Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož se je zaljubil

Mož se je zaljubil

Mož je profesor na faksu, star 50+, zaljubil se je v študentko. Kaj pa …
Zaupala sem se kolegici in mi pravi, da je to nekaj najbolj normalnega!!!
Povedal mi je to dveh tednih, da “hodita”.
Pripravljam se na selitev, otroci so odrasli, samo mi je pa šok, da ni za povedat

ta študentka ma lulija pod nogam

O Bože mili. No za plus mu šteje da je bil iskren. Lahko bi te pa tudi okoli prenašal. In bil z obema.

Kaj?

a mož ima vagino spodaj

Ah dajte no nehat s tako prozornimi. Lej sem napisala, da imam še ideje, sam za đabe jih pa ne dam.
Bo traba tudi kader provokatorjev zamenjati ne samo kupiti lastništvo…

O čem ti to?

zelje v pire kropmirju

Tako je gola, ne morjo oni nas žejne preko vode peljat, hehe.

To ni redek pojav.
Ravno zaradi tega potem profesorcki predavajo do onemoglosti, ker pri 70+imajo še najstnike ali študente katere je treba živet in on z nizko penzijo revež ne more preživet.
Svetuj mu naj da kondom gor.

Sočustvujem s tabo ker vem kako trpiš!

Verjamem, da ti je strašno težko, toda žal se ne da nič pomagat. Sprejmi življenje tako, kakršno je. Poskušajta se z možem normalno dogovoriti glede premoženja, če bo šlo.
Hudo je tudi za otroke.
Tako je, ko se starim oslom zmeša v glavi.
Sočustvujem s teboj. Ampak jutri je nov dan. Ne se že vnaprej sekirati, kaj bo. Srečno in vse dobro.

Žal to ni redek pojav. In mož pri 50 letih vsekakor še ni za odpis, je pa magnet za mlade punce ker je svojo očetovsko vlogo dobro opravil, ker ima kariero in denar.
Vprašanje pa je če se bo ta vez obdržala ko bo med polizan in ko bodo prišle do izraza medganaricijska razlika.
Lej počakaj itak je na potezi tvoj mož. Ponavadi tisti ki zaserje mora pokat.

Sicer je to pogosto pojav ampak glede na tvoj način pisanja ti ne verjamem. Verjetno si nova na MON in si odkrila lepote provokacije.

Tako je gola, ne morjo oni nas žejne preko vode peljat, hehe.
[/quote]

Ti še tega nisi sposoben dojet, da se z moškim pogovarjaš v ženski obliki.
To je tista, ki te kliče popajče, kadar je na svojih provokacijah.
Kok si ti naiven, da te v virtuali dec pofuka… Pa tak kao fukač, ki vsako babo takoj spregleda…

Men nikol niso bli +50 privlačni, prej mlajši od mene pa jih mam 29. Ne vem no, nikoli pa se ne ve. Samo starejši 20 let je pa re svelik. Lahko bi mi bil mladi foter no 🙂

Ti še tega nisi sposoben dojet, da se z moškim pogovarjaš v ženski obliki.
To je tista, ki te kliče popajče, kadar je na svojih provokacijah.
Kok si ti naiven, da te v virtuali dec pofuka… Pa tak kao fukač, ki vsako babo takoj spregleda…
[/quote]

Ajoj, pa kaj mene briga, kaj je gola ali goli. Vem, da me kliče popajče, pod tem imenom, pa še kakšne drug nik ima občasno, se mi zdi, pač mi deluje kot kakšen star znanec, ki sem hodi na ta portal. Samo avtor te teme si je to izmislil in gola/i, ga je prečitala kot sportske novosti, jst se pa strinjam s tem, to je to.
Drugač mi je filozofija gole/golega nekako preveč zatežena in se niti ne poglabljma v to kar piše. Ti zdej moj filing za ljudi (ženske) omenjaš, pa evo, da razložim,….. gola ali goli, karkoli že je, o f u k u nima pojma, po moje ga celo sovraži, kar sem prebral od nje/njega, to je po moje oseba z, možno, da se motim, težkim življenjem iz preteklosti in nikoli niti malo ni deloval/a erotično s tem kar je tukaj pisal/a, mislim pa, da more ziher imet ene 60++ let, pa je pod tem imenom ziher že dve let tukej, ja, dejansko od takrat odkar je brklc zginil in po kakšni logiki ti sklepaš, da bi jst sploh trznil na takšno osebo, ehh…, pač, deluje mi kot ene fvrste znanec v tem virtalnem svetu, jebat ga.

Te mlade frajle se rade mečejo za starejšimi uglednimi gospodi. Tudi našemu gospod župniku se na veliko nastavljajo, ampak on se ne zmeni zanje na tak način, ker je popolnoma predan Bogu. Vedno so mlade agresivne grešnice krive za zaplete, to tudi gospod župnik vedno pove, je zelo izkušen in pameten.

Gospod, gospa Majda, ker sovražite torej cerkev…..Samo opomin za vas. Ampak v dobrem smislu. Kajti drugače ne boste nič spremenili, samo še več tega bo, kar sovražite. Ljudem ne smete prepovedati ali jih obtoževati….. Spremembe morate delati s svojim zgledom z razumevanjem, ne z obtožbami, ker ste popolnoma enaka, kot tisti, ki jih preganjate. Torej preobleka ampak sem boljša/i. Sovražnik je enak sovražniku.

Poznam en primer. On okoli 50, imel ženo, otroke. Pa je začel s študentko, sedaj sta poročena, imata otroke. On je že kar v letih, doma najstniški otroci, ki mu gredo pošteno na živce, ker bi rad imel že mir. Z novo ženo pa tudi ni več rožnato in imata kar veliko problemov in nesoglasij, tako da on z veseljem (trenutno še občasno) zavije v kakšen lokal.

Zelo pogost pojav. Jih na žalost poznam kar nekaj takih. Kolegičina sošolka je sama priznala, da se pred ter po predavanjih, z enim poročenim profesorjem mečka. En naš zmešan stari profesor (ene 70) je enkrat med predavanjem rekel, da za enim drugim profesorjem punce kar norijo ter da ne ve zakaj njega nobena noče. Jp, tega ne bom nikoli pozabila 🙂 Pa je tip poročen ter ima že vnuke 🙂

New Report

Close