Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trn v peti – ko nič ne pomaga

Trn v peti – ko nič ne pomaga

Imam trn v peti in do sedaj mi ni pomagala nobena zadeva. Iščem še kakšno idejo, kaj narediti, da bo boljše.
Poskusila sem: ultrazvok, elektro in laser terapije, tablete proti bolečinam, blokado, ki je popustila po mesecu in pol, suhe slive, krompir, butanje s peto ob tla, tudi s kladivom po peti….in nič,
Res rabim pomoč, ker ta trn me je dobesedno postavil v položaj “kuča posao, posao kuča”, nobenih sprehodov, izletov…ker boliii. Je kdo, ki je bil zaradi trna operiran?
Full bom hvaležna za kak uporaben nasvet 🙂

Meni so pomagale vaje, na netu je tega ogromno. Je pa potrebna volja. Izboljsanje sem cutila po parih dneh, popolno prenehanje bolecin pa v roku 2 tednov.

Po enem letu neha boleti 🙂

nova
Uredništvo priporoča

O, pa kako dobro poznam. Prvič imela l.2008. Poizkušala z vsem, kar si naredila ti, vaje, fizioterapije….NIČ, ampak NIČ ni pomagalo. Mešalo se mi je že od tega. Nekdo mi je rekel, da če je to “trn”, neha bolet po enem letu. Japajade, sem mislila. Evoga, če ne doživiš, ne moreš verjeti. Točno na isti dan, leto kasneje sem zjutraj vstala čisto brez bolečin. Pa se je hudič vrnil po 7 letih in spet vse isto, pa tudi ta je točno po enem letu, v istem mesecu izginil. Tako, da nekaj je na tem. Koliko ti še manjka do enega leta? Mal heca, upam, da ti ne bo treba tako dolgo čakat.

tukaj
https://www.kmetija-plavica.si/?gclid=CjwKEAjwgvfOBRD7_IDSuP3znTwSJAB4_t6G9qixL0bwEJhZLh97W3b8ivwmFPnmqF6hLpyy57FPVxoCmkvw_wcB

vprašaj

To sm pred dnevi vidla na fbju:

http://lijekizprirode.com/zdravlje/petni-trn-evo-kako-se-mozete-osloboditi-bola-u-peti-18892.html

Meni so pomagale silikonske blazinice v obuvalih, v vsako obuvalo jih daš, tudi sicer nosi , kadarkoli je le možno, teniske z mehkim, upogljivim podplatom. Pa vaje, vsak dan, najdeš na netu. Kinezio trakovi. 1 leto so trajale muke, potem je počasi minilo. Natrenirala sem si stegenske mišice, se mi zdi, da tudi to pomaga.

Zdravo.

Tukaj je pravi naslov za te težave—

https://rehamedical.si/fizioterapija/

Kupi Crocs Literide, so ful mehki, poleti Birkenstock, nobenih ravnih ploskih Japonke

 

najmehkejše, po možnosti več različnih parov za različne priložnosti. Pa čim manj hodi po betonu oz. asfaltu. Sprehajaj se po travnikih ali gozdu. Sicer pa raje kolesari. Meni je na tak način počasi popuščala bolečina, ker se vnetje umirja.

Iiii jojjjjj

A si ne znate dat tren vn s pinceto.

Najprej nogo fajn razmocit vzet iglo pa pinceto. Pa hop po trnu.

Svasta dans od zensk.

Ne kuhat ne pospravlat ne otroke met

In zdej se vsran trn ne zna vn dobit in zato hodi do drja hahahahahahaha

Odgovor na objavo uporabnika
Lpi, 08.04.2022 ob 10:11

Iiii jojjjjj

A si ne znate dat tren vn s pinceto.

Najprej nogo fajn razmocit vzet iglo pa pinceto. Pa hop po trnu.

Svasta dans od zensk.

Ne kuhat ne pospravlat ne otroke met

In zdej se vsran trn ne zna vn dobit in zato hodi do drja hahahahahahaha

:)))))) hvala za smeh :))))))))))

čisto resno pa… avtorica – ta trn je v bistvu kalcinacija. Sodelavka je delala kuro z oblogami iz zeljnih listov, menda je hitro pomagalo.

 

V olje namoči, navadni, ne bučni, da ne boš imela temne pete. V skrajnem dohtar. Al kako bi rekli tu? Na trde pete gre pa težje. 😊

Tu Gor vse znajo. Še zobe na dlesni si porihtati, po 14 dnevih k dohtarju naj gre, da se be ifna kot tista no, pa ni smešno, ☺

Odgovor na objavo uporabnika
o faaa, 08.04.2022 ob 11:52

:)))))) hvala za smeh :))))))))))

čisto resno pa… avtorica – ta trn je v bistvu kalcinacija. Sodelavka je delala kuro z oblogami iz zeljnih listov, menda je hitro pomagalo.

 

O Faa

A nisi nasedla, jz sm pa mislila,da boste nasedle haha.

Suoer ce si se mal nasmehnila.

Cao

Ta petni trn traja eno leto. Nato pa izgine, bolečina izzveni.      Pomaga nič, je treba potrpeti.

New Report

Close