Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se prodajalkam ne ljubi delat

Ko se prodajalkam ne ljubi delat

Da sem proti zaprtju trgovin ob nedeljah, sem v tem trenutku še bolj prepričana. Kličem trgovino TEDI Maribor Tržaška, ta trenutek natanko 18. minut, zvoni in zvoni, oglasi se nihče. Ob 20. uri zapirajo. Očitno v trgovini TEDI prodajalke nehajo delati pol ure pred zaprtjem.
Komaj čakam na referendum, z veseljem bom obkrožila: PROTI
Zdaj pa v napad :-))))))

ne


Težko bi naliti štajerki razložil, da je mogoče trgovina polna in prodajalka ne utegne dvigniti slušalke.
Ko boš trezna pa le pot pod noge, boš takoj bolj bistre glave!
Pa še to, si mislila da ti bo trgovka iz Tedija pripeljala robo na dom??
So vas včeraj preveč namahali pri fudbalu, pa te še zdaj boli….

nova
Uredništvo priporoča

kaj, kdaj in kje boš ti obkrožila proti?

Pa kaj to tebe briga baba zmešana. Drži se teme.

Pa kaj to tebe briga baba zmešana. Drži se teme.
[/quote]

kot vidim to je tema, glej kaj si sama napisala zgoraj.
pa mal kulturnega obnašanja ti ne bi škodilo.

kot vidim to je tema, glej kaj si sama napisala zgoraj.
pa mal kulturnega obnašanja ti ne bi škodilo.
[/quote]
Brigaj se zase, si debilna kot tiste prodajalke v Tediju


Težko bi naliti štajerki razložil, da je mogoče trgovina polna in prodajalka ne utegne dvigniti slušalke.
Ko boš trezna pa le pot pod noge, boš takoj bolj bistre glave!
Pa še to, si mislila da ti bo trgovka iz Tedija pripeljala robo na dom??
So vas včeraj preveč namahali pri fudbalu, pa te še zdaj boli….
[/quote]

Daj ŽABA, zapri gofljo in pojdi nazaj v svojo mlako.
Samo v vednost: se vračam iz trgovine, ki je bila PRAZNA, ena sama oseba se je potikala med policami.
In ja, ŽABA, nič ti ne bo pomagalo, delati boš morala, delati, noben referendum ti ne bo pomagal, ob nedeljah boš DELALA!!!

Daj ŽABA, zapri gofljo in pojdi nazaj v svojo mlako.
Samo v vednost: se vračam iz trgovine, ki je bila PRAZNA, ena sama oseba se je potikala med policami.
In ja, ŽABA, nič ti ne bo pomagalo, delati boš morala, delati, noben referendum ti ne bo pomagal, ob nedeljah boš DELALA!!!
[/quote]
Glede na tvoje obnašanje se nič ne čudim, da te noben moški ne povoha.
Pač, ti svojo kulturo razkazuješ na pravem mestu.

kot vidim to je tema, glej kaj si sama napisala zgoraj.
pa mal kulturnega obnašanja ti ne bi škodilo.
[/quote]

Sicer tistih žalitev nisem napisala jaz, se pa strinjam s svojo soimenjakinjo. Dokler boš tako pristranska in boš samo določenim očitala nekulturno obnašanje, pri drugih (močvirskih) boš pa zamižala, si zaslužiš točno to kar si dobila.

Daj ŽABA, zapri gofljo in pojdi nazaj v svojo mlako.
Samo v vednost: se vračam iz trgovine, ki je bila PRAZNA, ena sama oseba se je potikala med policami.
In ja, ŽABA, nič ti ne bo pomagalo, delati boš morala, delati, noben referendum ti ne bo pomagal, ob nedeljah boš DELALA!!!
[/quote]
Nisi še TREZNA, nisi…..


Nisi še TREZNA, nisi…..
[/quote]

Marš ŽABA zabita močvirska,


Glede na tvoje obnašanje se nič ne čudim, da te noben moški ne povoha.
Pač, ti svojo kulturo razkazuješ na pravem mestu.
[/quote]

A še ena prostaška prodajalka se je oglasila? A ti misliš, da se mene lahko zmerja s pijanko in jaz moram biti tiho in skloniti glavo? Si zmešana? Nikoli ne žalim prva, če pa me kdo užali, mu vrnem z dvojno mero.
Glede ovohavanja pa… ha ha, priznam, res me moški ne ovohavajo. A tebe pa? Hmmm. no jaz na to ne bi bila ravno ponosna :-PPP
Pa kdo ti je kriv, da si samo uboga reva prodajalska? V šolo bi hodila, pa bi mogoče iz tebe kaj bilo. Tako pa ni nič. Zato ali delaj ali ostani doma 😛

A še ena prostaška prodajalka se je oglasila? A ti misliš, da se mene lahko zmerja s pijanko in jaz moram biti tiho in skloniti glavo? Si zmešana? Nikoli ne žalim prva, če pa me kdo užali, mu vrnem z dvojno mero.
Glede ovohavanja pa… ha ha, priznam, res me moški ne ovohavajo. A tebe pa? Hmmm. no jaz na to ne bi bila ravno ponosna :-PPP
Pa kdo ti je kriv, da si samo uboga reva prodajalska? V šolo bi hodila, pa bi mogoče iz tebe kaj bilo. Tako pa ni nič. Zato ali delaj ali ostani doma 😛
[/quote]
Vsak poklic, ki ga opravljaš je časten, in ne, nisem prodajalka!
Tvoje obnašanje je pa ….

Mislim, čim ti kličeš v trgovino Tedi, nisi ravno … hahaha

Btw, ko smo ravno pri tem neoglašanju na telefon, dajmo imet še vse urade in banke odprte ob nedeljah, ker ravno danes sem klicala na en urad in na banko, vsaj 20x obe številki, a se mi ni nihče oglasil. Banda, tudi oni bi za kazen morali delat ob nedeljah 😀 😀 😀


Vsak poklic, ki ga opravljaš je časten, in ne, nisem prodajalka!
Tvoje obnašanje je pa ….
[/quote]
MARŠ dol krava zadeta!!


Podpis.
Tudi meni se zdi, da tale nima IQ nad sobno temperaturo.

Da pa so v trgovini stranke v smeni pa samo dve trgovki ti pa v štajerski betici ni kapnilo. Zmigaj debelo rit pa se sprehodi do tja.


Vsak poklic, ki ga opravljaš je časten, in ne, nisem prodajalka!
Tvoje obnašanje je pa ….
[/quote]

Vsak poklic, ki ga opravljaš, je časten. Če ga opravljaš, seveda. Ker prodajalkam se ga ne ljubi opravljat. Zijat v luft in biti za to plačan, pa ni ravno častno.
In moje obnašanje je kaj?? Sem ti že povedala, ti naj še enkrat??? Nihče me ne bo žalil, če pa me bo, bo dobil po kapici. Ti si pa dvolična licemerka. Tvoje obnašanje se ti zdi ok??

Daj tetka, ti si očitno že tudi za odpis. Najprej preberi, potem lajaj. Aja, ti s svojo močvirsko betico ne znaš brat, znaš samo kvakat 😛
Debelo rit imaš pa sama, zato ti je to najprej padlo na pamet, primitivka prostaška!

Nisem ravno kaj?? Si ti mogoče še ena trapa, ki ocenjuješ ljudi glede na to kje in kaj kupujejo?
Ti, zaradi mene lahko nakupuješ v Londonu in Parizu, pa verjemi , duša ljuba, da še zdaleč nimaš takega standarda kot jaz. Kupujem pa tudi v Tediju, Lidlu, Eurospinu in povsod.
Bednemu razmišljanju kot je tvoje, se lahko samo smejim.

p.s. obleka ne naredi človeka, veš, trgovina, v kateri nakupuje, pa tudi ne 😛

Nisem ravno kaj?? Si ti mogoče še ena trapa, ki ocenjuješ ljudi glede na to kje in kaj kupujejo?
Ti, zaradi mene lahko nakupuješ v Londonu in Parizu, pa verjemi , duša ljuba, da še zdaleč nimaš takega standarda kot jaz. Kupujem pa tudi v Tediju, Lidlu, Eurospinu in povsod.
Bednemu razmišljanju kot je tvoje, se lahko samo smejim.

p.s. obleka ne naredi človeka, veš, trgovina, v kateri nakupuje, pa tudi ne 😛
[/quote]

Si se streznila?

Si se streznila?
[/quote]
ŽABAR odjebi

New Report

Close