Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta ženska trenerka v showu The Biggest loser Slovenija

Ta ženska trenerka v showu The Biggest loser Slovenija

A se ta ženska še komu zdi nekam čudna tja v obraz? Ali pa je samo preveč suha, skoraj koščena in potem tisti njeni dolgi in košati lasje na takem obrazku res izpadejo precej čudno?
Kaj pa njen obraz, sploh ustnice? Nekako “duck face” izraz ima, a se vam ne zdi? Ali pa si je ustnice dala lepotno obdelati pri kakšnem plastiku? Ne vem, meni je čudna na pogled.

Upam, da je kot karakter bolj prijetna.

Meni je pa noro seksi.

Natasa je zakon!

nova
Uredništvo priporoča

…. ko stare ženske želijo izgledati kot najstnice.
Potem pa izpade kot karikatura. Žal.

to tudi drži, ja.

Pa ponavadi tile fitnes guruji so kar obsedeni s svojo zunanjostjo. Tudi zato, ker je to njihov tržni produkt – njihovo telo. Verjamem da ogledala kar trpijo, ko gredo mimo, ker se neprestano v njih gledajo :))))

Pa nisem fat ass, da ne bo pomote, imam kar fajn natrenirano postavo. Brez inštruktorja, znam se sama zmotivirat in delat. Nisem pa zato čisto nič narcisoidne sorte pred ogledali in ljudmi 🙂

Mal je vsega. Mal (preveč) koščena, pa tudi malo se je popravila (lepotno). Tako da je kombinacija vsega.
Enim je to všeč, druge pa to odbija. Meni je na primer še lih na meji da je simpatična.

Ja, res gre za nekaj takega. Nekatere res težko sprejmejo, da leta neusmiljeno tečejo…

Ohjej kaj dela zavist :)))).
Same ste pa rite celulite!

Ne vem ali je presuha, ali prekoščena, ali pa ima samo tak neprijazen pogled.

Ok, tisto strašilo ji prav nič ne paše. Drugače je kar OK. Ve kdo koliko je stara. Baje ima 3 otroke in je ločena?

Meni pa je fajn. Oči ima zelo lepe. Upam, da dobijo “debelajski” motivacijo, ko jo gledajo.

Na njej ni 0 umetnega in lepotni kirurg jo se ni videl 😉 ni pa vec rosno mlada.

Ta osebna trenerka nataša je pa res groza od groze, mislim, da bi sama potrebovala enga vornk osebnega trenerja za možgane.

Zgleda, kot da bi bila zmagovalka v preteklem letu The Biggest loser America :)))


Kaj ko bi prvo začela s preobrazbo možganov pri sebi, hm?

Zakaj je treba žaliti … saj še niti pet stavkov ni povedala vse skupaj … po čem potem sodiš, da potrebuje strokovno pomoč.

Kar se mene tiče je videti zelo energična, trdno spodbuja tekmovalce … evo to sem jaz uspela razbrati do sedaj.

Ima pa najbrž strog značaj, kar je roko na srce pri takih ciljih, ki jih bodo morali tekmovalci doseči, tudi edini način. Jaz imam sicer raje mehkejši pristop, ampak … verjetno že ve kaj dela, če se s tem že toliko časa ukvarja.
Prisodila bi ji pa kakih 40 let. Sploh če ima res že 3 otroke, kot je nekdo zgoraj napisal.

Mamo vam, da ne prilepite kakšne fotke in sem morala celo poguglat.

Ženska definitivno ni koščena, stegna ima čisto konkretna, ozek pas, ima pač tako postavo.
Špela Grošelj se je pa lepo nazaj poredila in bog ne daj, da bi se še bolj, je že na meji, da bo spet buhtelj.

Možno, da so Natašo za to oddajo poslali na par doz botoksa. Je pa fejst ženska.

piše, da se je ločila od znanega košarkarja borisa gorenca,, stara pa je 43 let.

Ene 35let zgleda, lep obraz, lasje.

Kobilice, manekena. Po Karin se je zaljubil v Natašo, ampak žal ni šlo. Je pa v živo lepotica.

Zgleda glih ene tolk kot je. 35 zagotovo ne, se vidi po koži na obrazu. Ene 8 več pa ja.

S tem izraza svoje frustracije, celo komplekse. Videza nisem posebej oprazila, jo je pa tezko poslusati in tudi primerno ni. Opomba z Difa je bila namenjena njej.

Jaz sem mislila, da je stara tam nekje blizu 50. Verjamem pa, da je včasih bila lepa.

Ne pretiravaj. Ženska je lepa, mlada in v zelo dobri formi, o njenem treniranju bi pa lahko razpravljali.

Tako kot mnoge lepe in pametne punce, tudi nje že od nekdaj večina ženske populacije ne mara. Je lahko vzor in upanje vsem puncam, ki niso kot trop ovc. Je lahko vzor, da greš po svoji poti, pa čeprav bi te zavistneži utopili v žlici vode. Vedno je bila lepotica in še vedno je videti bolje kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njenih vrstnic, za zraven pa se je še uspela postaviti na noge bolje kot bi se bilo sposobnih 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk v njeni situaciji. Izjemna!

Men še zdaj ni jasno ali ima svoje ustnice al ne?! Sumljive so.

New Report

Close