Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zmrazi me ob nosečnicah, mamah…

Zmrazi me ob nosečnicah, mamah…

Zadnje čase opažam, da ko vidim nosečnico ali mamo z vozičkom, me kar zmrazi. Enostavno jih ne prenesem. Stara se 53 let imam že odrasla otroka in ju brezpogojno ljubim. Niti nisem imela kakšnih hujših težav z njima. Zdaj pa mi gredo otroci na živce, njihove mame in nosečnice in vse kar je povezano z materinstvom. Poveličevanje stanja, ki je čisto naravno in nič posebnega. Modrovanje o otrocih kot ne bi bili nekaj vsakdanjega. Nevzgojena cvileča mularija me tako znervira, da bi tepla njih in njihove starše. Me dajejo hormoni ?

Nisi edina.
Meni se tudi ne da poslušat velecenjenih nosečnic in mladih mamic in vreščečih otrok.

Podzavestno si tem ženskam fouš, ker so še v plodnem obdobju, tebe pa muči predmenopavza ali menopavza. z drugimi besedami: STARA SI. tudi to je čisto naravno stanje človeka, ne skrbi.

Ah daj no, kake bedarije pa kvasiš. Sem pol mlajša od avtorice pa mi gre tudi vse to na živce, kar gre njej.

tudi mene motijo, predsem pa izraz NOSEČKA….grrr

Da ne omenjam tega, da so ene obsedene z božanjem nosečniškega trebuha. Je bila zadnjič ena nosečnica pri nas. Pa jo kolegica začne božat po trebuhu. IN potem še meni težit, da naj tudi jaz božam trebuh nosečnice… bljak. Itak, da ga nisem.


ja, ja, fuj, fuj, ena grša od druge, hahahaha
[img]https://i.pinimg.com/originals/23/f4/d3/23f4d3636a6792689fc3aff4eacf831e.jpg[/img]

[img]https://i.pinimg.com/736x/ea/83/f7/ea83f7ff84859e52d6e7da2bdc4e1a62–pregnancy-swimsuit-pregnancy-outfits.jpg[/img]

[img]https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/l7jyNt0Z0JORZv33ga5V0g–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9ODAw/http://magazines.zenfs.com/resizer/2.0/original/AsS__G1I2WyHovdQjbDUdJ1JLMw[/img]

[img]https://i.pinimg.com/originals/dd/23/8a/dd238a1a4959f7b93de72d5c6cd50747.jpg[/img]

Čas je da obiščeš zdravnika.
Klimakterij te kot zgleda daja…
Nič ni lepše kot noseča ženska.

Ah daj no, kake bedarije pa kvasiš. Sem pol mlajša od avtorice pa mi gre tudi vse to na živce, kar gre njej.
[/quote]

Ja ti si pol mlajša in v drugi problematični kategoriji: ženska, ki ga že dolgo ni fasala. Noseče so definitivno ga. 🙂
Seveda boš to javno zanikala, ampak midva oba veva, da si kronično neposeksana.

Kaj pa ko boš imela vnuke, kakšen bo tvoj odnos z njimi????

Ja ti si pol mlajša in v drugi problematični kategoriji: ženska, ki ga že dolgo ni fasala. Noseče so definitivno ga. 🙂
Seveda boš to javno zanikala, ampak midva oba veva, da si kronično neposeksana.
[/quote]

Veš nisem muslimanka, nisem kaka druga vernica, da bi bil moj cilj, da sem čimvečkrat oplojena. Ti pa kar veselo štancaj otroke.


Problem je v novodobni permisivni/nesposobni vzgoji.
Ampak katera generacija je vzgojila starše današnjih sončkov? Hmmm.

Kako pa se vam zdi to novodobno govoričenje: SVA noseča… SVA rodila….
Meni je blesavo do konca…

Dajejo te hormoni, to bo tvojim letom primerno.
Ko boš dobila vnuke, prosim reci svojim otrokom, naj jih držijo stran od tebe. Znaš biti nevarna!

Tvoj problem, upam, da ti bo minil, prej ko dobiš vnuke, drugače ne boš kaj prida babica.

Ha, ha, hudo. Ja, ob takih izjavah ne veš ali se režat ali se jokat ob takih bedarijah.
Da ne omenjamo, da temu potem sledi, smo kakali, smo lulali, in potem si predstavljam starega deda kako reče, da je lulal, kakal, v resnici so je pa samo ornk uscal in usral.

Resnično nevarne ste samo tiste, ki date noge narazen vsakemu, potem pa vas mož vara, otroci tepejo, ve pa divje zagovarjate zakon in rojevanje otrok, ker ne smete priznati, da niste srečne (so takoj batine), in drugega tudi ne znate.

Se strinjam. Za ženske na splošno je značilno, da imajo te čudaške emocionalne vzgibe, ozdravi pa jih lahko samo neprijetna resnica o grdi strani njihovega značaja.

… res hormoni. Pa tudi sicer me odziv tule skrbi. Daleč od tega, da bi poveličevala nosečnice, ampak ko sem tole prebrala, mi je bilo hudo. Noseča sem, tik pred porodom, emšo je tudi že kar precejšen in težko sem se privadila misli, da bom spet mama. Ampak … zdaj se vsi veselimo novega člana. VESELIMO. Sodelavke v mojih letih so po vrsti božale moj trebuh, kar čutila sem, kako so se raznežile. To je šlo kar po naravni poti. Vse pljuvanje zgoraj se mi zdi veliko bolj umetno, kot bi si drage moje želele priznati.

Ja, pridejo leta, ko rečeš, dovolj je bilo, naj to zdaj delajo mlajše, ampak da bi jih gledala z gnusom in odporom, to mislim, da se mi ne bo zgodilo.

Pa srečno čez ta leta, mene še čakajo.


nekaj ni ok – rabiš strokovno psihiatrično obravnavo.

Upam, da nisi ponujala trebuha ljudem, da ga naj božajo?
Meni je ena znanka ponujala, da naj še jaz božam trebuh druge znanke. K sreči sama nosečnica ni ponujala trebuha, da ga naj šlatam. Mi je bilo pa vseeno neprijetno, ko je ona druga težila, da naj ji božam trebuh. Nisem ga, ker mi je to bljak.

A nosečnice lahko enkrat nehate s tem, da vas morajo vsi božati po trebuhih in ne vem kje še vse?? Zakaj ste prepričane, da si ljudje to želimo?? Nehajte se obnašati kot neka božanstva, nihče se noče dotikati vaših trebuhov in nihče ni ganjen nad tem!!!!
Ogabe.


sovražila jih bo očitno in mlatila in svoje lastne otroke – njihove starse tudi… pa prepovedala bo kaksnikoli obisk, ker samo ko jih bo videla jo bo začelo sovrastvo trest.
to niso hormoni – to jer nekaj narobe z osebo, ki tako razmišlja in čuti in je definitivno zrelo za psihiatra.
hormoni ne morejo biti razlog za nasilne težnje nekoga.

Ker avtorica piše, da ima take težave zadnje čase, se pridružujem mnenju, da je odpor do žensk v nosečnosti, odraz zavedanja, da je fertilna doba zanjo nepreklicno mimo.

Bi bilo pa dobro razpucat v svoji glavi prave razloge že zato, ker bo taka, kot je trenutno, odklonilna (saj lastna otroka brezpogojno ljubi) tudi do svojih snah, mam bodočih vnukov.


sovražila jih bo očitno in mlatila in svoje lastne otroke – njihove starse tudi… pa prepovedala bo kaksnikoli obisk, ker samo ko jih bo videla jo bo začelo sovrastvo trest.
to niso hormoni – to jer nekaj narobe z osebo, ki tako razmišlja in čuti in je definitivno zrelo za psihiatra.
hormoni ne morejo biti razlog za nasilne težnje nekoga.
[/quote]

Od kje ti take ideje?
To svoje fantazije pišeš?
Avtorica ni nič o tem pisala.
Je napisala, da ima rada svoje otroke.
Ti pa tule fantaziraš nekaj, kar si sproducirala v svoji bolni glavi.

New Report

Close