Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Ste gledali Dnevnik danes in Tanjo Gobec, ki je na koncu napovedovala Odmeve? Kaj je narobe z njo? Je bila pijana ali pod vplivom kakšnih zdravil?


Meni se je zdela taka kot vedno. Normalna.

Niti slucajno ni bila normalna. Dobro se ga je nacuzala.

Kje si lahko pogledamo, link?

Rtv4D arhiv, slovenska kronjka, cisto ob koncu. Bila je tudi vceraj in je bila normalna. Za razliko od danes.

http://4d.rtvslo.si/arhiv/slovenska-kronika/174496066
na 14ti minuti, OMFG, OBUP!!!

V času Juge so bile takšne stvari vsakodnevne, pusti ženski veselja. Kaj misliš da ženske pa ne rade pijejo al kaj?

Zgražaj se raje nad sabo.
[/quote]

juga je že davno mimo
v privat firmah se ljudi čekira z nenapovedanimi alkotesti
stare komunistične firme pa zgleda tolerirajo še in še več … plačani pa so iz našega denarja, jasno!

Lajf je lajf, sluzba pa sluzba.

Drogirana. meni deluje.

Ma kakšna carica, a se norca delapš. Mladina je ob 20h še pokonc…. Javna oseba, v javni oddaji nima kaj bit pod vplivom ničesar. Outrageous….

glej, v prostem času delaj kar ti paše, v službenem pa, sploh če si plačan iz javnega denarja, bodi profesionalen ali pa spokaj in daj mesto nekomu, ki si ga bolj zasluži, ok?

ja, naj ji kar dogaja, ampak privat, ne pa v služb, javno, pred kameramii! Si ti upaš v službi bit pod vplivom substanc, karkoli že počneš? A ??

Definitivno je pod vplivom nečesa, govori razvlečeno, na trenutke je komaj govorila, zatika se ji in to sem takoj opazil. Kdor tega ni opazil potem še nikoli ni gledal njen nastop.

Ne, ni res. Sramota. Kozarček za urin morda tudi ti rabiš?

evo vam slovenčki pa slovenke pa mate spet nekoga za obrat do kosti, bo travice zmanjkalo pred ovčkami. če bi bla ona pijana je že ne bi pustili pred kamero, kaj pa če je ženska na težkih antibiotikih in ji vsaka čast da je sploh pršla pred kamero? najlažje je prec s prstom kazat, da se malo boljše počutite meketavčke

Pa ste vsaj pogledali kaj je bilo v zadnjem prispevku? Verjetno niste… no, ce bi, bi tudi vam slo na smeh. Wow, da to vidis v domu starejsih obcanov in vesele gospe, ki pojejo “nemoj, da ides mojom ulicom ” to je nekaj neverjetnega. Zato je tudi voditeljica komaj zadrzevala smeh… ja, ocitno nekateri ne vidite srece v majhnih stvareh.


poznam farmacevtiko zdravil in niti pod razno noben antibiotik ne pusti takega stanja. tako da – ne nakladaj z antibiotiki.

Zdravila s psihoaktivnim učinkom ( trigoniki, sedativi) to ja ,ne pa antibiotiki, no.

U wish.. not in this country… not for our money…..

antibiotiki? kaj vse človek ne prebere tukaj :)))))))

Super je tale Tanja. Dobra popestritev, mogoče je imela malo treme, pa si je malo pomagala s čim. Dobro je zvozila.

Če je kadila đolija in ni se po prispevku o Riblji čorbi v domu penzionerjev kotala po tleh, je pa res prava profesionalka, to bi bil občudovanja vreden dosežek.

V času Juge so bile takšne stvari vsakodnevne, pusti ženski veselja. Kaj misliš da ženske pa ne rade pijejo al kaj?

Zgražaj se raje nad sabo.
[/quote]
Rada spijem kak kozarec dobrega vina, a to ne pomeni, da se ga tudi rada napijem do bebavosti.
Piti ali napiti, to je zdaj vprašanje.


V tem domu najbolj voli žene ta glavni, ki mu duh rad pobegne iz steklenice…

jaz sem imela občute, da je imela s trotl bobnom težave in da se ji tekst ni v redu izpisoval, zato je vlekla besede, da ne bi bila tiho vmes.

Sem šla pogledat nazaj. Ja, definitivno je imela probleme z govorom, izgovorjavo, vse je malo vlekla. Morala je biti kar precej under. Pravzapra, kapo dol, odlično je zvozila. Lahko bi bilo marsikaj.
Bomo videli, kako bo v Odmevih. Če bo sploh-ona?

Če bi bil le trotl bobn, bi bilo malo drugače. Imela je namreč tudi drugačno barvo glasu. To je značilnost za opitost, manj za droge.

New Report

Close