Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

Default avatar

Ženske to si morate prebrati

Default avatar

Thorrr

Veš kako je v resnici... tehtnica je komplicirana, ker je neodločna, lev je itak znan po dominanci, škorpijon pa po kuurbarji...se pravi vse zgrešeeno...
Najboljše smo devičke...
Default avatar

imam ja

Enega od teh treh imam in lahko samo potrdim, da je super. In to še po 23 letih.
Default avatar

bivša devička

Thorrr je napisal/a:
Veš kako je v resnici... tehtnica je komplicirana, ker je neodločna, lev je itak znan po dominanci, škorpijon pa po kuurbarji...se pravi vse zgrešeeno...
Najboljše smo devičke...
Device so nagnjene k analiziranju, so dlakocepske. Drugače so esteti in precej inteligentne. V seksu so pa...no ja...bolj švoh.
Default avatar

Thorrr

bivša devička je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:
Najboljše smo devičke...
Device so nagnjene k analiziranju, so dlakocepske. Drugače so esteti in precej inteligentne. V seksu so pa...no ja...bolj švoh.
Jah, mal si preberi oz sprobaj...devičke veljamo v sexu za ene izmed treh znamenj, ki smo najbolj odbite in odprte za vse možne pizdarije...analiza pa z sexom ni povezana... edino čistoča...
Default avatar

Biki

Največji kurbirji so biki
Default avatar

bbiikkiicca

Biki je napisal/a:
Največji kurbirji so biki
Res je 😂
Default avatar

bivša devička

Thorrr je napisal/a:

Jah, mal si preberi oz sprobaj...devičke veljamo v sexu za ene izmed treh znamenj, ki smo najbolj odbite in odprte za vse možne pizdarije...analiza pa z sexom ni povezana... edino čistoča...
Odbitost in odprtost ni pogoj za dober sex, veš...vsekakor je pa to dobrodošlo za device, ki ljubijo rutino.
Default avatar

ančika

z vodnarji se še najbolj razumem pa s kakimi dvojčki in tehtnicami. Sama sem vodnarka. Najslabše se pa razumem z levi, ovni tudi tak tak na vseh področjih. Na ljubezenskem področju pa s škorpijoni in ribami nikakor ne grem skupaj.
Default avatar

Thorrr

Thorrr je napisal/a:

Odbitost in odprtost ni pogoj za dober sex, veš...vsekakor je pa to dobrodošlo za device, ki ljubijo rutino.
Ljubim rutino, ampak ko je v igri sex, sem žival brez samokontrole...in verjemi, velika večina babnic to zelo pogreša pri tipih...zajeban, umazan, fetišističen fuuk...
Default avatar

una gatta

Thorrr se strinjam re sto pogrešamo
Default avatar

Potlačene travme

Thorrr je napisal/a:

Ljubim rutino, ampak ko je v igri sex, sem žival brez samokontrole...in verjemi, velika večina babnic to zelo pogreša pri tipih...zajeban, umazan, fetišističen fuuk...
Ja kakšne travme pa nosite v sebi, da se izživljate drug nad drugim? Sex mora biti romantika, lepa predigra, spoštovanje telesa drugega...
Default avatar

hidrika

biki največji kurbirji?? ne bi rekla
Default avatar

o jaaa

hidrika je napisal/a:
o jaa, samo so po navadi zelo inteligenti in znajo zelo dobro prikrivat in manipulirat... Z biki v zvezo nikoli več...
Default avatar

Chocolattt

Jaz si vedno (ok, 2x) izberem partnerja, ki mi po horoskopu nikakor ne ustreza, ne vem, zakaj.
Potem se pa čudim :)
Default avatar

RQWERT

o jaaa je napisal/a:
hidrika je napisal/a:
o jaa, samo so po navadi zelo inteligenti in znajo zelo dobro prikrivat in manipulirat... Z biki v zvezo nikoli več...
Jaz tudi ne!
Default avatar

Thorrr

Potlačene travme je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:

Ja kakšne travme pa nosite v sebi, da se izživljate drug nad drugim? Sex mora biti romantika, lepa predigra, spoštovanje telesa drugega...
ja, sex kot ljubljenje mora bit romantičen, fuuk pa mora bit zajeban...vžgat po ritki, cukanje za lase, grde besede itd...
Default avatar

bivša devička

Thorrr je napisal/a:

Pri meni je pa ravno obratno. Tudi jaz žival, iščem pa tipa, ki ti poseksa dušo :). Živalskega seksa se kar hitro naveličaš. Zakaj se tako bojiš spoznat globine duš? Tak seks te sezuje :)))).
Je pa znano ja, da devičke rade grejo v drugo skrajnost.
Default avatar

dwojchek

Jaz sem po horoskopu dvojčka. Kakšni smo moški dvojčki potem?
Default avatar

potlačene travme

Thorrr je napisal/a:
Potlačene travme je napisal/a:

ja, sex kot ljubljenje mora bit romantičen, fuuk pa mora bit zajeban...vžgat po ritki, cukanje za lase, grde besede itd...
Če so nekatere ženske toliko nesamozavestne da si dovolijo oz se postavijo v vlogo žrtve, in ti dovolijo, da se v seksu izživljaš nad njihovim telesom, da jih ponižuješ, da si jih podrediš, ker so bile verjetno v življenju same žrtve še to ne pomeni da to neka vrlina, jaz se z tem ne bi hvalila...