Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rok ,Irena ,Katja in Reka ljubezni

Rok ,Irena ,Katja in Reka ljubezni

Če gledate Reko ljubezni,katera bi bolj pasala k Roku? Irena,ali Katja,ali nobena?

Mislim, da je tako kar vredu. Oba sta simpatična Rok in Irena. Katja je pa tudi preprosta simpatična dekla.

Po moje Irena, ker se mora zanjo Rok truditi, pri Katji pa je ravno obratno. Katja bi znala iz pridne punce postati pokvarjena in zlobna zaradi ranjenosti. Pa še moje vprašanje, se tudi komu drugemu zdi Janez sumljiv, mislim v povezavi z izginotjem Vide, Rokove in Blaževe mame? Se mi zdi, da se malo preveč razburja, ko jo kdo omeni. Po mojem ima nekaj pri tem. Ja, vem, itak noben ne gleda;))

Po moje Irena, ker se mora zanjo Rok truditi, pri Katji pa je ravno obratno. Katja bi znala iz pridne punce postati pokvarjena in zlobna zaradi ranjenosti. Pa še moje vprašanje, se tudi komu drugemu zdi Janez sumljiv, mislim v povezavi z izginotjem Vide, Rokove in Blaževe mame? Se mi zdi, da se malo preveč razburja, ko jo kdo omeni. Po mojem ima nekaj pri tem. Ja, vem, itak noben ne gleda;))
[/quote]

Janeza se meni tudi zdi malo cudno. Nevem no, ampak tak finilg mam. Me pa nebi nic presenetilo, ce bi bila kriva spet kaj Marija. Jih je ze veliko odgnala zensk, tak da lahko da je tud Vido. Pa Sonjin moz kak se vam zdi? Meni je to en zlobec pokvarjen. Se mi zdi, da ga bo tamali fental. Zato pa toliko sprasuje po puski in v naslednji epizodi celo o metkih..

Angelca mi gre ful na jetra!
Lekiceva hci je lusna ampak zgleda da tut pokvarjena ko fotr.

Totalno kjut.

naj bi de dogajalo na podeželju pa nikjer ne vidim nobenega župnika. župniki so na vasi med ta glavnimi. pol učeri tisti rok brenka na kitaro samo neke angleške. ta prav slovenski fantinc bi špilal slovenske ta domače ne pa tuje. pa kakšno ne boš ti meni zizike majal in take

Kdo je otrok od Tereze?

Baje, da ga je Angelca pokoncala. Ampak…mislim da je se kako ziv.

Po mojem se bo izkazalo, da je Irens jci od Tereze.

Da je Irena hci od Tereze.

Hm, možno.


Po moje je pa Jan.


Po moje je pa Jan.
[/quote]
Po moje pa tisti piroman.


Po moje pa tisti piroman.
[/quote]

Un mulc, ki je zažigal, sin Medveda (Šturbeja) da bil sin Angelce? Pa ne bi Medved naredil otroka uni stari vešči.

Po moje bi moral Rok enkar pošteno nabrisat Angelco in Terezo. In to tako, da bi se jima bliskalo pred očmi za vse večne čase. Potem bi vsaj vedeli, da nista zaman živeli.


Rok??? Prej pijancek Tomaz. Rok pa mendo nebo zgal starih cipres.

Janeza se meni tudi zdi malo cudno. Nevem no, ampak tak finilg mam. Me pa nebi nic presenetilo, ce bi bila kriva spet kaj Marija. Jih je ze veliko odgnala zensk, tak da lahko da je tud Vido. Pa Sonjin moz kak se vam zdi? Meni je to en zlobec pokvarjen. Se mi zdi, da ga bo tamali fental. Zato pa toliko sprasuje po puski in v naslednji epizodi celo o metkih..
[/quote]

Tudi meni se zdi Janez sumljiv glede Vidinega izginotja. Zakaj imam občutek,da se bo izkazalo,da je
Janez Rokov in Blažev oče,ali vsaj oče enega od bratov. Tudi Marija mi je čudna glede izginotja Vide.


Rok??? Prej pijancek Tomaz. Rok pa mendo nebo zgal starih cipres.
[/quote]

Tereza je že fajn oseba v nasprotju z njeno sestro. Imam občutek res,da je Tereza Irenina mama in
Tomaž njen oče.
Lahko je pa da je tudi druge fora glede Ireninih staršev. Da je Valentina Irenina sestra.

Prej sem rade volje do 4.sezone spremljala Ežš na Planet -tvju ,Usodno vino mi ni bilo všeč,zato
je nisem spremljala.
Ta serija mi je pa zanimiva.

Imam občutek,da bo Katja iz pridne mlade ženske postala hudobnica.

Po mojem pa je bil Janez kriv pri nesreči, ko sta umrla dedek in oče od Blaža in Roka.

Kaj pa je z mamo od Valentine? A je živa ali mrtva? Mogoče sem spregledala, zato ne vem.

Otrok od Tereze je pa verjetno Katja.

Kdo mislite je pa Katjin oče? Govorijo o njem ,ali nikoli ga ne kaže.

Nina Ivanič Rep pa kot Mojca spet igra potrebno poročeno žensko kot v vseh drugih nadaljevankah.
Upam,da vsaj tu ne bo vedno skozi nadaljevanko potrebna ter zlobna.
Mojčin mož= veterinar , je dobričina, ampak velika copata.

Se mi zdi,da se bo Irenina prijateljica ,ki je prispela,zaljubila v Blaža.
Imam občutek,da je inšpektor Gašper zaljubljen v Ireno.

Kakšna se vam je pa zdela Blaževa nesojena nevesta-Nataša?

Terezin otrok je lahko tudi Irena. Tudi Katjo ne izločam.
Zakaj se mi zdi,da je oče od Irene lahko tudi stari Lekič in je Valentina njena sestra(polsestra).

To domnevam,ker Ireninih staršev še ni pokazalo,enako Katjinega ateja in Valentinino mamo.

Terezin otrok je lahko tudi Irena. Tudi Katjo ne izločam.
Zakaj se mi zdi,da je oče od Irene lahko tudi stari Lekič in je Valentina njena sestra(polsestra).

To domnevam,ker Ireninih staršev še ni pokazalo,enako Katjinega ateja in Valentinino mamo.
[/quote]

Možno, možno. Tudi jaz razmišljam v tej smeri.

se ta mojčin mož iz razočeranja ko izve za Mojičino prevaro, zaljubi v inšpektorja Gašperja?

New Report

Close