Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Star sm 42 let, privlačn, supr služba, stanovanje, družabn, itd.
Že neki let iščem žensko za vezo, ampk se name lepijo sam tašne k so stare 38 navzgor, jst sm si pa zmer želel mlajše.

Dejte mi svetovat kako naj najdm kašnih 9, 10 let mlajšo bejbo za vezo?
Predusem me zanima mnenje tistih k ste u razmerju s tok mlajšimi? Kako ste se spoznal? Kje ste jih spoznal?
Sj vem, da bo zdele name letel kup neg. kritik, rečte karkol, ampk velik moških si želi mlajših in tut zavida tistim k jih imajo.

Lp

smetar ni super služba, s takšno slovnico pa ne moreš bit nikjer drugje zaposlen

neumen luzer si pač, to je tvoj problem

Ha ha. Stari prdo bi zdaj mlajse. Katera te bo pa hotela razen trape. A denarja imas?

A imaš denarja za mlajšu?

S tole slovnico ne bi niti mene, ki sem starejša od tebe, prepričal. Sklepam, da tudi na drugih področjih nisi ravno blesteč.


Intelektualni minimalec te izdaja!

Lahko, da TI misliš, da imaš super službo, je pa vprašanje, če tako mislijo tudi ženske, ki te spoznajo. Če imaš jurja ali dva plače, to še ne pomeni, da je to dobra plača, to ena mlada, luštna bejba spiči v par dneh.
Poglej resnici v oči: če nisi ravno lep kot Adonis in pameten kot Einstein, potem je res bolje, da imaš DENAR. In sicer res veliko denarja! Potem se bodo nate lepile še 20 let mlajše, ne samo 10.


Intelektualni minimalec te izdaja!
[/quote]

Točn to…

Točn to…
[/quote]
Hahhahahaha, saj bi rekel, da si humorist, ampak se ne zavedaš svojih dejanj, tako da nisi. 🙂 Mater, pa glih ti se oglasiš. jaooooooo:-)

Avtor, izmisliš si virtualno Lotti ali pa za napihnit, tako kot naš Thor, pa je problem rešen. 🙂

Ti bom povedala, kaj ima moj bivši, ki je sicer star 40, na njega pa se lepijo vse, od 20 dalje.

Je zelo lep v faco, visok, temen, dvodnevna brada, široka ramena, mala čvrsta rit, hude misičaste noge.
Zelo izobražen, vodilna pozicija. Ne pije. Z ženskami zna.

A pazi, začela se je delat pleša, rahlo siv, višek speha na trebuhu. Kadi. Zajeban karakter. A vse to mu spregledajo, ker ima plače 10k+/mesečno.

Tako da bi rekla, da so tvoje možnosti proporcionalne s tvojimi financami.

:))))))))))
Berem …..vsi ste zabavni
…ne dajte se motit…
Teslo …faca

Ti pa tu sprašuješ. Včeraj te je sovražila, ko bo danes čitala te bo fentala. Ti res nosiš glavo na izvoli…

Brez nasvetov, ven v živo, na teren, komunikacija…spoznavaj..

Moja partnerica je 10 let mlajša od mene. Sam sem 45. Skupaj sva štiri leta.
Spoznala sva se na portalu, šla na randi, dva, tri, se ujela, sedaj sva par.
Do nje, torej do 41 leta, sem imel partnerice svojih let 38,39,..odkar sem z njo, sem spoznal, da bi že zdavnaj moral iskati mlajšo, ker se z njo bolje ujamem,…pričakujeva naraščaj:)
Je tako kot praviš, velika večina moških si želi mlajših, logično, zakaj ne, če jih lahko imajo?
Tisti, ki so pa proti takšnim veza in imajo velik negativnega povedat, so pa ljubosumni.
Kar pogumno se prijavi na kakšen portal, pojdi na randije,…

Velik sreče:)

Strinjam se z mnenjem večine, da rabiš predvsem denar, ker sklepam, da se osredotočaš predvsem na videz, tako da …
Je pa res, zavedaj se, da je to veza “V DOBREM”, v slabem boš sam.
Meni se zdi to zguba časa, drugače pa vsak ve zase, kaj ga osrečuje.

VEš kako se ženska najprej zaljubi, avtor. Ko jo drugi pumpajo o določeni osebi s stilom, recimo tebi v tem trenutku in ji stalno govorijo o tebi o superlativih. Fora je edino v tem, da morajo tisti, ki ji to govorijo videti, da je punca melo izgubljena in, da išče oz. si želi, čeprav ona govori, da ne. Ženske se najbolj popalijo preko govoric svojih bližnjih kolegic.
Kako popalit žensko, recimo 10 let mlajšo od tebe, ki se je pa pravkar ločila, po možnosti z otrokom in so se ji tipi uprli, hja….. jeba. Ona bo rabla še par let, da trzne na tipe, ker je preveč straha v njej.
Tiste, ki so pa samske v teh letih in nimajo resne veze za sabo, so pa itak težke, ko staro železo za skupno življenje.
Drugač pa, najboljša je generacijska veza, jebeš prevelike razlike v letih, edino, ko se gre za goli f u k, tukej pa leta nimajo veze, če se seveda stvari poklopjo in, če udeleženca štekata sceno.

glede na tvoj način pisanja mi deluješ kot ena zelo samovščena oseba, ki vse stavi na videz. Nimam nič proti 10-letnim razlikam med partnerjema, ampak sorry, glede na to da žensko pri teh letih poimenuješ “beyba” imam občutek da žens sploh ne spoštuješ, hočeš imeti žensko ki lepo zgleda, da ti bodo kolegi fouš. Na kratko povedano iščeš trofejo.
Mene ne bi očaral, pa si lahko še tako privlačen in ne vem kaj vse, za mene si puhoglavec. Bi bila pa idealna zate Denise Dame, sam če ji boš lahko Guccia vsak teden kupil 😉

ti povem, da 10 let mlajšo dobit ni nič posebnega. Jaz imam 19 let starejšega, glavni adut je seveda njegov denar in izobrazba, položaj.., ampak če bi bil grd in ne za pogledat, zanemarjen, debel, primitiven, butast.. lahko ima keša kot solate, pa ga ne pogledam.
Pri tebi po moje, če hočeš tak razliko, ne bi smel bit problem, če kolikor toliko solidno izgledaš in seveda solidno zaslužiš, dokaj dober avto, tvoji otroci od prej ne bi smeli biti ovira, moraš pa računat na to, da bo ona hotela imet kakšnega otroka s tabo.

Zavedaj se, da na dolgi rok ni tako enostavno. Tridesetletnica se bo postarala in kaj boš potem, jo znova menjal za mlajšo? Računica se ne izide :). Še nekaj, upoštevaj, da gravitacija in leta naredijo svoje. Poznam kar nekaj žensk, ki pri petdesetih izgledajo mnogo bolje, kot marsikatera štiridesetletnica. Faktorjev in vprašajev je veliko, leta te znajo zavest. 🙂

Midva z mojo se ujameva in ne, ne gre za goli fuk. Taki, da se s tem, da gre samo za fuk ne strinjam.
Z otrokom ženske nisem hotel, ker so takrat sami problemi.
Avtor mlajših samskih brez otrok je dovolj. Tako da kar pogumno.

koji k. so zdaj važna leta? a si blont?

ti povem, da 10 let mlajšo dobit ni nič posebnega. Jaz imam 19 let starejšega, glavni adut je seveda njegov denar in izobrazba, položaj.., ampak če bi bil grd in ne za pogledat, zanemarjen, debel, primitiven, butast.. lahko ima keša kot solate, pa ga ne pogledam.
Pri tebi po moje, če hočeš tak razliko, ne bi smel bit problem, če kolikor toliko solidno izgledaš in seveda solidno zaslužiš, dokaj dober avto, tvoji otroci od prej ne bi smeli biti ovira, moraš pa računat na to, da bo ona hotela imet kakšnega otroka s tabo.
[/quote]

Točno tako. Tudi jaz imam 15 let starejšega. Zavedat se je moral, da si želim otroka, drugače med nama ne bi bilo nič.
Sedaj sva poročena, imava otroka in nam gre prav fajn.

Lahko tudi tiste ženske, ki so 9, 10 let mlajše od tebe, si želijo mlajšega, ali njenih let in nimajo oči za 10 let starejšega moškega. Jaz imam 31 let in mi ne dišijo moški, ki so starejši od mene več, kot 3 leta.

imeti moraš denar, položaj, ugled.
Če tega nimaš, potem pa moraš znat nakladat in dobit kakšno manj inteligentno.
Vse se da, če se le hoče.

Avtor, a si se vprašal, če si mlajše ženske želimo ob sebi starejšega?
po načinu pisanja imam občutek da iščeš le sex, da kaj več ženski ne znaš ponudit in zato iščeč pač mlajše, ker so te ženske, za katere praviš da se jih otepaš že pogruntale

Joj, zdaj si mi pa vzbudila firbec: zakaj je pa potem tvoj BIVŠI? Je on tebe skenslal za neko mlajšo bejbo ali ti enostavno nisi več mogla prenašati njegovega zajebanega karakterja, visoki plači navkljub???

New Report

Close