Najdi forum

Pozdravljeni,
Izvedel sem da me je partnerka prevarala.Za prevaro swm izvedel v nedeljo.Partnerka mi je vse priznala.Ker sem clovek ki hocem vedeti vse podrobnosti sem tudi tukaj zelel vedeti.Koliko krat,kak je biko,bil boljsi ko jaz,kam ji je koncal,mu je izvajala oralni sex.kje sta…

Seveda mi je vse povedala.Sta 2x in to v kopalnici.1x pa mu je nudila oralni sex.In to ne do konca.To je bilo,ko smo imeli pri nas doli na atriju praznovanje roj dneva.Prevarala me je s prijateljem,.Zivimo v istem bloku.Otroci nasi se druzijo.

Partñerka je stara 30 let.on 36let.
Imava 2 otroka.3 in 6 let.
Ker z partnerko hocem resit stvari sva se odlocila da greva k terapevtu.obiskala sva ga ze 2 x.

Partnerki se vidi da ji je zal.Zacela sta si pisat preko sporocil.Pisanje je trajalo od junija lani.Ona je njemu zacela posiljati slike kjer je naga,kjer uporablja vibrator.posiljala sta si videje.On njej kjer se samozadovoljuje in ona njemu kjer se samozadovoljuje..
Veliko sta si pisala tudi lepih vesed.Pisala mu je da skoda da se nista pfej spoznala preden sma se mi2 in preden se je on z zeno.Tudi on ima 2 otroka in je porocen.

Terapevtka mi je svetovala naj prekinema stike z njim.To sva naredila.Poklicala sva ga v stanovanje in sem mu povedal da vse vem.Ker me je zanimalo ce mi je partnerka povedala resnico o tem kje in kolikokrat sta sem to vprasal se njega.Vse je povedal tako kot moja partnerka.

Moja se kesa.pravi da nebo vec tega naredila.Da je padla v fantazijski svet kjer ji je pasalo da je nekomu vsec.Da ji nekdo nudi pozornost.Pri nama je bilo tsko da sem jaz velikokrat ji rekel da ko je bila se bolj mocna,da more shujsat,da ma vecjo rit.Kregala sma sw.Nisem ji skratka nudil pozornosti.Rekla je da ji je ugajalo da pa nekomu je vsec. In od lani junija ko sta si pisala,sta letos junija seksala.

Jaz bi rad stvari resil.Ona tudi.hodima k terapevtu.
Ampak imam problem da me vsake toliko casa oblije to da je bil drugi v njej.
Ko seksama mam pred sabo kaj pa ce je bil on boljsi.Kaj ce je imel vecjega.
Kaj je do njega cutila…
Zakaj je to naredila…itd
Borim se sam s sabo.Terapevtka je rekla da naj ko me preplavijo te miski jih omejim.Premagam z lepsimi.

Res nebi rad koncal z njo.Vidi se ji da ji je zal.
Me oa skrvi kaj ce bo to spet ponovila kdaj ko boma si spet nudila premalo pozornosti.Oz jaz njej.
Kak naj to pozabim?
Da nem mel ju pred oci.
Lroblem je rudi da ji ne zaupam.verjamem.Sicer se mi dokazuje to kar rece.Ampak me je strah da ni iskrena,da bo ponovila to.

Kaj mi lahko svetujete.?
Hvala

Sem imel podobno zgodbo, hvala bogu brez otrok. Vse hočeš preveč na silo. Malce se umiri. Saj si človek, ne robot. Najprej se vprašaj, ji je res žal, ali zgolj manipulira s tabo, da te prepriča v to. POjdi enkrat do tega prijatelja, pa mu reči, sem slišal da še nista prekinila. Kaj ti ni jasno. Po njegovem odzivu boš vedel vse. Tebe je strah, kako boš živel, ko bosta šla narazen. To je čisto nekaj človeškega, ampak povem ti, ne bodi naiven in ne verjami vsemu kar ti reče.

Težko je karkoli svetovati, ko je videti in tudi sam priznavaš, da te partnerka ne privlači, zaradi česar trpi vajin odnos, tako čustven, kot seksualen. Nisem ti nič fauš položaja.
Dejstvo je, da sta očitno oba zelo nesigurna, vsak v svoji koži. Ona potrebuje potrditve, da je privlačna (vsaj nekomu), ti potrebuješ njeno zaupanje. Pred tem sicer ne vem, kaj si potreboval (morda drugačno partnerko).
Ona se sedaj sicer kesa, na dolgi rok pa bo nekako spet iskal to pozornost oziroma potrditev. In če je ne bo dobila od tebe, četudi je ne bo iskal pri tretji osebi, bo v sebi nezadovoljna. Vprašanje, če je ona zadovoljna s seboj, da je za voljo par lepih besed pripravljena “uničiti” družino. Naj kaj naredi okrog tega, zase in posledično za svojo družino. Pri tem pa potrebuje tvojo podporo in sploh ni nujno, da ji bo to uspelo storiti sedaj, ko je nekako dobila občutek, da te odbija. Ironija je, da ji to lahko voljo zbije in vlije. Zapleteno.
Je pa vseeno pohvalno, da je vse priznala in da sta oba pripravljena, da odnos rešita.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Bolj kot terapevta tvoja žena rabi zobozdravnika.
🙂
sicer, zakaj vedno ko se prevara odkrije ženske rečejo da se je to zgodilo samo 2x ali 3x.
Magične številke najbrž …

Najbolj smešno mi je to ko padejo moški v nekakšno ego depresijo po sistemu ali tisti drugi ma večjega ali je boljši in podobno. Popolnoma irelevantne zadeve in če malo bolj razmisliš (pod pogojem da imaš s čim), idiotske. Ali ti se je žena jeb* 1 ali 2 krat ali 3 krat je popolnoma nepomembno samo ti si toliko zaokupljen svojim egom da zaradi enega drevesa ne vidiš gozda.
Ta tvoja ‘mama leta’ ki ima dva majhna otroka in gre tamo pušit k* po banjama, ima večje probleme kot si jih ti prdstvaljaš.


“Vidi se ji da se kesa” ….Ja…puno…. Ehh moj fant, ne gre to tako.
Zdaj ko vsi občudujejo njene umetne brke se kao kesa.Češ vidi se ji žalost. Zanimnivo. Kje ?
Kot prvo se nehaj sprenevedati ker dobro vem da zaupanja ni več in da vse tisto kar slišiš niti sam ne verjameš (ali pa si med unim “I want to believe” ?).
Druga zadeva, namesto da bi ti tem tvom ‘prijatelju’ izravnal hrbet, se kot kakšen butelj greš nekakšnega Šerlok Holmsa. Vzklajuješ vzklajene verzije. Uboga budala.
Nisi nam povedal ali ti je ta tvoj rezervni k* poročen ali ne ?
Kaj pol pravi njegova žena na to wc-romanco ?
Moj nasvet : Mlad si in loči se čim prej. Tvoj zakon je šel rakom zvižgat in ne bo več prišel nazaj.
Če misliš da je ona zaupanja vredna oseba pa pol nadaljuj. Samo glej da ne pogoltneš kakšno dlako ko ji dajaš ljubčka.

Avtor… Po tem, kar si napisal, se meni zdi, da je vaših srečnih družinskih dni konec.
Če ti uspe družino obdržat skupaj, super. Če ne pa preveri kakšne so tvoje možnosti za odhod. Preveri predvsem finančno plat.
Dokler se boš sekiral kako je ona dojemala tega tipa, toliko časa ne boš svoboden in te bo to žrlo.
Delaj na sebi, potrudi se zase, za svoje zdravje in svoje finance. Tako boš lahko boljši človek in boljši oče. Kaj si pa o tem misli tvoja žena, je pa povsem vseeno – če te je tako zlahka prevarala, o tebi nima prav dobrega mnenja in te kot človeka ne spoštuje.

Zadeva rabi čas, vsaj nekaj mesecev. Takrat boš imel bolj čisto sliko. Samo počasi, se nikamor ne mudi. Ločiš se še vedno lahko, mogoče pa je vredno se potruditi zgolj zaradi otrok. Nekateri popravijo razmerje in pravijo, da je še močnejše. Ti si vsaj izvedel, marsikdo živi v nevednosti.

Nehaj razmišljat kako je bilo ker boš sam sebe naredil norega. In verjemi, če bi ga ti namočil v svežo muco bi ti prišlo kot že dolgo ne. Nekaj novega je vedno nekaj boljšega, ker je novo.

Samo ti veš kaj je najbolje, zaupaj instinktu, ampak najprej daj zadevi čas.

tvoja se vsaj kesa.. in se trudi in ti dokazuje…ne prenagli se..vem kako je ko zaupanja ni več..dajem to skozi..
pa se prepričam da itak ne morem česa preprečiti..če ima namen, se bo zgodilo…moja zgodba je 1000x hujša pa vztrajam ker imam partnerja rada, ker imava družino in ker verjamem da prevara ni najhujše kar se ti lahko zgodi v življenju

Mene je najbolj v oci zbodlo to, da se ona zdaj kesa, prej je pa celo leto varala na polno. Slikice, filmcki… sex v kopalnici je samo vrh ledene gore. Vse, kar se je prej pletlo med njima, je trajalo celo leto in tezko temu reces spodrsljaj. Tudi ce sta “samo 2x” sexala, je bilo prej se eno leto lazi, pretvarjanja, sprenevedanja. Dej fuj.

Verjamem da si prizadet, tvoja zena in tvoj prijatelj. Izgubil si oba. Zaupanje se stezka povrne in iskreno, ne cem, ce bo skupinska terapija pomagala. Svetovala bi ti da pojdi na terapijo sam, ona pa posebej, se bolje h komu drugemu, da ne bo terapevt pristranski in da se lahko viva res odpreta brez fuge v zepu.

Ko seksas z njo, si predstavljas vse sorte… razumljivo. Nekdo ti ke ze napisal da delas na silo. Kam se ti mudi? Zakaj sexas z njo, ce te odbija in si pritadet? Samo zato ker se bista vidva z zeno obnasala, kot da je vse kot prej, se ne pomeni da tako tudi bo. To je samo krinka za zunaj, to kar se vama (tebi) dogaja znotaj tebe, je pa druga rec.

Daj si cas, da zacutis to bolecino, da jo na konstruktiven nacin predelas in se takrat sele odloci, ali bi gradil zivljenje z njo ali bi bil raje solo. Mlada sta se in mislim, da morata najprej uredit vsak svoje podstresje. Ti svoje zato, da zacnes ozavescat svoje vzorce, se nehas primerjat, prilagajat in nehas butat z glavo v zid. Ona pa pac, da predela svoje travme in spuca svojo glavo, kaj zeli v lajfu in kako to pridobit (samozavest in to).

Pravo kesanje se bo pokazalo čez čas, kot že omenjeno. Pisat sta si začela LANI.. sta res eno leto čakala ( na obletnico ) da sta isti mesec pol še seksala ? Nevem, jaz ne vrjamem.Se pa sam pri sebi vprašaj, zakaj boš vztrajal . Naj otroci ne bodo razlog – ker jim ne delaš usluge – vem kaj govorim, prihajam iz ločene družine. To da vztraja kdo zarad otrok, je samo KOZLARIJA.
Tut mene je bivši partner varal, pa je to blo v nosečnosti, pa tudi ko je prišel otrok na svet.. vmes nekje sem našla sms-e in to , pa ni priznal.. Kljub temu se je nekak “kao sori ( čeprav ni priznal 😀 ) ” nadaljevalo, kr sn res misla da eh, trudi se, prihaja domu kot bi naj sicer itd itd. Se pa je nadaljevalo isto.
Vsaka čast tistim ki lahko oprostijo prevaro, jaz sn tui misla da jo bom lahko, pa ne gre živet brez misli na to, da kaj pa če, … Ne hvala.
Vzami si ČAS ZASE, in DOBRO pretehtaj , če boš dejansko to vse prenesel.

Pa vse dobro.

HAhHhahahahhaha
v nedeljo si izvedel da te partnerka vara? In v tednu dni sta bila ze 2x v zakonski svetovalnici????????
Bravooooo
Iz trte zvita zgodbica

Če smo že pikolovski, 3.10. je napisal sporočilo, to je bil torek. Torej je minilo 2 dni od zadnje nedelje. Caka je le v tem, da ne vemo, v katero nedeljo je to bilo, ker ne piše.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hi!!
Veš , ko sem jaz takrat pred veliko leti prevarala moža, sem ga zato, ker mi je bil dolgčasen kot ponedeljek, nezanimiv, nič več atraktiven… Kos postanega mesa na kavču v trenerki. MOj ljubimec takrat je dišal na hmmm, nekaj friškega, vznemirljivega, novega.. In ti zaupam; imel je zelo malega!! Ampak meni je bil mega cool. Saj ga jaz niti ne bi tolko oboževala, če ga moj mož (zdaj že dolgo bivši) ne bi takrat iz ljubosumnosti tako koval v nebesa. Za njega je bil on največja nevarnost, ker mu je pohodil njegov ego. Začela sva na neke zblojene terapije, prala umazana perila, jaz sem z njim na silo sexsala, začel se mi je tako blazno gabit….
Danes vem, da bi me lahko bivši celo zadržal, če bi bil pravi ded. Lahko bi mi enostavno pokazal vrata in rekel; idi lepo zdaj k onemu, ki te je tako očaral in naj te on poriva… (verjetno bi se plazila po tleh za njim)..
Ker pa je bil moj bivši taka rit kot si zdaj ti, je upravičeno bivši!!
Jojjj moški, zakaj v pravem trenutku ne reagirate prav…:) L.P.

Zaradi ljubezni, globoke ljubezni, ki nam prav tako ravnanje preprečuje.
Ve pa… ki nimate pojma kaj ljubezen je, nimate prav nobene pravice spraševati tega.

Moški po navadi imajo bolj pametnega dela kot da titrajo muda odsluženim prostitutkam.
Blagor tistemu ki te zgrešil ..

Zaradi ljubezni, globoke ljubezni, ki nam prav tako ravnanje preprečuje.
Ve pa… ki nimate pojma kaj ljubezen je, nimate prav nobene pravice spraševati tega.
[/quote]

Ehh no!! Tisto feminimno vzdihovanje in dvigovanje “globoke” ljubezni je samo poliranje ega. Prava ljubezen je vedno tu, če je prava. Da pa ostaja jo je potrebno negovati. Kot biljko. S svilenimi rokavicami. Biti mačo v očeh drugih in sploh kao “pravi moški” so naučene floskule. In o ja; jaz vem kaj je ljubezen! Sem jo okusila v vsej facetah ! V vseh možnih! Jaz ne sprašuem kaj je ljubezen; JAZ VEM KAJ LJUBEZEN JE !!. L. p.

Zaradi ljubezni, globoke ljubezni, ki nam prav tako ravnanje preprečuje.
Ve pa… ki nimate pojma kaj ljubezen je, nimate prav nobene pravice spraševati tega.
[/quote]

Ehh no!! Tisto feminimno vzdihovanje in dvigovanje “globoke” ljubezni je samo poliranje ega. Prava ljubezen je vedno tu, če je prava. Da pa ostaja jo je potrebno negovati. Kot biljko. S svilenimi rokavicami. Biti mačo v očeh drugih in sploh kao “pravi moški” so naučene floskule. In o ja; jaz vem kaj je ljubezen! Sem jo okusila v vsej facetah ! V vseh možnih! Jaz ne sprašuem kaj je ljubezen; JAZ VEM KAJ LJUBEZEN JE !!. L. p.

Moški po navadi imajo bolj pametnega dela kot da titrajo muda odsluženim prostitutkam.
Blagor tistemu ki te zgrešil ..
[/quote]
In poklon tistemu, ki me nato dobil in uspel zadržati . a ne? (sem te piknila? hehehe)

Ehh no!! Tisto feminimno vzdihovanje in dvigovanje “globoke” ljubezni je samo poliranje ega. Prava ljubezen je vedno tu, če je prava. Da pa ostaja jo je potrebno negovati. Kot biljko. S svilenimi rokavicami. Biti mačo v očeh drugih in sploh kao “pravi moški” so naučene floskule. In o ja; jaz vem kaj je ljubezen! Sem jo okusila v vsej facetah ! V vseh možnih! Jaz ne sprašuem kaj je ljubezen; JAZ VEM KAJ LJUBEZEN JE !!. L. p.
[/quote]

Torej bi tebe moral tisti bivši mož v svilenih rokavicah vreči skozi vrata?

Zrela ljubezen ne potrebuje takih igric, kot jih očitno rabiš ti, da ti je moški zanimiv. Itak, da zavaljen zasmrajen dedec, ki se cele dneve v trenirki svaljka po kavču, ni višek privlačnosti, to se strinjam. Ampak da bi ti pa po domače povedano moral vsake toliko podeliti šamar, da bi bil pravi mačo, to pa veliko pove o tvoji (ne)zrelosti.
Nekateri očitno rabite take igrice in stalno preverjanje moči, da sploh zmorete ostati v zvezi.

Torej bi tebe moral tisti bivši mož v svilenih rokavicah vreči skozi vrata?

Zrela ljubezen ne potrebuje takih igric, kot jih očitno rabiš ti, da ti je moški zanimiv. Itak, da zavaljen zasmrajen dedec, ki se cele dneve v trenirki svaljka po kavču, ni višek privlačnosti, to se strinjam. Ampak da bi ti pa po domače povedano moral vsake toliko podeliti šamar, da bi bil pravi mačo, to pa veliko pove o tvoji (ne)zrelosti.
Nekateri očitno rabite take igrice in stalno preverjanje moči, da sploh zmorete ostati v zvezi.
[/quote]

…in tako dojemanje odnosa je utrujajoče, ker se moraš vedno znova ukvarjati z istimi problemi, ki vedno znova nastajajo samo zaradi občutka manjka pozornosti morda narcisoidne osebe.
…greš plesat pa se moraš boriti za partnerko na plesišču, ker flirta vsevprek. Ista zgodba na rojstnodnevnih zabavah…
Jaz bi se tega gotovo naveličal…

New Report

Close