Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim za vaše mnenje, a je tole res komu smešno?

Prosim za vaše mnenje, a je tole res komu smešno?

Video na facebooku, spodaj je link, naj bi bil zelo smešen.

Meni pa se zdi vse prej kot to, ljudje se grozno počutijo, so na robu, zelo jim je hudo…. to je to, kar jaz vidim, prav nič mi ni smešno, ob gledanju me spreletavajo neprijetni občutki, hudo mi je za ljudi, da se morajo s tem soočiti.

Povejte svoje mnenje, različni smo si, vsakdo vidi stvari po svoje.

https://www.facebook.com/GoodTimesEN/videos/504794443202551/

Ni smešno, niti ne razumem ljudi, zakaj tja rinejo, če jih je strah. Jaz na mostu ključavnic v Lj nikoli ne stopim na prozoren del, tudi na Lj gradu ne. Zakaj bi?

Zapri FB ker ti unočuje življenje

Če nimaš težav, si jih pač moraš naredit očitno mislijo nekateri.
Zdaj, če jih na eni strani ni čakal tiranozaver, na drugi pa nebesa, potem ni smešno, ampak popolnoma blesavo.

Za tiste, ki ne vedo kako se počuti nekdo, ki ga je strah višine je lahko tudi smešno, za tiste z strahom pač ni. Sem videl nekaj podobnega na pol poti s Kredarice na Mali Triglav, ko so nekoga na silo vlekli gor. Strahu pred višino se na ta način ne premaga!

Za tiste, ki ne vedo kako se počuti nekdo, ki ga je strah višine je lahko tudi smešno, za tiste z strahom pač ni. Sem videl nekaj podobnega na pol poti s Kredarice na Mali Triglav, ko so nekoga na silo vlekli gor. Strahu pred višino se na ta način ne premaga!
[/quote]

Ja, a uni so mislili, da je Triglav pod nadmorsko višino?

Ni smešno, ko vidiš takšen strah. Kot je že nekdo omenil, smešno je za tiste, ki niso nikoli doživeli ali videli ljudi, ki se bojijo višine in, ko si v bližini teh ljudi, takrat te mine vsaka zajebancija, ker zna bit tud nevarno in jr v njegovi paniki, če nisi močnejši od njega, lahko ta človek zelo nevaran.
Imam sorodnika, ki se je zadnji moment ujel, ko iz strehe ene visoke stavbe, ko so delali inštalacijo, skoraj dol padel.
Od takrat je rekel, da je raj klošar, kot, da gre še kdaj na višinsko delo, tako je bil šokiran od tega dogodka.

Ne vemo, zakaj so se ti ljudje tam znašli, morda sploh niso vedeli, da se tako bojijo višine, mogoče jih je kdo hotel presenetiti… kaj pa vem, osredotočimo se na to, če vam je to smešno ali ne.
Presenetilo me je namreč, da se na fb enim to zdi zelo smešno.

Po mojem so jih tja na silo zvlekli kot se pri nekaterih vidi, da jih še tam vlečejo naprej, “terapevti” kot jih imamo na monu, najbolj znana med njimi sta recimo Robi in pa gola resnica, prvi ima menda celo primerno izobrazbo dve ali tri letne poklicne kovinarske smeri, drugi pa na štop hodi na morje ker nima ničesar. 🙂

Meni pa je. In to precej.

Jp, nisi edina. Tak video bi bil kar dober za postavljanje diagnoz ob opazovanju reakcij ljudi, ko ga gledajo. Kako nevaren je pa paničen strah ob takih situacijah pri ljudeh, pa seveda se vam ne sanja, kateri se temnu smejite.

Jp, nisi edina. Tak video bi bil kar dober za postavljanje diagnoz ob opazovanju reakcij ljudi, ko ga gledajo. Kako nevaren je pa paničen strah ob takih situacijah pri ljudeh, pa seveda se vam ne sanja, kateri se temnu smejite.
[/quote]
Za določanje psihopatov. Sicer pa meni tovrstni videi niso všeč, pokažejo pa splošno kako trapaste stvari počnemo.

Meni je smesno kako se ljudje plazijo po steklu, debilno pa mi je tisto, ko jih vlecejo na silo gor.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne premoreš empatije. Greh ni, lepo pa tudi ne.

Ce je komu smesno, kako se nekdo zvija od bolecine, ker si je zlomil nogo ali ce so komu smesne grimase zensk med porodnim popadkom, mu je lahko smesen tudi strah pred visino, strah pred pajki ali strah pred mnozico. Imajo pac neki manko v razmisljanju.

Drugace pa, ce se tudi mogoce dajo dolocene vrste fobij omiliti s (kontroliranim!) soocanjem, se tezave z visino ne dajo. Pogled gor/dol namrec povzroci vrtoglavico (podobno kot pri slabosti v avtu) in ker clovek ne vidi vec pravilno podlage pred sabo, lahko v resnici pade.

Ja, mi je smešna človeška neumnost.
Ne smejim se grimasam strahu, ampak neumnosti, da se je sploh kdo tako vehementno spravil na to pot, potem pa se trese od strahu in še vedno nadaljuje po te poti.
Me je strah višine, se ne počutim prijetno, tudi napad panike sem že doživela in mi ne pade na pamet, da bi hodila po takem prozornem mostu na taki višini. Zakaj bi trpinčila samo sebe?


Ne premoreš empatije. Greh ni, lepo pa tudi ne.
[/quote]
Ali pa ti ne smisla za humor. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ali pa ti ne smisla za humor. 🙂
[/quote]
Sicer imam precej črn smisel za humor, ampak, ja, slapstick je za otroke.
Dejansko me zlomljene noge ne zabavajo. Buster Keaton recimo , je zame svetovno čudo, ampak mi tudi ni smešen.

niti malo mi ni smešno … meni se tudi režijo, ker ne grem v skale, hodim le po Pohorju in tu okoli … ne grem nikoli več v nobeno skalo, prvič se mi vrti, šumi v glavi, drugič pa mi je skoraj kamen na glavo padel, cm je manjkal 🙁

Evo, pa imam mokre dlani, ko gledam ta video … reči avion, pa sem mokra!

Odvisno. Videl sem dve skupini ljudi: eni, ki so se sami odločili in drugo, ki jim “pomagajo” prijateji. Osebno je tudi meni neprijetno na takih krajih. Pa ne nad Ljubljanico, nekje kjer je 100m in več pod teboj :-). In če je čas (me nihče ne priganja) se zadeva v nekaj minutah izboljša. Stopim gor “bolj previdno” (ne, ne po vseh štirih 🙂 ) in čez nekaj minut se potem počutim že kar OK.
Sicer pa – za one, ki so šli gor sami se mi zdi smešno, “prijatelji”, ki pa gor nekoga vlečejo – hvala za tako “prijateljstvo”.

Je pa zanimiv občutek. Včasih se hecam, da če poradiraš še telo in šajbe, dobiš pekel ali nebesa. Odvisno od tega ali je tvoja duša prosta in se posledično bojiš prostega pada, ali pa je svobodna in se veseliš svobodnega lebdenja.

Ampak nekej sem si pa obljubila za ko bom prišla na oni svet: jebentiš polarni, tebe bom pa strašila, za prmej!!! ;-)))


Sicer imam precej črn smisel za humor, ampak, ja, slapstick je za otroke.
Dejansko me zlomljene noge ne zabavajo. Buster Keaton recimo , je zame svetovno čudo, ampak mi tudi ni smešen.
[/quote]

Kakšne zlomljene noge?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakšne zlomljene noge?
[/quote]Noga je tisti predel telesa, tik pod ritjo, kjer imaš pamet, veš?

New Report

Close