Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame :)

Denise Dame :)

Kaj si mislite o tej ženski o boh moški 🙂 https://www.vecer.com/video-zenska-ki-je-znervirala-slovenijo-je-24-letna-ravencanka-6317650

Si malo pozno, so že ene 3 teme o njej.

se opravičujem hehe 🙂

Jaz mislim, da je ta punca narcisoidna in zlagana. Če bi res delala v resnem manekenskem poslu in se kaj cenila, ne bi zapravljala časa na youtubu in se smešila s svojim izzivalnim obnašanjem in izjavami. Predvsem mi deluje kot “lahka” punca. No Guccijeve izdelke, s katerimi se tako hvali in misli, da s tem zbuja zavist pri Slovencih, pa lahko kupuje pri Kitajcih kot ponaredke.

Jaz še vedno čakam, da ji pride. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se strinjam.
Ženska, ki se ceni in je uspešna … se ne obnaša kot attention whore & drama queen.
Z vsakim videom tone globje.
Na slikah je kul, ko pa odpre usta … njena lepota zbledi.
Vedno bolj opažam, da ima čudna usta, uničene in tanke lase, prevelike roke in odbijajoč glas, da o telesnih gibih ne govorim.
Modeli, ki so cenjeni v tujini, si takih ‘podvigov’ po mojem spoh ne smejo privoščiti.
To dekle mi deluje izgubljeno, ter pod vplivom določenih substanc, ki že puščajo sledi pod očmi.
Upam, fa ji kdo od njenih prijateljev iskreno pove, da deluje ubogo, ceneno in vulgarno.
Žal niti malo humoristično, ker je dotalno NEGLEDLJVA.
Danes, ko sem si pogledala njen video, me je postalo sram samo pred seboj, da sploh gledam take brezvezne ‘podvige’, ki že mejio na bolno sceno!

Dajte no, gre za parodijo na novodobne “lepotice”, ženska se dela norca iz sponzoruš in botox lutkic… Namen je dosežen, omejeni osebki brez možganov so padli noter in komentirajo ter se zgražajo nad njenimi videi.

Pa ti veš, kaj pomeni parodija?

Pa ti veš, kaj pomeni parodija?
[/quote]

Očitno še ( vedno) ne ve, čeprav skače v debato….

Jaz priznam, da bi mi bilo zelo hudo, če bi moj otrok tole takole počel nekontrolirano po spletu.

Če tako obvlada PARODIJO, kot ti praviš, zakaj je potem zavrnila povabilo v oddajo?

Če tako obvlada PARODIJO, kot ti praviš, zakaj je potem zavrnila povabilo v oddajo?
[/quote]

V katero oddajo?

To ni nobena parodija, to je totalna bedarija. Namen je dosežen v negativnem smislu.

Če tako obvlada PARODIJO, kot ti praviš, zakaj je potem zavrnila povabilo v oddajo?
[/quote]
Najbrž bi pokvarilo parodijo?

Se strinjam.
Ženska, ki se ceni in je uspešna … se ne obnaša kot attention whore & drama queen.
Z vsakim videom tone globje.
Na slikah je kul, ko pa odpre usta … njena lepota zbledi.
Vedno bolj opažam, da ima čudna usta, uničene in tanke lase, prevelike roke in odbijajoč glas, da o telesnih gibih ne govorim.
Modeli, ki so cenjeni v tujini, si takih ‘podvigov’ po mojem spoh ne smejo privoščiti.
To dekle mi deluje izgubljeno, ter pod vplivom določenih substanc, ki že puščajo sledi pod očmi.
Upam, fa ji kdo od njenih prijateljev iskreno pove, da deluje ubogo, ceneno in vulgarno.
Žal niti malo humoristično, ker je dotalno NEGLEDLJVA.
Danes, ko sem si pogledala njen video, me je postalo sram samo pred seboj, da sploh gledam take brezvezne ‘podvige’, ki že mejio na bolno sceno!
[/quote]

in kako bi razmišljala, reagirala če bi naprimer ugotovila, da takole po socialnih omrežjih objavlja take videe tvoj otrok ? Kaj bi naredila?

Očitno še ( vedno) ne ve, čeprav skače v debato….

Jaz priznam, da bi mi bilo zelo hudo, če bi moj otrok tole takole počel nekontrolirano po spletu.
[/quote]

Otrok in obenem tudi odrasla in polnoletna oseba? stara 23 let. Brez samokritike in samokontrole, obnašanje na nivoju 12 letnic, ki se pacijo pred ogledalom.
Daleč od tega, da bi bila duhovita in da bi obvladala to sceno. ;(((

Otrok in obenem tudi odrasla in polnoletna oseba? stara 23 let. Brez samokritike in samokontrole, obnašanje na nivoju 12 letnic, ki se pacijo pred ogledalom.
Daleč od tega, da bi bila duhovita in da bi obvladala to sceno. ;(((
[/quote]

No ja, verjetno je tudi 23-letnik še vedno tvoj otrok – tvoja kri, kajne? 🙂 Četudi je polnoleten in odgovoren za svoja dejanja, jasno.

V katero oddajo?
[/quote]

na radio verjetno…. In so na radiu ( v jutranji oddaji rekli), da ona brez honorja ne pride nikamor.

in kako bi razmišljala, reagirala če bi naprimer ugotovila, da takole po socialnih omrežjih objavlja take videe tvoj otrok ? Kaj bi naredila?
[/quote]

Spregledala in dojela bi, da sem nekoč in nekje zelo zavozila z vzgojo, da otroku nisem postavila mej in pravilnega pogleda in odnosa do sveta in ljudi (socializacija) ter se zaradi tega posledično ni uspel razviti v samozavestno in zrelo osebo, ki se ceni in ima razvito tudi čustveno inteligenco.
Očitala bi si, da več kot očitno ni več zaupanja med menoj in odraslim otrokom, ker v nasprotnem primeru bi hčerki odsvetovala, da se loteva podvigov, katerim ni kos!

Kaj bi naredila? Ženska je polnoletna, pri 23 letih nimaš več kaj narediti, razen izraziti svoje mnenje. To je že izoblikovana osebnost, tako čustveno kot karakterno.

Spregledala in dojela bi, da sem nekoč in nekje zelo zavozila z vzgojo, da otroku nisem postavila mej in pravilnega pogleda in odnosa do sveta in ljudi (socializacija) ter se zaradi tega posledično ni uspel razviti v samozavestno in zrelo osebo, ki se ceni in ima razvito tudi čustveno inteligenco.
Očitala bi si, da več kot očitno ni več zaupanja med menoj in odraslim otrokom, ker v nasprotnem primeru bi hčerki odsvetovala, da se loteva podvigov, katerim ni kos!

Kaj bi naredila? Ženska je polnoletna, pri 23 letih nimaš več kaj narediti, razen izraziti svoje mnenje. To je že izoblikovana osebnost, tako čustveno kot karakterno.
[/quote]

Zelo dobro zapisano.

Ti Denise nesrečna, ja.
Ne le, da si sprovocirala Slovenijo, tudi razdvojila si jo glede tega, ali se samo zayebavaš, ali si zaresna. 🙂

Jaz glasujem za zayebancijo.

na radio verjetno…. In so na radiu ( v jutranji oddaji rekli), da ona brez honorja ne pride nikamor.
[/quote]

Seveda ne. Za 250 € (zahtevan honorar) je že skoraj en Guccijev pas.

Saj ni sama za temi videi. Videe snema – obdeluje nekdo, ki se spozna na kadriranje, skoraj vedno je v “zlatem rezu”.

na radio verjetno…. In so na radiu ( v jutranji oddaji rekli), da ona brez honorja ne pride nikamor.
[/quote]

No, torej je Radio pricakoval, da bo prisla tja brezplacno, ali Kaj? In kateri biser je prisel na tako briljantno Zamisel?!? Seveda ni prisla brez honorarja. Aj aj aj… diletanti.

Da je ni sram zahtevati honorar! Saj je taka kot Tina Maze! In to po tistem ko je delala samo v pekarni 🙂

Dobre joške ma, gući gor al dol 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close