Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Folk, res ste zanikrni

Default avatar

Schildkrote

Vaš odnos do stvari in vsega nasploh, se vidi v štacunah, kot je ta kup premetanih šuhov v eni štacuni, kamor tako radi zahajate in premetavate stvari, ki niti vaše niso.

Sram vas je lahko!

Slika
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

indijski tulipan

Schildkrote je napisal/a:
Vaš odnos do stvari in vsega nasploh, se vidi v štacunah, kot je ta kup premetanih šuhov v eni štacuni, kamor tako radi zahajate in premetavate stvari, ki niti vaše niso.

Sram vas je lahko!

Slika
:))) a delaš reklamo....?
pa ne mi rečt, da so tejle tigrasti "spet "moderni...al...so še od"prej" moderni? ;)))
Default avatar

upam da nisi doma slikala

Sram vas je lahko!

Slika
Drgač je pa to tko kot pri vsaki stvari, ki ni tvoja last. V severni evropi se kaj takega ne more zgodit.
Default avatar

Schildkrote

indijski tulipan je napisal/a:

Sram vas je lahko!

Slika
pa ne mi rečt, da so tejle tigrasti "spet "moderni...al...so še od"prej" moderni? ;)))
Ja a nč reklam ne gledaš, to so tisti iz tv reklame, od Heidi. Saj nisi zelo dragi, ampak folk pa dela k svina z mehom. Po moje so to same MONe brkljale.

Kar se pa mode tiče, pa saj veš, najprej so bili moderni, pol niso bli, zdaj so pa spet. ;)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

indijski tulipan

indijski tulipan je napisal/a:

Ja a nč reklam ne gledaš, to so tisti iz tv reklame, od Heidi. Saj nisi zelo dragi, ampak folk pa dela k svina z mehom. Po moje so to same MONe brkljale.

Kar se pa mode tiče, pa saj veš, najprej so bili moderni, pol niso bli, zdaj so pa spet. ;)
A stara zaloga ...torej? :)))
Default avatar

danes hudobna

Kwa je krota, ni blo tvoje cifre, pa si mal jezna, da ne boš kurbiš kot ostale?
Ne vem no, ampak tako robo obujejo in oblečejo lahke ženske. kaj spadaš mednje? :P
Default avatar

Schildkrote

Mislte in pište kar čte, ampak zanikrni ste vi in ne jaz, ki sem bila v štacuni, kamor hodite vsi.
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

danes hudobna

Mislte in pište kar čte, ampak zanikrni ste vi in ne jaz, ki sem bila v štacuni, kamor hodite vsi.
Pa ravno šuhe si mogla pokazat?
Saj je bilo še kaj drugega razmetano, vedno je...
Ostalo so ti moški povedali :D
Default avatar

Schildkrote

danes hudobna je napisal/a:
Grem malokrat tja, pa mi je pač to v oči padlo.

Kar se pa moških tiče, pa te dva pezdeta nista M od moških. ;)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

danes hudobna

Mogoče res ne, a ne govorimo njiju, pač pa o tebi :P
Default avatar

Ja pa ja

Sem vidla zadnjič, ko sem šla po gumaste škornje. Sem komaj našla številko. Sorry sam čevlji in cunje, niso za v žičnato košaro. Kakšno pa bo, kot pa tako.
Default avatar

Schildkrote

Temani ni o meni, ampak o zanikrnosti ljudi.
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

Butl TM

Temani ni o meni, ampak o zanikrnosti ljudi.
Aha ti nisi človek ali pa si zanikrna saj posoravila nisi
Default avatar

jah no

A je kakšna razlika, če so zloženi v žičnatih predaliha lai pa nametani? Kolikor so "lepi" in "kvalitetni", so še preveč zloženi..
Default avatar

samo res

ste kdaj videli, da bi moški, ko kupujejo orodje, vse razmetali po stalažah?
Default avatar

fak kolk ste

Jebela, pa ste res zanikrn folk, če tako za nič šulne kupujete!
Default avatar

Doumel TM

Ti kupuješ obutev v skladišču Humane.
Ja tam ste pa res ausšusi stranke
Default avatar

Senza

Glede na to, kaj prodajajo, in glede na to, kakšen okus imam, lahko precej sigurno trdim, da se teh artiklov (ne govorim samo o teh na fotki) še dotaknem ne.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...