Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

akne

Default avatar

girls

Kako se sprijazniti,da imaš akne že 4 lete in z rdečico? Namreč veliko ljudi me gleda prav v kožo,ker nimam lepe kože in sem v preteklosti imela zelo grde akne.Zdaj mi je ostala rdečica katero lahko z bb-kremo prekrijem.Kdaj akne odnehajo?
Default avatar

hbrfs

http://www.diva.si/clanki/lepota/vecno-prekletstvoakne
Ta članek je kar ok. V glavnem, če imaš močne akne, se zdravi pri dermatologu. Meni je npr. pri dolgotrajnih, hudih ogrcih, ko sem mislila, da več nič ne bo pomagala, neverjetno pomagal Skinoren.
Pa pitje čajev npr. koprivin čaj je tudi meni naredil čudeže. Pojdi h kakšnemu zeliščarju in veliko pij, naredi si kakšne sadne dneve, pazi tudi na hrano. Ne obupaj, vztrajaj, da najdeš rešitev. Srečno!"
Default avatar

hbrfs

hbrfs je napisal/a:
http://www.diva.si/clanki/lepota/vecno-prekletstvoakne
Ta članek je kar ok. V glavnem, če imaš močne akne, se zdravi pri dermatologu. Meni je npr. pri dolgotrajnih, hudih ogrcih, ko sem mislila, da več nič ne bo pomagala, neverjetno pomagal Skinoren.
Pa pitje čajev npr. koprivin čaj je tudi meni naredil čudeže. Pojdi h kakšnemu zeliščarju in veliko pij, naredi si kakšne sadne dneve, pazi tudi na hrano. Ne obupaj, vztrajaj, da najdeš rešitev. Srečno!"
Pa še napaka, ki sem jo jaz delala. Sem prehitro obupala. Npr. pri Skinorenu so se začeli kazati prvi rezultati šele po treh mesecih, res ok koža pa je po pol leta. V vednost.
Default avatar

lololololol

4 leta? pri meni 9. leto trenutno (od 14. dalje.) :(
Default avatar

Ena južna

girls je napisal/a:
Kako se sprijazniti,da imaš akne že 4 lete in z rdečico? Namreč veliko ljudi me gleda prav v kožo,ker nimam lepe kože in sem v preteklosti imela zelo grde akne.Zdaj mi je ostala rdečica katero lahko z bb-kremo prekrijem.Kdaj akne odnehajo?
Kaj pa če probaš s kremo iz polžje sline? Imam frendico, ki je imela probleme z aknami in si je s to kremo fuuulll izboljšala kožo in akne so zginle.
Mal si preber na netu o polžji slini.
Default avatar

gnus

Ena južna je napisal/a:
girls je napisal/a:
Kaj pa če probaš s kremo iz polžje sline? Imam frendico, ki je imela probleme z aknami in si je s to kremo fuuulll izboljšala kožo in akne so zginle.
a crknt brez, da delaš gnoj ne znaš?
nauč se kaj novega
Default avatar

Ena južna

gnus je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

a crknt brez, da delaš gnoj ne znaš?
nauč se kaj novega
GNUSOBA NEIZOBRAŽENA si sama. Očitno teb manjka, da se v lajfu še marskej naučiš.
Default avatar

cita100-

Najbrž ste seznanjeni s tem, da je zdravilo Accutane v Ameriki prepovedano in to zato, ker je bilo preveč tožb zaradi stranskih učinkov, to je zaradi kronične bolezni prebavil. Isto učinkovino, to je izotretionin ima novo imenovano zdravilo, z imenom Roaccutane. Tega prodajajo v Evropi brez težav. Eden od stranskih učinkov tega zdravila je tudi depresija, ki je lahko tudi pogubna. Depresija je itak pogubna, kaj ni?

Učinkovit način zdravljenaja:

Antibiotično mazilo Klindamicin 1% dermalna raztopina za mazanje vnetih aken

(2 x na dan)

Belakne 1mg/kg mazilo za mazanje kože zvečer

odmerek vitamina A, beta karotena in vitaminskega kompleksa

Spirulina

tablete Naklofen duo, trde kapsule

Izbrati jedilnik z veliko zelenjave in bio mesa. Zakaj bio meso? To nima toliko hormonov kot običajno meso, mleka iz istega razloga ne pijemo. Kombinacija je zelo učinkovita tudi v akutnem stanju. Tudi zelenjava je boljša tista z vrta ali bio
Default avatar

Allergija

Akne so (večinoma) znak alergije ali intolerance na mleko in mlečne izdelke. Sin jih je prenehal uzivati, po 3 mesecih se mu je izčistil hrbet, čelo, lasišče, obraz...prej je imel gnojne bule tudi do velikosti graha.
Default avatar

polžji gel

Ena južna je napisal/a:
girls je napisal/a:
Polžji gel preverjeno pomaga.
Default avatar

7647474

Moja prijateljica iz Indonezije pravi, da je najbolj učinkovito zdravilo proti akne sveža kačja kri. Kačo zakoljejo pred tvojimi očmi in ti dajo spiti njeno kri. Akne izginejo takoj. Tako da predlagam, da odpotujete v Indonezijo in si tam priskrbite to zdravilo, je pa baje širše dostopno, ker je pri njih dosti kač.
Default avatar

angel00

girls je napisal/a:
Maš probleme s prebavo da se ti to dogaja s kožo? Eno z drugim je namreč zelo povezano.