Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 178cm je popolna višina za žensko

178cm je popolna višina za žensko

To je to. Vse kar je več je kobilasto, vse kar je manj so prekratke noge. Za moške je pa idealna višina 188cm.

HVALA IN LEP POZDRAV

Spet nimam sreče, sem manjši kot 188cm.
🙁

jaz sem visoka 174 cm 🙂

nova
Uredništvo priporoča

190 je za moškega idealka, 195 je preveč, 185 premalo

Za ženske pa ja, itak, 178 🙂

V eni temi pišejo da če je ženska 165 je kul. To je res nekam malo ja.

Mah, previsoka,…. 175, prava bomba.

Koliko si pa ti?

Ja je res. Jaz sem še bolj specifičen. Ženska mora zgledat kot bar refaeli
[img]https://cdne.diariocorreo.pe/thumbs/uploads/articles/images/video-bar-refaeli-busca-companero-para-graba-22692-jpg_604x0.jpg[/img]
ali pa natasha barnard če je rjavolaska:
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/cf/96/60/cf966089d7d35a5e7845c9022b6cf8b4.jpg[/img]

Koliko si pa ti?
[/quote]

10+, tako, da ne bi preveč vratne mišice trpele, ko se bi stoje zalizala, hehe…

10+, tako, da ne bi preveč vratne mišice trpele, ko se bi stoje zalizala, hehe…
[/quote]

Koliko si visok?

Koliko si visok?
[/quote]

Ne znaš sešteti, tisto zgoraj plus 10 , je koliko?

Dolgonoga, a mojih 198cm je preveč ???
174 se sicer sliši perfekt 😉

Ja je res. Jaz sem še bolj specifičen. Ženska mora zgledat kot bar refaeli
[img]https://cdne.diariocorreo.pe/thumbs/uploads/articles/images/video-bar-refaeli-busca-companero-para-graba-22692-jpg_604x0.jpg[/img]
ali pa natasha barnard če je rjavolaska:
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/cf/96/60/cf966089d7d35a5e7845c9022b6cf8b4.jpg[/img]
[/quote]

S čim jih to namažejo po joških, da se svetijo še bolj kot moj parket visoki sijaj.

Jaz tudi in zame pa je to idealna visina za zensko, 178 ze skoraj prevec.

Ne znaš sešteti, tisto zgoraj plus 10 , je koliko?
[/quote]

Jz neumna?
Saj se ne pogovarjam z njim preko tebe, kot se moraš ti preko mene…

Kar je nad 180, je zaradi pomanjkanja kisika…. no, trapasto. To se vidi tudi pri komentarjih:-))

Ne znaš sešteti, tisto zgoraj plus 10 , je koliko?
[/quote]

Ok, se zgodi, 195…–10. Drugač pa, ko sem prvič naletel na eno okol 160, me je prav prijetno presenetila. Prej mi je bilo nekako nenavadno.
Nisem si predstavljal recimo sprehod z takšno bejbo, pa, da jo med sprehodom za ritko držim ampak leže se prav nenavadno vse zravna, hehe.

Ok, se zgodi, 195…–10. Drugač pa, ko sem prvič naletel na eno okol 160, me je prav prijetno presenetila. Prej mi je bilo nekako nenavadno.
Nisem si predstavljal recimo sprehod z takšno bejbo, pa, da jo med sprehodom za ritko držim ampak leže se prav nenavadno vse zravna, hehe.
[/quote]

160 ona in 188 on je idealno. Še štikle lahko obuje.

160 ona in 188 on je idealno. Še štikle lahko obuje.
[/quote]

Jp, zvečer za bal ampak v štiklah ne more stalno hodit po vsakodnevnih opravkih, all starke, so za te zadeve. V bistvu je tako, mislim, da je idelno razmerje med žensko in moškim, če ma tip ene 10 plusa v centih. Samo, pol, ko vidiš tipa 2 matra pa žensko 190 centov, se pa vprašaš, če vidiš vesoljce, ker tako štrlijo iz povprečja. Sem pa videl, košarkaša….. Nosov je bil, ki je igral včasih v Olimpiji, ki je držal za roko žensko, ki mu je bila tik nad penisom, po višini, hehe. Tako, ko sem se pogovarjal z res visokimi možakarji, se noben ni počutil v svoji koži dobro glih zarad tega, ker jim je bilo težko najti žensko. No, za znane športnike ni to nek problem, se hitro najdejo.

Idealna višina za žensko: 199 cm
Idealna višina za moškega: 220 cm.

… vse kar je manj, ni vredno pozornosti …

Ni pomembno. Pomemben je denar iz zdravje.

Koliko si visok?
[/quote]

Ti bom pomagala:
175 cm + 10 cm = 185 cm

Prosim. Ni za kaj.

Jp, zvečer za bal ampak v štiklah ne more stalno hodit po vsakodnevnih opravkih, all starke, so za te zadeve. V bistvu je tako, mislim, da je idelno razmerje med žensko in moškim, če ma tip ene 10 plusa v centih. Samo, pol, ko vidiš tipa 2 matra pa žensko 190 centov, se pa vprašaš, če vidiš vesoljce, ker tako štrlijo iz povprečja. Sem pa videl, košarkaša….. Nosov je bil, ki je igral včasih v Olimpiji, ki je držal za roko žensko, ki mu je bila tik nad penisom, po višini, hehe. Tako, ko sem se pogovarjal z res visokimi možakarji, se noben ni počutil v svoji koži dobro glih zarad tega, ker jim je bilo težko najti žensko. No, za znane športnike ni to nek problem, se hitro najdejo.
[/quote]

Zame osebno je idealna razlika, mi je dišal nebeško, saj veš, kako to gre, če te ona pohopsa, lepo, nežno in strastno obenem, se kar zlije s tabo.

Baje naj bi bila idealna razlika taka, da je moški visok 1.1 ženske višine. Torej, ženska visoka 160 –> 160 + 0.1*160 = 160 + 16 => moški visok 176cm; ženska visoka 170 –> 170 + 17 = moški 187; ženska 178 –>178 + 18 = moški 196cm itd.

16 cm je premalo, 26 bo kar ok. Preverjeno.

New Report

Close