Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

Se vam zdi normalno, da so dedci po petintridesetem še vedno samski? Ali jih jemljete kot čudake?


Mene jemljejo kot zdravila. Po vsaki jedi:-))

Bolj nenormalno je met 4 otroke vsakea z drugo zensko in glih tak samski ker spegas za 5…. bedarija vsak zivi kot mu pase

Bolje samski, kot pa eno MONovko na grbi :)))

Na Japonskem je še huje. Ravnokar sem prebrala napovednik za dokumentarec, v katerem povedo, da je 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Japoncev v starosti 30-40 let še deviških, 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalcev Japonske pa priznava, da nima rednih spolnih odnosov.

Edino, kar se mi ne zdi normalno in kar mi je popolnoma neprebavljivo, so nepotešene sosede, ki divje opazujejo soseščino in določajo, kdo je normalen in kdo ne.

Niti malo.
Čudaki so mi tisti, ki so poročeni pa lazijo za vsemi samskimi ženskami in jim težijo.
Ali pa tisti poročeni, ki visijo po raznih portalih in fehtarijo za seks.
Da ne omenjam še hujših primerkov: poročeni pa kar naprej v gostilni.
Še hujši znajo biti zakompleksani samski ločenci. Ki ne prenesejo, da jih je žena zapustila.


To res NI NORMALNO, da so dedci po 35-em samski. Nekaj je z njimi hudooo narobe.

Avtorica, ja so čudaki.

Moj brat bo kmalu 50 in je celo življenje sam. Neprilagojen, nesimpatičen, zagrenjen. Sosedje niti ne vedo, če kdo stanuje v hiši. Pozimi kuri samo, če je zunaj minus. Ima sicer dobro službo, dobro zasluži in podedoval je lepo hišo.


To res NI NORMALNO, da so dedci po 35-em samski. Nekaj je z njimi hudooo narobe.
[/quote]

Vsi, ki mislite, da mora biti kup otrok, avto in hiša na kredit in enkrat na leto na morje, vi imate mentalne motnje, dedovane primatske vzorce!Pustite na miru samce in samice, tako jim odgovarja, in jim je všeč tako življenje!

poznam nekaj moskih starih okoli 40. In ja, zame so cudaki, po karakterju pa tezaki…..

*samskih

Pri moji sestri, pri 30 je bila popolnoma normalna, pri 40 je že postala trmasta, prepirljiva, v vsem je videla neko zaroto, vse je vzela z slabe plati…..
Sedaj pri 50 je nemogoča, vsi ji baje hočemo samo slabo. Še v njeni službi, se je spremenilo (je karieristka) prihajajo mlajši, sposobnejši, hitrejši……ampak zanjo lenuhi, površneži, otročji…..in seveda zadnji udarec zanjo je bil, ko ni napredovala, jo je prehitela mlajša kolegica, ki je bolj timska in bolj organizirana.
Je z njo kaj narobe? Po njeno ne, po moje pa zelo!

Vsi, ki mislite, da mora biti kup otrok, avto in hiša na kredit in enkrat na leto na morje, vi imate mentalne motnje, dedovane primatske vzorce!Pustite na miru samce in samice, tako jim odgovarja, in jim je všeč tako življenje!
[/quote]

Sama sreča sije iz obrazov samskih, dočim vsi ostali smo zagrenjeni in nesrečni 😉

Nenormalen? Zakaj?
Sem pri 44 letih, samski, brez obveznosti. Delam kar se mi zahoče in kadar se mi zahoče. Seveda je potrebno tudi kuhati, pospravljati …….. Ampak vzamem v zakup, kot, da bi mel eno mono, tako, ki je tu gor, ki trdi, da so samski 40+ NEnormalni!


In malo obirava te Dr. Monovke, joj so ženske pokvarjene, večinoma one puhoglavke!
Takoj te ožigosajo za marsikaj!

Vsi, ki mislite, da mora biti kup otrok, avto in hiša na kredit in enkrat na leto na morje, vi imate mentalne motnje, dedovane primatske vzorce!Pustite na miru samce in samice, tako jim odgovarja, in jim je všeč tako življenje!
[/quote]

Od kje ti ideja, da jim je tako življenje všeč?! Moj brat je težak, z njim se ni mogoče pogovarjat, povsod vidi, da imajo nekaj proti njemu, da ga opravljajo, da mu nekaj hočejo, da so poročeni več vredni… Ven gre samo ponoči. Hodi kot zadnji siromak. Še na praznovanje rojstnega pride v pošvedrani trenirki in prekratki majici, da mu vamp ven gleda. Tušira se enkrat na teden. V službi so ga dali v posebno sobo. Druge se stiskajo po štirje, on pa sam v ogromni sobi, ker pač nihče z njim ni zdržal. In kje ti vidiš, da je njegovo življenje super in da mu je tako življenje všeč?


In malo obirava te Dr. Monovke, joj so ženske pokvarjene, večinoma one puhoglavke!
Takoj te ožigosajo za marsikaj!
[/quote]
OK Pijem laško.

Zanimivo je, kako nekateri kritizirate svoje samske brate in sestre. Takega sorojenca si res ne bi želela. Problem v dediščini? 🙂 Saj boste itak dedovali po samskem bratu ali sestri, če le ne bosta dediščino dala v dobrodelni namen.

kolikor jih poznam so precej posebni. Moj sodelavec, no razen njegovega psa, ga ni bitja, ki bi z njim preživelo 2 uri in da ne bi pomislilo vmes na brutalen umor!

Od kje ti ideja, da jim je tako življenje všeč?! Moj brat je težak, z njim se ni mogoče pogovarjat, povsod vidi, da imajo nekaj proti njemu, da ga opravljajo, da mu nekaj hočejo, da so poročeni več vredni… Ven gre samo ponoči. Hodi kot zadnji siromak. Še na praznovanje rojstnega pride v pošvedrani trenirki in prekratki majici, da mu vamp ven gleda. Tušira se enkrat na teden. V službi so ga dali v posebno sobo. Druge se stiskajo po štirje, on pa sam v ogromni sobi, ker pač nihče z njim ni zdržal. In kje ti vidiš, da je njegovo življenje super in da mu je tako življenje všeč?
[/quote]

grdo, da opravljaš svojega brata, kaj pa če ima socialno anksiozo, da hodi v temi ven?

Kakšno dedovanje ti to? Pri nas je vse rešeno.
Stikov pa se ne moremo ogibati zaradi mame.

grdo, da opravljaš svojega brata, kaj pa če ima socialno anksiozo, da hodi v temi ven?
[/quote]

da niso/niste normalni, zato je kot je!

So popolnoma normalni, verjetno še celo bolj kot vezani, ki očitno niso zadovoljni sami s seboj in tu iščejo potrditve, da so kao bolj normalni kot samski. Potem pa imaš še take Einsteine, ki sodijo vse samske po 40. letu po svojih bratih in sestrah. Potem lahko jaz rečem, da so vsi vezani posesivni,ljubosumni, ker poznam par takih. In ja določeni so srečni v samskem stanu, konec koncev je pa to samski,vezan njihova osebna stvar, k se ne tiče nobenega tu. Sicer sem mlajši precej (27) ampak bo pri 40+ isto kot je zdaj. Bolje nenormalno je vtikanje v življenje neznancev.

Glede na to, da imam praktično enako zgodovino – oz. preteklost s precej samskimi obdobji po kar nekaj let… se mi zdi čisto normalno;
Moje videnje je bolj v smeri, da so čudaki tisti, ki zaključijo eno zgodbo in takoj skačejo v novo.
Recimo da se en odnos zaključi pri njegovih 33-letih. NIč strašno čudnega se mi ne zdi, če je potem pri 36 še vedno samski. Ko bo našel kar išče – če išče – pa ne bo več samski…

New Report

Close