Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena se je po poroki razlezla kot dolenjska žolca

Žena se je po poroki razlezla kot dolenjska žolca

Kaj naj naredim?! Prej je ful pazila na linijo, po poroki jih je pa očitno povsem vseeno, debela je kot sod in to tisti, 500 litrski?! Ločitev zaradi moje mame ne pride v poštev, kako naj po ovinkih tole vrečo špeha spravim na neko normalno težo, hočem, da ima pri 170 centimetrih ne več kot 55 kilogramov, stara je pa 30, o fak…

Še ti se zredi kot dolenjska žolca, pa ji bo prebilo.

Vzrok za kaj vec poje ali je kaj bolana ali imata kaj otrok?

Poskrbi da bo spocita in jo vpisi k aerobiki. Pojdi z njo na sprehod, kolo. Ce jo bos sovrazil ji bos samo huje naredil. Debelost ni vzrok za locitev, ampak nekaj drugo te se prej moti pri njej.
Ce se cel dan base s hrano in gleda tv, potem to doma prepovej.

Ni edina. Velikokrat se zgodi. Nekaj že ni v redu v njenem življenju. Kaj pa če bi ti kljuse raje ženo podprl pri hujšanju, namesto da jo etiketiras z bajso in podobnimi neprimernim izrazi.
Verjetno tudi njej nekaj ni ok da se je zapustila.
Mogoce je depresivna, morda kaj drugega. A se znate sploh pogovarjat v veza?
Pa se nekaj ne moreš ti njej določat koliko kg bo imela. Raje ji pomagaj ker debelost ni zdrava. Shujšat se da, pazi ko shujša da te ne bo na čevljala. Poznam točno en tak primer. Žena se je poredila 20 kg, drugače lepa ženska ampak pač z 20 več ni bila več tako za pogledat kot prej. Potem je šla na telovadbo in dieto in shujšala in ucvrstila telo. Potem se je pa ločila. Ves kake je delal kljuse potem. Na vprašanje kaj se je zgodilo je rekla, da enostavno ne more živeti z nekom ki se je norčeval iz nje.

S tem, da je pri tebi glavna mama, si vse povedal. Da ne omenjam max 55 kilogramov. Si se pa res poročil iz pravih razlogov. Ti nimaš šans, da ostaneš poročen. Pa čeprav boš razočaral svojo mamico.

Prav je naredila. Shujsala in ga nacevljala. 2 muhi na en mah.

pri 170cm NE VEČ kot 55kg ?
Ja pa daj bit malo realn človek. pri taki višini lahko ima KOMOT 65 kg, pa bo imela še vedno nadvse super postavo.

sicer pa :
s to temo tu, lahko mi komentiramo kaj naj ti narediš – smešno – NJEJ povej, ne nam ?

tak kot si napisal post, poveš njej , ali pa ji post pokaži. rešeno.
Sicer pa………..
Kak je lahko prišlo do tako preveč kg ? BREZ DA BI TI KAJ REKO PREJ , KO SI VIDEL KAJ SE DOGAJA ?
Kam si prej gledal ?
Ločitev zarad kg ? – bog nedaj, da ženska resno zboli- ker ostane sama…..

raje se vsedi, pa se fer pogovori z njo.

a mamica je pa šlankarca?

a mamice se bojiš?

Prav je naredila. Shujsala in ga nacevljala. 2 muhi na en mah.
[/quote]
Prav ja. Se dobro da nista imela otrok. To je bilo že leta nazaj ko se je ločila. Zdaj ima srečno družino z drugim.
Meni se je razlog ločitve najprej zdel sila čuden zaradi kg Wtf? . Ampak ko je povedala kako jo je preziral zaradi teze mi pa ni bilo več čudno..
Pa da ne boš mislila da se je zlepa sprijaznil. Niti slučajno še par let je stalo delal neumne. Ni bil nasilen ali kaj podobnega samo ni dal miru. Patetičen tip pač.

Hudo ji je s tabo, ki ljubiš bolj mamo, pa žre

Pa sploh ni napisal, koliko kg ima. Napisal je, da se je razlezla… pa ima morda 60 kg… ker za njega je 55 kg maximum.

Kaj šele, če bi se kot štajerska žolca

Ne beri odgovorov v stili ‘ti si kriv, ni zadovoljna z življenjem po poroki itd.’ Če je to res, je pa z njeno psiho nekaj hudo narobe in za to NISI KRIV TI!
Nekaterim ženskam poroka pomeni vrhunec življenja in vse sile usmerijo v to, da bi bile na poroki najlepše v življenju. Sicer ne vem zakaj, ampak verjetno ima to povezavo z vzgojo, kjer imajo deklice za princeske. Ko poroka mine, je konec mučenja za postavo in se začne obdobje ‘olajšanja:’ prenehanje (pretiranega) ukvarjanja s športom, opustitev uravnotežene prehrane, prenehanje urejanja itd. To smo doživeli tudi pri eni od svakinj: razlezla se je kot pujs pred kolinami, dobro leto po poroki je zanosila in od takrat naprej gre urejenost navzdol, teža pa navzgor. Pa ne gre zato, da ne bi imela časa, ker gospa že leta ne dela. Mož je ves nesrečen, ampak pustil je ne bo ker je ločitev je v tej družini najhujši greh, pa še preživnino zanjo bi ji moral plačevati. Tega pa z minimalcem ni sposoben.
Kaj ti svetujem: pogovori se z ženo, spomni jo na to, kako je bila lepa na poroki (to očitno princeske rabijo), reci, da želiš, da bi bila enaka. Vprašaj jo, če je zadovoljna s sabo. Skrajna opcija: očitno si pod poročno krinko dobil leno zanemarjeno ženšče, s katerim bo vedno huje, sploh ko pride prvi otrok. Si čez 10 let res želiš 120 kg težko, slabovoljno matrono, ki se na kavču baše s čipsom? Tega ti NI treba gledati in prenašati in z NIKOMER ti ni treba biti iz usmiljenja. Pa še glede tega, da je morda kaj bolna: večina se izgovarja na delovanje s hormoni: takih je manj kot 0,5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa še ti se NE zredijo za 20+ kg, ampak za okoli 10. Tudi v Afriki in Aziji imajo hormone, a ne? Ostali imajo probleme s preobilnimi obroki, preveč kaloričnimi obroki, nezdravimi prigrizki, sladkanimi pijačami, premalo / nič gibanja.
Itak me bo 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} monkelj spljuvalo, pa se ne sekiram 🙂

no, končno ena, ki je dojela bistven, manjkajoč podatek …

itaq je post provokacija …

koliko jih pa ima sedaj – enkrat več, čez stotko?

Bodi ji za vpodbudo, povabi jo na skupno športanje, naj kuri kalorije, zvečer nobene hrane po 18. uri.

Če si tako strog in perfekcionističen ( ok, če se je res zapustila, te razumem. moški gledae najprej svoje partnerke skozi seksualno privlačne oči, poročite se s žensko, ki vas je očarala in zapeljala, želite to imet tudi kasneje od njih, ne pa gmoto špeha – ok, te razumem – tudi meni niso gmote špeha privlačne), ji to povej direkto: draga žena, zakaj se tako rediš? Kaj te muči? A bi pla midva malo skupaj športat, v naravo, fitnes, greš na vodeno vadbo? Namigni ji, da ti ni več kot taka seksualno privlačna.. Povej ji: Ti plačam, samo začni migat…. Ženska se mora pa sama zbrcat v rit in pričeti, da bo kaj efekta.

koliko jih pa ima sedaj – enkrat več, čez stotko?

Bodi ji za vpodbudo, povabi jo na skupno športanje, naj kuri kalorije, zvečer nobene hrane po 18. uri.

Če si tako strog in perfekcionističen ( ok, če se je res zapustila, te razumem. moški gledae najprej svoje partnerke skozi seksualno privlačne oči, poročite se s žensko, ki vas je očarala in zapeljala, želite to imet tudi kasneje od njih, ne pa gmoto špeha – ok, te razumem – tudi meni niso gmote špeha privlačne), ji to povej direkto: draga žena, zakaj se tako rediš? Kaj te muči? A bi pla midva malo skupaj športat, v naravo, fitnes, greš na vodeno vadbo? Namigni ji, da ti ni več kot taka seksualno privlačna.. Povej ji: Ti plačam, samo začni migat…. Ženska se mora pa sama zbrcat v rit in pričeti, da bo kaj efekta.
[/quote]
če ta lolek ženo ima (mislim, da je internet drkač), potem mora ona njega brcnit v rit in sama iti na lepše. Kaj ste ene res tako zabite, da ne ločite zajebancije (poglej temo o Tini Maze je isti avtor) in začnete svoje bedarije klatit tukaj gor?


če ta lolek ženo ima (mislim, da je internet drkač), potem mora ona njega brcnit v rit in sama iti na lepše. Kaj ste ene res tako zabite, da ne ločite zajebancije (poglej temo o Tini Maze je isti avtor) in začnete svoje bedarije klatit tukaj gor?
[/quote]

četudi je zate stupi stupi stupi dupi zajebancija – žal je tako v veliko slovenkih zakonov. Ženske se razlezejo, moški pa pričnejo varat – ker ni to to, ker jih več spolno ne privlačijo gmote špeha. Kruta reala sucks.

Pa nisem jaz neki zaliti knedl, da ne bo pomote – samo opažam, vidim to okoli sebe, da je tako.

A desci se pa ne razlezejo, ko se poročijo oz ustalijo.

Upam, da tebe z mamo vred načevlja. Nisi vreden, da te kuža poščije.

Ti bi rad, da ima na 170 cm max 55 kg? A si ti sploh normalen? To je ful suho. Če mojga vprašaš bi ti rekel, da je to totalno podhranjeno. Na 170 cm višine naj bi ženska imela 60+kg ne pa max 55. Koliko ima pa zdaj sploh kg? Če bo hotela shujšat bo že sama od sebe pa upam da te potem nekam pošlje, ker si drugega sploh ne zaslužiš.


A veš kaj, pri 170 je 55 kg premalo ;). Imam točno toliko, pa si želim nazaj tiste tri kile, ki sem jih po hitrem postopku izgubila, ko sem izločila sladkor in vsakodnevne sladkarije ;).

Drugače pa- če vidiš, da ženska fuuul pazi na linijo, bi ti bilo jasno, da vitkost ni naravno stanje njenega telesa.

In tole ti je kazen- ker si gledal njen geštel, ne njo v celoti hehe. Nauči se kaj iz tega glede svojega sprejemanja sebe in sveta.


Odvisno od mišične mase. Jaz je imam dovolj, saj sem večino lajfa preplesala, in nisem presuha.
Mi je pa 58 kg odlično pristajalo ;).

Mogoče pa pretiravaš. Mogoče ima samo 65kg, ti pa hočeš, da pride na anoreksičnih 55. Pa povej, koliko kg imaš ti in višino!

A je že kaj shujšala, ko si temo tu gor objavil?

Ko tole berem, mi je jasno, da je ženska v globoki depri. Nažira se iz obupa, ker je poročena s takim kretenom. Seveda je možno, da je tale post provokacija.
Rešitev: Ko bo tvoj kos v hlačah meril 30 cm in bo tvoj mozeg večji od riževega zrna pa pametuj o kilah…

New Report

Close