Forum.Over.Net

Starševski čvek

Facebook izgublja tisti čar

Default avatar

facebook is over finally

Gledam tko nekatere med prijatelji kako se trudijo še vedno da bi dobili čimveč lajkov. Če ne daš ravno slike pravkar rojenega otroka, te sploh ne hebejo več. Vsa popotovanja, extreme, nove punce, itdd. folka sploh ne zanima več.. Vsega je na fejsu preveč in folk se je naveličal

Res ne moreš verjet kaj vse eni dajo gor da bi dobili tiste lajke. Še malo pa se bo posnela med rajcanjem.
Default avatar

motiš se

facebook is over finally je napisal/a:
Vidiš kako se motiš.
Meni pa dol visi, ko vlačijo gor fotke svoji otrok, novorojenčkov. Take, ki to pogosto počno, kar odstranim.
Rada pa pogledam fotke in opise s potovanj.
In dvotedensko ležanje na plaži s pirom v roki ni potovanje.
Default avatar

facebook is finally over

motiš se je napisal/a:
Ravno danes videl od ene ko vedno iz nekih potovanj objavlja fotke, pravkar v Indoneziji. Dobila 18 lajkov. Medtem ko je vaška posebnica iz mojega domačega kraja objavila fotko njene ritke, pa kar 143 lajkov, verjetno bo številka še narasla.
Default avatar

Fejstbruh

Ahh..ko bi se mi sanjalo takrat, kje je bila fora ignoriranja.....pa se mi ni.. Do pred kratkim...ko mi je vklopilo, da HOČE, da mu lajkam slike, objave.....
Ampak veš kaj....jaz nisem NIKOLI lajkala NOBENEMU NIČESAR, zato tud tebi ne bom.
Ker mi je to milo rečeno neumno.. Vtakni si nekam ta fejstbruh....
Default avatar

Lajkam Lajka Lajkaš

LOL ! Če objavljate zgolj zaradi Like, je res najboljše, da deaktivirate svoje Facebook profile.
Default avatar

motiš se

facebook is finally over je napisal/a:
Ja, to verjamem, ker na podeželju se vsi poznate in če ena rit pokaže, verjamem, da se vsi podeželski slinavci lepite nanjo.
Default avatar

Podeželski Santa

motiš se je napisal/a:
Vas z veliko slinavci, veliko lajkov. Ha, ha .... Če pa ima Micka še čipkste spodnjice, je pa itak drko revolucija. Pa še malo sena mora imet zataknjeno za gatami :)
Default avatar

motiš se

Podeželski Santa je napisal/a:
Čeprav jaz močno dvomim, da je to vaška deklina, bi prej rekla, da mestna.
Ali pa sicer z vasi, ampak mestan priseljenka. Tiste, ki so prav s kmetov, niso take afne.
Default avatar

Nedeljska frizerka

Jaz mislim, da facebook poneumlja. Sanda Alibabić je bila preden je začela uporabljati facebook povsem normalna.
Default avatar

podeželka čisto blizu prestolnice

motiš se je napisal/a:
Sem doma na podeželju, pa se ne poznam "skoraj z vsemi", ker nimam cajta stikov navezovat, imam bolj pomembne stvari za počet v življenju. Imam pa dobro, natrenirano rit, to pa.
Default avatar

Le orodje

Nedeljska frizerka je napisal/a:
Facebook nič ne poneumlja. Orožje tudi ne ubija samo od sebe.
Default avatar

ah ja

No, meni ga nikoli ni imel in nimam profila, čeprav spadam v generacijo in imam poklic, kjer bi ga, po mnenju marsikoga, morala nujno imet. Tudi veliko mojih prijateljev ga nima. Živimo realno življenje in neke navidezne in zlagane resničnosti.
Default avatar

motiš se

podeželka čisto blizu prestolnice je napisal/a:
Blizu katere prestolnice pa si?
Default avatar

Rok-1

Le orodje je napisal/a:
Točno to. Facebook (in vsa ostala) omrežja so ravno toliko neumna kot konkreten uporabnik. Lahko jih uporabljaš pametno in imaš koristi - ali pa ribariš za "Like" in ga uporabljaš za zapravljanje časa.
Default avatar

Fb nujnost po službeni dolžnosti

ah ja je napisal/a:
Hja, po"službeni dolžnosti ga nujno morajo imeti: frizerski lobij, kozmetični logij, modni lobij, gejevski lobij, blogerski lobij, oglaševalski lobij in pa kakšni načrtovalci porok.

Vse ostalo je pa zgolj bolno tekmovanje za pridobivanje všečkov, pumapanje ega ali pa tisti, ki objavljajo tiste "globoke misli in izreke" v stilu čustvenih vampirjev, da si zdravijo svoja nedozorela čustva in nedozorelo, neizdelano samopodobo.
Default avatar

kje je fora

Kje je sploh fora fb? Se mi zdi, da eni prav živite za to, da ste na fb in gledate življenja drugih, ki živijo za to, da na fb objavljajo :D Če to ni patetika do konca...
Default avatar

podobno kot mon

kje je fora je napisal/a:
Podobno kot mon. Tako kot je tebi mon, je enim FB
Default avatar

podeželka čisto blizu prestolnice

motiš se je napisal/a:
Slovenske.....
Default avatar

motiš se

podeželka čisto blizu prestolnice je napisal/a:
Verjetno misliš Dunaj?
Namreč v Sloveniji ni nobene prestolnice. Naša prestolnica je bil Dunaj, tam pa je bil prestol. V Sloveniji pa ni bilo nobenega prestola, zato tudi ni prestolnice.
Default avatar

patetičarka

kje je fora je napisal/a:
Veš nekateri nismo že celo življenje v istem kraju, obdani z istimi ljudmi. Nekateri imamo v svojem življenju ljudi, ki niti približno ne živijo blizu, oz. celo na istem kontinentu.
Moj FB profil vidijo samo moji prijatelji, ne kar vsi. In nikakršnih like ne rabim. In ja objavim kakšno sliko (večinoma iz potovanj) sem pa tja, včasih pokomentiramo skupaj kakšen članek....ali pa podebatiramo po chatu. Med prijatelji pač nimam bebcev. Ostali me pa ne ganejo ker jih ne gledam in niti oni mene. Smo pa vsi veseli ko kakšen objavi kakšen dosežek ali pa karkoli že. Tudi če objavi samo sliko sebe na kavi me vedno razveseli ko vidim ljudi ki jih imam rada.
Tisti ki mislite da imamo FB vsi za razkazovanje imate sami s sabo probleme. Pač nočete imeti "fb prijateljev", ampak glede na zoprnost bi dvomila da jih sploh imate.