Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZUP VPRAŠANJA

ZUP VPRAŠANJA

Zdravo!

Vem, da se je o tem že pisalo, a zanimajo me izkušnje tistih, ki so bolj nedavno opravljali izpit…

Predvsem me zanima, kakšne primere odločb, sklepov, vabil ipd. ste dobili za napisat? Ali ste v zvezi s tem primerom dobili tudi vso potrebno materialno pravno podlago – predpise, na katere se je poleg ZUP vaša odločba / sklep v dani situaciji opiral?

In pa, kako podrobna so bila vprašanja po ZUS?

Kaj potrebujem prinesti s sabo na izpit?

Lep pozdrav!

Hm… Ni nihče pred kratkim opravljal tega izpita?

Jaz sem ga opravljala poleti. Na pisnem delu dobiš ZUP zraven. Jaz sem imela dve nalogi in povsod sem imela nalogo napisati sklep (nekje o stroških, nekje o ponovitvi postopka). Situacija je dobro opisana, tako, da ni problema v razumevanju naloge. Moraš samo znati ZUP, da potem pravilno ”razsodiš”.
Na ustnem delu pa so me izprašali skoraj celoten ZUP, na koncu tudi nekaj malega o ustavnem sporu. Seveda pa je odvisno veliko od komisije.

Hvala za odg!

Zup pomoje kar znam – ja, res upam, da bo slo 🙂 upam, da ne zafrknem kaj pri aktih

Lep dan zelim

Jaz sem pri faktih imela kar nekaj napak, pa so mi dopustili, da jih popravim. Na ustem namreč najprej zagovarjaš pisni del, šele nato gre na vprašanja o ZUPu.

Srečno!

Ja res je, na ustnem delu zagovarjaš pisni del, kar ni bilo v redu, zato je fajn, da se pripraviš, če veš da ti kaj ni šlo. Jaz sem pisala pisni del v redu in sem dobila potem samo 2 vprašanja. Komisija je bila SUPER!

Sredi 2017 sem opravil izpit ZUP 2.stopnje. Takrat sem zbral izpitne primere, najnujnejše gradivo – brez balasta in pripravil sistem – princip učenja, po katerem sem potem brez težav opravil izpit. Sedaj ne potrebujem več. Če slučajno kdo potrebuje, prodam gradivo. Cena: 30 eur. Tel: 030 306 995. LP

Ugodno prodam gradivo za uspešno opravljen izpit iz ZUP-a, kar pomeni:
-ni potrebno hoditi na predavanja
-ni potrebno sam iskati gradiva
-ni potrebno iskati knjige vzorce pisanj
-ni potrebno sam delati zapiske

Gradivo zajema:
-učno snov za ZUP in ZUS + zapiski (za najbolj komplicirano snov)
-primere vseh upravnih aktov, ki sem si jih sama priskrbela
-zbrana izpitna vprašanja

Izpit sem opravljala letos 2018!

Samo resni na: [email protected]

Ugodno prodam zapiske za ZUP in primere rešenih upravnih aktov, ki pridejo v poštev na pisnem delu izpita 😊

Izpit sem opravljala pred kratkim in sem tudi na voljo za kakršnakoli vprašanja 🙂

Vse info na: [email protected]

New Report

Close