Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Cammeo taksi izkušnje

Default avatar

Bi šla

A ima kdo konkretne izkušnje s cammeo taksiji? So točni, velja cena kot je na spletu?
Se taksisti spoznajo po mestu ali jih je treba usmerjat?

Kakršen koli nasvet ali izkušnja dobrodošla.
Default avatar

mitjaA

Odgovarjam kot voznik CAMMEA...kar se mene tiče, pridem na cilj po stranko pred izračunanim časom po aplikaciji...probam bit maximalno ustrežljiv, profesionalen pri svojem delu...smo vsi enotno oblečeni...edina napaka je ker nas pozna premalo ljudi...preslabo oglaševanje, sicer vsak ima pravico odločanja...trenutno še 20% popust do konca oktobra...delam od jutri do nedelje od 18/6 zjutraj...probajte in se prepričajte SAMi...Lp mitjaA
Default avatar

Taliny

Jih poznam iz Zg. Velikokrat z njimi, načeloma bp razen par zamud, ker se je izgubil oz dobil napačno info o lokaciji od dispečerja. Do uberja sem se vozila samo z njimi, zdaj pa samo še uber. V Lj jih še ne poznam (uporabljam Interturs), ampak bi morala storitev biti na nivoju Zg, torej dobra.
Default avatar

Jack5

Večina voznikov je novih, to pomeni da blage od Ljubljane, nekateri niti ne vejo kje je klinični. Cammeo splošno znano izkorišča voznike, tako da se zelo hitro menjajo, pobirajo pa potem neke klošarje in ostale marginalce, ker jim za 70 urni tednik in na koncu meseca minimalno plačo nobeden ki je zdrav ne bo delal. In potem jih še oblečejo v belo srajco in črno kravato, kot da gre za nek dober angleški humor. Cammeo je firma z dobro fasado, navznoter pa vse gnije.
Default avatar

Replika

Jack5 je napisal/a:
Večina voznikov je novih, to pomeni da blage od Ljubljane, nekateri niti ne vejo kje je klinični. Cammeo splošno znano izkorišča voznike, tako da se zelo hitro menjajo, pobirajo pa potem neke klošarje in ostale marginalce, ker jim za 70 urni tednik in na koncu meseca minimalno plačo nobeden ki je zdrav ne bo delal. In potem jih še oblečejo v belo srajco in črno kravato, kot da gre za nek dober angleški humor. Cammeo je firma z dobro fasado, navznoter pa vse gnije.
Pa saj so vse taksi firme take.
Izjeme so SPjevci, ki delajo zase, tam imaš pa tudi vse živo.
Default avatar

prav danes

Taksist je bil mlad, prijazen, ustrežljiv fant. Plačilo za prevoz na isti krajši relaciji pa je bilo v primerjavi z ostalimi doslej najnižje.
Default avatar

bem-vindo

imam dobre izkušnje, poceni in kvalitetna storitev
kje naj pelje sem mu sama predlagala, ker poznam pot
je v bistvu hotel po krajši poti, a sem predlagala kakšen kilometer daljšo, a neobremenjeno pot
Default avatar

mojster73

zelo zelo res...potrdim iz prve roke..
Default avatar

mojster73

odgovor Jack5
Default avatar

Klement

Lahko povem iz izkušen kolega da ne plačujejo šoferjov. Sami nateguni!!!