Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Bi vam bilo fajn, da morate živeti s popolnim tujcem in da vam on ukazuje, kaj smete in česa ne?
Kako lahko to počnete svojim otrokom?

Jaz kot otrok sem bila najbolj srečna, ko se je mama končno ločila od očeta. Končno je bil mir.
Noben drug tip ni bil tako slab.

A res je treba še eno temo odpret?

In obratno, ločenci, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolno tujko?

Ne rabiš dveh tem odpirat.

Dokler bodo ženske avtomatično dobivale otroke, bo tako. Ampak zanimivo stališče mon. Tanova jih na maturitetnem plesu ali vstavi po potrebi moti, ker kao ni familija. A majhnega otroka pa znovim jahačem pustit, je pa čist ok.

To nima veze s tem, kdo je skrbnik otroka. Oče si ubode novo partnerko in ko je otrok pri njem, je prisiljen biti s tujko … a tako daleč ti pa ne seže?
Moja prijateljica je spoznala tipa, na drugem zmenku sta skupaj šla po otroka k njegovi bivši (ki ni imela novega partnerja) in prvi naslednji vikend, ko je imel otroka, sta skupaj prišla k njej … on je spal, ona je pa animirala otroka. On je gledal TV, ona je pa šla na sprehod z otrokom. On je gledal TV, ona je kuhala za vse tri.
No, saj je hitro prišla k pameti in ga pustila, ampak verjamem, da je z njeno naslednico naredil popolnoma isto. In kaj lahko v takem primeru naredi mama oz. njegova bivša? Popolnoma nič. Noben zakon ne prepoveduje, da otroci ne smejo spoznati novih partnerjev.

Jaz kot otrok sem bila najbolj srečna, ko se je mama končno ločila od očeta. Končno je bil mir.
Noben drug tip ni bil tako slab.
[/quote]Ti si to že tisočkrat ponovila in se vidi, da imaš resne posledice od življenja z mamo in te je mama kar dobro uničila, se jih pa seveda ne zavedaš.

Femninistka, zakaj se vedno oglašaš v temah s katerimi kot večno samska in s povedanim, da ne maraš otrok nimaš nič skupnega? Ne razume človek ravno tvoje potrebe po tem.

To nima veze s tem, kdo je skrbnik otroka. Oče si ubode novo partnerko in ko je otrok pri njem, je prisiljen biti s tujko … a tako daleč ti pa ne seže?
Moja prijateljica je spoznala tipa, na drugem zmenku sta skupaj šla po otroka k njegovi bivši (ki ni imela novega partnerja) in prvi naslednji vikend, ko je imel otroka, sta skupaj prišla k njej … on je spal, ona je pa animirala otroka. On je gledal TV, ona je pa šla na sprehod z otrokom. On je gledal TV, ona je kuhala za vse tri.
No, saj je hitro prišla k pameti in ga pustila, ampak verjamem, da je z njeno naslednico naredil popolnoma isto. In kaj lahko v takem primeru naredi mama oz. njegova bivša? Popolnoma nič. Noben zakon ne prepoveduje, da otroci ne smejo spoznati novih partnerjev.
[/quote]
Amapk tema je o otrocih in partnerjih tujcih, ti pa bruhaš jezo in blodnje in natolcevanja o bivših partnerjih in kdaj bo katera katerega pustila? Kako to zdaj?

To nima veze s tem, kdo je skrbnik otroka. Oče si ubode novo partnerko in ko je otrok pri njem, je prisiljen biti s tujko … a tako daleč ti pa ne seže?
Moja prijateljica je spoznala tipa, na drugem zmenku sta skupaj šla po otroka k njegovi bivši (ki ni imela novega partnerja) in prvi naslednji vikend, ko je imel otroka, sta skupaj prišla k njej … on je spal, ona je pa animirala otroka. On je gledal TV, ona je pa šla na sprehod z otrokom. On je gledal TV, ona je kuhala za vse tri.
No, saj je hitro prišla k pameti in ga pustila, ampak verjamem, da je z njeno naslednico naredil popolnoma isto. In kaj lahko v takem primeru naredi mama oz. njegova bivša? Popolnoma nič. Noben zakon ne prepoveduje, da otroci ne smejo spoznati novih partnerjev.
[/quote]
Zakon marsičesa ne prepoveduje. Tudi ropanja te države ne. A še to ne pomeni, da je takšno dejanje sprejemljivo in pametno, ki ne pušča posledic.


Zakon marsičesa ne prepoveduje. Tudi ropanja te države ne. A še to ne pomeni, da je takšno dejanje sprejemljivo in pametno, ki ne pušča posledic.
[/quote]

Češ rečt, da očetje po ločitvi naslednjih 20 let ostanejo sami, da ne škodujejo otrokom?
Kako plemenito od njih.
(Tebe ne štejem , ti si ostal sam iz drugih razlogov)


Amapk tema je o otrocih in partnerjih tujcih, ti pa bruhaš jezo in blodnje in natolcevanja o bivših partnerjih in kdaj bo katera katerega pustila? Kako to zdaj?
[/quote]

Vidim, da ti branje in razumevanje še vedno dela hude težave. Še enkrat poskusi, povečaj si črke, naredi miselne vzorčke, pa bo mogoče šlo. Če boš še vedno imel težave z razumevanjem, pa napiši in ti bom napisala še enkrat kot majhnemu otroku. Prav?



Češ rečt, da očetje po ločitvi naslednjih 20 let ostanejo sami, da ne škodujejo otrokom?
Kako plemenito od njih.
(Tebe ne štejem , ti si ostal sam iz drugih razlogov)
[/quote]
Tvoja omejenost in sovraštvo pa se res kaže na vsakem koraku.
Jaz ne delam razlik med spoloma in ne trdim, da moški lahko, ženske pa ne.
Kot ti, ki opravičuješ žensko, pa čeprav bo zlorabljala otroke. In v zagovor najdeš opravičilo, češ kakšni pa so moški in kaj vse moški počnejo…


Zakon marsičesa ne prepoveduje. Tudi ropanja te države ne. A še to ne pomeni, da je takšno dejanje sprejemljivo in pametno, ki ne pušča posledic.
[/quote]

Sicer lajam v luno. Ampak kako bi ti človeku brez občutka za lastnega otroka dopovedal, naj ne prehiteva dogodkov in ga ne spozna z vsako novo partnerko, s katero je dva meseca?


Tvoja omejenost in sovraštvo pa se res kaže na vsakem koraku.
Jaz ne delam razlik med spoloma in ne trdim, da moški lahko, ženske pa ne.
Kot ti, ki opravičuješ žensko, pa čeprav bo zlorabljala otroke. In v zagovor najdeš opravičilo, češ kakšni pa so moški in kaj vse moški počnejo…
[/quote]

Vidim, da še vedno puščaš domišljiji prosto pot pri potvarjanju dejstev….kje točno opravičujem žensko, ki zlorablja otroke?
Link prosim, ali pa točno navedbo.

pa saj niso tujci. Se lepo počasi spoznajo in čez čas živijo skupaj.

Sicer lajam v luno. Ampak kako bi ti človeku brez občutka za lastnega otroka dopovedal, naj ne prehiteva dogodkov in ga ne spozna z vsako novo partnerko, s katero je dva meseca?
[/quote]
Nikakor. Nima smisla.

Ženske se po ločitvi velikokrat ne zavedajo, da je biološki oče zelo pomembna oseba v otrokovem življenju. In da nadomestni oče ne more otroku nadomestiti biološkega očeta s tako lahkoto, kot njej nadomesti partnerja. Otrok bo vedno hrepenel po ljubezni biološkega starša, to je zakon narave.
In se strinjam, precej žensk zganja z novimi partnerji pravo nasilje nad otroki. Ne razumejo, da otroku njen novi partner mogoče ni tako všeč kot njej. Mamam ločenkam priporočam, da se v prid otrokom čimbolj spoštljivo obnašajo do očeta svojih otrok, ga upoštevajo pri vzgoji, ne pa obravnavajo kot strička iz Amerike, ki pošilja zgolj čeke in je sicer nebodigatreba.
Vsem ločenkam in ločencem priporočam kot obvezen ogled film Boyhood.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vidim, da še vedno puščaš domišljiji prosto pot pri potvarjanju dejstev….kje točno opravičujem žensko, ki zlorablja otroke?
Link prosim, ali pa točno navedbo.
[/quote]
Samo en primer: “A ata ima pa lahko novo “prijateljico” vsak drugi mesec?
Sicer pa otrok dom ima, družino tudi, (čeprav ne živijo skupaj) , o puščanju pri neznancih sem pa že zgoraj pisala.
Statistično po ločitvi najprej najdejo novo partnerico moški.”

Ženski egoizem in ignoranco do otrokovih čustev opravičuješ z moškimi egoisti.

Ti si to že tisočkrat ponovila in se vidi, da imaš resne posledice od življenja z mamo in te je mama kar dobro uničila, se jih pa seveda ne zavedaš.

Femninistka, zakaj se vedno oglašaš v temah s katerimi kot večno samska in s povedanim, da ne maraš otrok nimaš nič skupnega? Ne razume človek ravno tvoje potrebe po tem.
[/quote]

Ja, mama ga je fejst polomila, da se je s takim tipom zapletla in še bolj, ker se ni ločila tako dolgo. To ji zamerim.
Je grozno, da je silila otroka k takemu gnilemu očetu. Da ne omenjam takega, da me je vedno prepričevala, da moram imeti očeta enako rada kot mamo. Jaz ga pa nisem marala.
Od kje ti ideja, da ne maram otrok? Sem pa res feministka. To pa vsekakor.

Ženske se po ločitvi velikokrat ne zavedajo, da je biološki oče zelo pomembna oseba v otrokovem življenju. In da nadomestni oče ne more otroku nadomestiti biološkega očeta s tako lahkoto, kot njej nadomesti partnerja. Otrok bo vedno hrepenel po ljubezni biološkega starša, to je zakon narave.
In se strinjam, precej žensk zganja z novimi partnerji pravo nasilje nad otroki. Ne razumejo, da otroku njen novi partner mogoče ni tako všeč kot njej. Mamam ločenkam priporočam, da se v prid otrokom čimbolj spoštljivo obnašajo do očeta svojih otrok, ga upoštevajo pri vzgoji, ne pa obravnavajo kot strička iz Amerike, ki pošilja zgolj čeke in je sicer nebodigatreba.
Vsem ločenkam in ločencem priporočam kot obvezen ogled film Boyhood.
[/quote]
Seveda je tako, mapk egoistična babja rit ne bo zmogla ne videt, ne slišat otroka.

Ženske se po ločitvi velikokrat ne zavedajo, da je biološki oče zelo pomembna oseba v otrokovem življenju. In da nadomestni oče ne more otroku nadomestiti biološkega očeta s tako lahkoto, kot njej nadomesti partnerja. Otrok bo vedno hrepenel po ljubezni biološkega starša, to je zakon narave.
In se strinjam, precej žensk zganja z novimi partnerji pravo nasilje nad otroki. Ne razumejo, da otroku njen novi partner mogoče ni tako všeč kot njej. Mamam ločenkam priporočam, da se v prid otrokom čimbolj spoštljivo obnašajo do očeta svojih otrok, ga upoštevajo pri vzgoji, ne pa obravnavajo kot strička iz Amerike, ki pošilja zgolj čeke in je sicer nebodigatreba.
Vsem ločenkam in ločencem priporočam kot obvezen ogled film Boyhood.
[/quote]

Hja, otrok že hrepeni po ljubezni staršev.
Samo kaj, ko veliko očetov niti ne povoha svojih otrok. Kaj šele, da bi jih imeli radi.

Ženske se po ločitvi velikokrat ne zavedajo, da je biološki oče zelo pomembna oseba v otrokovem življenju. In da nadomestni oče ne more otroku nadomestiti biološkega očeta s tako lahkoto, kot njej nadomesti partnerja. Otrok bo vedno hrepenel po ljubezni biološkega starša, to je zakon narave.
In se strinjam, precej žensk zganja z novimi partnerji pravo nasilje nad otroki. Ne razumejo, da otroku njen novi partner mogoče ni tako všeč kot njej. Mamam ločenkam priporočam, da se v prid otrokom čimbolj spoštljivo obnašajo do očeta svojih otrok, ga upoštevajo pri vzgoji, ne pa obravnavajo kot strička iz Amerike, ki pošilja zgolj čeke in je sicer nebodigatreba.
Vsem ločenkam in ločencem priporočam kot obvezen ogled film Boyhood.
[/quote]

to ti kar moškim priporočaj, bo več haska.

Meni se je že velikokrat zgodilo, da me je pecal moški in nagovarjal za srečanje. Tako preko neta sva se menla. Na prvo srečanje pa bi pripeljal zraven kar otroke. Moški to pogosto prakticirajo.
Pa ja, je skrajno bolano.
A ženske tudi to počno?

Hja, otrok že hrepeni po ljubezni staršev.
Samo kaj, ko veliko očetov niti ne povoha svojih otrok. Kaj šele, da bi jih imeli radi.
[/quote]
A sveda, ko to reče puhloglava hinavka, pa bi že moralo bit kaj res od tega, ne?

New Report

Close