Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož naredil otroka študentki

Mož naredil otroka študentki

Vrtim se v krogu, poročena sva preko dvajset let, dva odrasla otroka, finančno smo zelo dobro preskrbljeni, navzven deluje vse v najlepšem redu. Pred kratkim pa je sledil hud šok, pri možu v podjetju (je direktor) so zaposlili študentko za neka občasna dela. Moj mož se je z njo zapletel, razmerje naj bi trajalo več kot pol leta, rezultat razmerja je noseča smrklja!!! Mož je star preko 50 let, tale frajla ima malo čez dvajset. Ne vem ali naj bom jezna, razočarana, ne vem. Izvedela sem slučajno ker se je mož zelo nenavadno vedel zadnje dni, ko se tiščala vanj je vse priznal. Trdi, da mu je otroka podtaknila in, da sedaj želi da ji plačuje za otroka. Po eni strani bi ga načevljala, po drugi strani pa to pomeni precejšnjo spremembo, kaj naj, tole požrem in po možnosti novega družinskega člana še vozim z vozičkom na sprehod???

sprejmi otroka kot vnuka….bo najlažje….tebi pa se materialni status ne bo spremenil…je biga…..v silli še hudič muhe žre….za tisti občasni sex z možem boš pa že stisnila zobe, važno da je mercedes pred bajto in zlata kartica v denarnici.

Resnično zafrknjena situacija. Ampak zdaj ne moreš več kaj.

Najprej naj tvoj mož postane dedec in namesto nekih izgovorov prevzame odgovornost. Otroka mu ni mogla podtakniti, ker sta očitno oba seksala in ga naredila. Torej to naj takoj preneha odgovoriti in se obnašati tako otročje, sploh pri svojih letih. Nato naj prevzame odgovornost in bo oče temu otroku, ko se rodi. Ker točno to tudi je oziroma bo. Oče. Ne glede na vse je on oče in če je normalen človek, bo prevzel odgovornost in ji ne le plačeval, temveč tega otroka tudi (delno) vzgajal.

Kaj točno boš ti naredila, je pa seveda tvoja odločitev. Ti mama temu otroku nisi, ga boš morala pa sprejeti kot otroka svojega moža. Ali bivšega moža, če se boš ločila. Ali lahko greš čez to ali ne, je tako osebna stvar, da o tem tu na forumu ne moremo. Niti ne vemo, ali je to prvič ali je že prej skakal po tujih posteljah, samo takrat pač z zadostno zaščito.

Saj bo bolje.

Vzela si bom čas za premislek, ta trenutek nimam nobene ideje kako naprej, življenje je zanimivo, en trenutek vse super, drug trenutek se vse podre 🙁

Aveš, v takih provokacijah je smešno to, da je kao vse super ker ste finančno preskrbljeni. Kak je lah vse super, če ti je pa mož uhajal? Aja, finančno preskrbljena…

A, pa podtaknila mu ga je? A že kar al kako? Pa saj se še rodil ni… …da bi se opravil dnk…

Skratka, vedno znova se najdejo nove (prostitutke), ki jim bo vse v redu ko bojo finančno preskrbljene. (ko bojo napredovale v zvodnico lastnih otrok)

Seveda potrebuješ trenutek za razmislek, saj to je totalen šok v življenju.

Samo ne bodi jezna in razočarana na to punco ali celo nerojenega otroka. Prvi v vrsti, ki je naredil napako, je tvoj mož. Zato se ne spravljaj na tiste, ki neposredno niso (bili) povezani s tabo.

Srečno!

ja vzemi to strogo pozitivno. postala si babica!!!!! čestitam. Študentko vzemi za svojo hčer, lahko se boš vtikala v vzgojo vnuka in solila pamet. z najnovejšo hčerko bosta hodili skupaj v šoping, na lifting in masaže. pa že moža ti bo obdelala, da v času mene ne bo silil v tvojo posušeno nožnico.
Jaz v tem vidim same pluse.

Pomoje je kriva pa tudi študentka….saj je najbrž vedela, da je poročen……ampak tele študentke pa najraje tiščijo v sigurne desce in jih briga za vse.

Dobila si že kup dobrih odgovorov. Kaj boš sedaj naredila, se boš res morala odločiti sama. Ti pa toplo predlagam, da si vzameš čas za razmislek. Morda pojdi sama v toplice čez vikend ali kaj podobnega – v neko drugo okolje, kjer boš imela mir in nobenih zunanjih motečih dejavnikov.

Predvsem pa pojdita oba z možem na testiranje za spolno prenosljive bolezni. Če je bilo dekle pripravljeno na spolne odnose brez kondoma in brez vse zaščite, do svojega zdravja očitno nima zelo odgovornega odnosa (tvoj mož pa tudi ne). Na tebi je, da v prvi vrsti poskrbiš zase.
Srečno!

najprej na DNK test, potem pa naprej.

Če je deklica študentka, ji morda sploh ne bo do otroka. V tem primeru ga boš ti posvojila, vzgajala kot svojega, in na koncu ji boš celo hvaležna.

imam znanca, ki bi z veseljem posvojil/prevzel otroka. S svojo ne moreta imeti otroka

Ne nameravam igrati babice! Kolikor vidim tudi možu ni do tega, da prevzame vlogo očeta, revež se počuti povsem izigranega, menda mu je punca zatrjevala, da je neplodna….

Morda si še jaz koga omislim, izgledam zelo dobro, marsikdo se obrne za mano, tudi precej ponudb je že padlo, mogoče en dan ponudbo sprejmem in se bom še jaz pozabavala!!!

E, (tokrat) mehanik nima prav! Razen, če je prav ne živeti prav. S tem pa bo avtorica njuna potomca (na)učila, da ni nič narobe, da se njun foter kurba, ker je tudi njuna mat kurba, ki je napredovala v zvodnico, da je prišla do mečke in zlate kartice. Kaj se pa pol avtorica sploh pizdi? A ona ja, druge pa ne al kako???

Vprašanje teme je, razlika med prostostjo in svobodo. Kako je avtorica prosta (se prostituira) jasno pove z dejstvom, da sploh razmišlja kaj ji je narediti… (kako se bo sprijaznila z konkurenco mlajše prostitutke)

Neplodna? Mogoče zaradi kronične okužbe s klamidijo.

http://zenska.hudo.com/seks-partnerstvo/intimno-zdravje/kako-veste-ali-ste-morda-okuzeni-s-klamidijo/

Lej sploh ni važno kako vidva izgledata. Dejstvo je da je tvoj mož naredil otroka. Odgovornost je treba sprejet.
Če je znal naredit, naj se skrbi zanj.
Drugič naj pa stari osel pri 50 natakne kondom če se že gre igrice za odrasle. Pa kaj ste vsi ostali mentalno v najstniških letih.
Če bi se to pri nas zgodil bi mu samo lepo povedala, tamle sta in zdaj ju preživljaj Frajer, če si tako hud da si znal otroka nastimat men za hrbtom, bod pa zdej tako hud pa ju vpričo mene se preživljaj. Se prej bi ga pa ko vola natovkla.
Dejte si že dopovedat da otroci niso nobene igrače.

Oooo, že ve! Zamenjala bo stranko! ;-)))

Kul, saj menda mlade moške pičke precej povprašujejo po starih mačkah ki vejo kako se poslu streže. Da lepo zgleda je pa sploh kul!


O vau, in sedaj je vsega kriva punca, ki je zatrjevala, da je neplodna in ne 50letni moški, mož in oče, ki ga je brez kondoma vtaknil v 30 let mlajšo punco ?
Ti boš pa tolažbo iskala v varanju ?

Oh joj, kam drvi ta družba.. direkt v propad ;).

Nekateri odgovori so naravnost nesramni, jaz gledam stvari iz povsem logičnega vidika, na prvo žogo verjetno res vsak pomisli, da bi spakiral in se ločil. Meni nič ne manjka, niti ne vidim logike v tem, da bi se umaknila in posestvo z vsem prepustila mladi frklji!!!!

Si pa avša, prava kokoš … Ubogi mož in pras.ca študentka! Kaj pa, če je mož kot obseden pecal študentko, ona pa pač ni SMELA reči ne, ker je ODVISNA od službe? Sama sem bila na tem, ko sem MORALA delati, da sem si plačala mini sobico, kupila hrano in knjige za študij! V podjetju, kjer sem delala, me je divje pecal 50-letni sodelavec, poročen in z dvema otrokoma. Žena je bila vse najslabše: neumna, neurejena, lena, z bedno službo, ni znala kuhati in vzgajati otrok itd. Skratka po njegovih besedah PORAZ od ženske. Tip me je včasih peljal domov in upal, da ga bom povabila noter (!!!), morala sem z njim na malice, kavo itd. Dal mi je vedeti, je vpliven (v resnici je še vedno samo gobec in to vedo vsi, jaz pa takrat nisem) in da lahko naredi karkoli. Stalno je imel neke pripombe, samo čakal je, da lahko vstopi v moj osebni prostor. Tip mi je bil ogaben, že vizuelno, ne samo karakterno (hvaljenje!) in samo svojim jezikovnim spretnostim se lahko zahvalim, da sem ga do svoje redne zaposlitve uspela zadržati stran od sebe! Potem sem začela hoditi z vrstnikom iz istega podjetja, ki je bil že kot 26-letnik izjemno perspektiven, tako da je stari nehal. Glede njegove žene pa to: lepotica, inteligentna, s solidno službo, podpira 4 vogale hiše in ima jeklene živce in želodec, da prenaša tega sluzavca! Ne pa nesposobna kura, kot jo je predstavljal. Še vedno delava skupaj, postala sva dobra prijatelja in se večkrat pošaliva na ta račun.


O vau, in sedaj je vsega kriva punca, ki je zatrjevala, da je neplodna in ne 50letni moški, mož in oče, ki ga je brez kondoma vtaknil v 30 let mlajšo punco ?
Ti boš pa tolažbo iskala v varanju ?

Oh joj, kam drvi ta družba.. direkt v propad ;).
[/quote]
Križana gora, ti pa ekonomija???????
https://www.finance.si/182617/Po-dekriminalizaciji-se-obdavcitev-prostitucije

Branžo je treba samo primerno obdavčit, ne pa prat jebeno miljardo!

ampak imela sem sošolko, ki je bila posledica razmerja med pripravnico in direktorjem. Pri 17 je overdozirala, foter je bil stari čiča, ki ji ni bil kos, njena mati pa je itak živela za kavo, čik in falus!

Seveda je mlado dekle zapeljalo (posililo?) direktorja z željo biti samohranilka, ne? Vse je jasno, ko zanjo ne najdeš nežaljive besede, on pa ostaja nevtralno pač tvoj mož.

Torej ja, vozičkaj ga. Požri tole, pa ostale sledeče otroke tudi. Saj bistva niti slučajno ne vidiš.


Ok bi še rekla če bi bil star 15 let ne pa 50+. Ja valda je vedu kaj dela, ti revež ti. A k je pa okrog skakal pa ni bil revež. Kako je šele ta študentka revca saj je 30 let mlajša kako pa naj bi ona vedla da se zanosi če se ima nezaščitene spolne odnose če pa partner ki je starejšni ne vedu kako se otroka nardi. Sta res tvojedva tudi njegova?


Jaz bi sicer se. Ker je posestvo moje. Ampak pustimo zdaj to.
Nikjer ne piše da se moraš ločit. Če je na špila otroka (to je resna stvar) ga ne podpiraj pri jebivetrstvu. Naj sprejme odgovornost za svoja dejanja. Končno bo morda odrasel. Nehi se ukvarjat z ljubico ampak raje s tem kako bo on zdaj pač poskrbel za vse skupaj, kar je zakuhal. Otrok ni kriv če ima Butle za starše.

New Report

Close