrneš in nakažeš s čim…

Mah… Sem mislila da bom bipolarnega prodala za požrtijo na osmici in flaškon terana za domov, pa so petke odpetketale….

A namlatil te bo? Ajnšanj pravi da poglej sliko širše… Torej papuće, spodaj trenirko s črtami, gor pa rjuho. Ko bo ura cajt, se sam obrneš in nakažeš s čim…
[/quote]
Se bolje, imaš super ideje. Ko me bo zagledal tako oblečeno bo poklical ghost basterje (ti bojo rekli da ni pomoči) in se zaradi strahu pred duhovi izselil iz bajte in potem mi ne bo treba kosila nikoli več kuhat.
Sej res kje je pa danes polarni. Mogoče model kuha kosilo


Puter pa marmelado bom dala na mizo in se delala da je jutro.
Sem taščo klicala pa pravi da številka ni dosegljiva :))
[/quote]

NAPAKA! Dedca ko pride domov ga moraš že v veži tko do konca zmatrat, da bo sam še v spalnico padel!

Razmišljanje o kuhni in jedilnici sploh ni opcija!!!

Vzameš njegov tošln, daš mulariji za kebap pa maš mir!


Haha
Prvo vprašanje bo kaj si spet naredila, pet minut te ne smem pustit samo.
[/quote]
pomislil bo, da ima je.bozovno ženo, ki lahko dopoldan pri.fuka za kosilo družini ☺


Se bolje, imaš super ideje. Ko me bo zagledal tako oblečeno bo poklical ghost basterje (ti bojo rekli da ni pomoči) in se zaradi strahu pred duhovi izselil iz bajte in potem mi ne bo treba kosila nikoli več kuhat.
Sej res kje je pa danes polarni. Mogoče model kuha kosilo
[/quote]

Na sotlo je šel jagat, ker je butl oznanil da ma kim kulturno revolucijo in sedaj čaka skromne in ponižne severne korejke…

NAPAKA! Dedca ko pride domov ga moraš že v veži tko do konca zmatrat, da bo sam še v spalnico padel!

Razmišljanje o kuhni in jedilnici sploh ni opcija!!!

Vzameš njegov tošln, daš mulariji za kebap pa maš mir!
[/quote]
Tosl sem mu že pobrala.
V veži ga bom z guči pasom omamila do nezavesti (saj veš tako okoli vratu ga zategujes dokler dol ne pade)
Sam pol mam drug problem. Kako hrusta do spalnice spravit?
Pa kako ga potem (ko pride k sebi) brez posledic prepričat, da nimam pojma kako se je znašel na postelji napol slečen-predvsem v spodnjem delu.


pomislil bo, da ima je.bozovno ženo, ki lahko dopoldan pri.fuka za kosilo družini ☺
[/quote]
Ma jok, pravi da sem stara in grda.
On hoče samo kosilo.

Na sotlo je šel jagat, ker je butl oznanil da ma kim kulturno revolucijo in sedaj čaka skromne in ponižne severne korejke…
[/quote]
U če so tako skromne in ponižne kot una televizijska voditeljica ga je kolega polarni najebo

New Report

Close