Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški so največje žlehtnobe na tem svetu

Moški so največje žlehtnobe na tem svetu

Samo par dejstev:

– Bo klical žensko khurba če da dol z več kot 1 moškim v lajfu (On pa celo življenje razmišlja kako bi se kurbaril, ampak moški niso khurbe)
– Bo rekel ženski da je lahka (Pravi se oglaša, moški bi se prodal za 0€ še eni debeli tam :D)
– Ji bo reku da žurira, pije, je lena, če gre 2x na žur (V resnici pa so moški znani po tem, da ne delajo prav veliko doma, hodijo okrog po gostilnah in podobno)
– Če mu jo ne uspe osvojit, bo okrog govoril same slabe stvari o njej
– Skoraj vse vojne, trpljenje… so zakuhali moški
– Posilstva
– Nasilje doma

Uglavnem, jaz sovražim moške. Če niste sposobni živet z žensko je to samo vaš problem. Če verjamete ali ne, jaz se v lajfu še nikoli niti prepiral z žensko… one so nežna bitja, ne pa kot vi, pretepači

SRAM VAS BODI MOŠKI


daj si odrezat one in jajca, pa luknjo tam zvrtat … boš spremenil mnenje v takšno, kot ga imajo ženske o moških ☺

Ti si idiot, to si

nova
Uredništvo priporoča

hahahaha a sta jezna ker sem povedal resnico

Avtor, ne posplošuj problematike na celotno moško populacijo!
Glavni problem je v psihopatih (sociopatih) in ne v moški populaciji kot taki.
Nujno si razišči na netu kaj o tem, preden te prime in storiš kakšno neumnost (kot je npr. podleganje anti-moški propagandi modernega feminizma).


Mislim psihopate (sociopate), kakor tudi narcise (podobno).

A daj nehi no. Še 100 let nazaj je bilo normalno da je dec pršu nasekan domov, prebutal ženo ker ni skuhala večerje dobre in šel pit naprej. In takšna je bila vsaka druga družina. Kaj pol je bil vsak tadrug psihopat?

Pa idi tja malo v muslimanske države, pa daj tam kako tako idejo

Kaj si bil na kakšen srečanju feministk in so ti oprale glavo

Komentar na avtorja tega bisera modrosti… Osel.

Pa še konkretno, po točkah iz citiranega pisanja:
– ne bo.
– ne bo.
– ne bo.
– ne bo.
– precej res je.
– res je.
– res je – a baje se niti ne teko redko najdejo tudi obratni primeri – ko je ženska domači nasilnež.

In iz teh točk izvleči misel, ki je naslov te teme… kot sem že rekel; Biser modrosti.

Z leti sem prišla do ugotovitve, da je večina moških kar OK. So delavni, prijazni, na sploh niso težavni.
Bi pa po moji oceni rekla, da jih je kakšnih 10 procentov v populaciji alkoholikov, nasilnih, varalic, lenuhov, sociopatov ipd. Tiste ženske, ki take moške dobijo, nastradajo. Povrh vsega znajo biti taki moški navzven prijazni, dobrosrčni, simpatični – ampak pozor, vse je le igra, ki traja malo časa. Ko takega spoznaš bolj od blizu, vidiš njegov pravi obraz.

Monovci kje vi kupujete robo, ker vidim, da tole na polno poka 😂😂

A daj nehi no. Še 100 let nazaj je bilo normalno da je dec pršu nasekan domov, prebutal ženo ker ni skuhala večerje dobre in šel pit naprej. In takšna je bila vsaka druga družina. Kaj pol je bil vsak tadrug psihopat?
[/quote]
“Vsaka druga” in vsi pijanci, odkod tebi ta statistika?
Seveda sem pozabil na to, da tudi pijanci izražajo narcistične in psihopatske lastnosti, a vseeno jih ni bilo kaj dosti več kot danes, ko je alkohol še vedno socialno sprejemljiv oz. celo del slovenske kulture.

Današnji cajti so taki, da že težko dobiš babo, ki ne opleta z gobcem in ne zganja ljubosumja in posesivnosti za vsak drekk in ki ne misli da smo dedci šovinisti, kuurbirji, nasilneži itd……je pa dejstvo, da smo takšno stanje pridelali mi, dedci…in vedno bolj kaže še na slabše…

Ljubosumja za vsak drek? Kurbirji? Taprav se j oglasil!

New Report

Close