Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina Maze

Tina Maze

Ali je noseča? Gledam objavo na FBju.

Dovolj stara in situirana je že za to.

Nekje sem jo videla v neki oddaji. Meni se je tudi zdelo, da je noseča? Na fb? Kje to?

nova
Uredništvo priporoča

Saj je nekje 35. Je že čas.


na Facebooku 🙂 🙂

A Masi je pa ata?

Ma ne Masi

Umetna oploditev je bila, prek anonimnega darovalca semena.


Tvoja pokvarjenost niti ob nedeljah ne splahni!?!?

Misliš kakšno uro ali dve pred mašo?

Lepo bi bilo, če bi bila noseča. Mogoče bi pa potem postala človeška. No, mogoče bi pa spet prodajala otroške fotografije za velik denar. Pri njej še nisem bila prijetno presenečena.

spet ena, ki v življenju ni s svojo “sposobnostjo” nič dosegla.

kaj je pa Tina prodajala za tako velik denar, da ji prav TI lahko očitaš?

Tina Mazi… ;)))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tina Maze nečloveška??
Prvič slišim kaj takega o veliki športnici..
Moraš pa človeka res dobro poznat, da lahko trdiš kaj takega. Jo poznaš osebno? Se bodo njeni prijatelji strinjali s tem? Njena družina?
Ko je pa zmagovala je pa bila človek…

Ko je zmagovala, ni bila ravno prijeten človek. Kar se pa denarja tiče, pa ni dala intervjuja, če ga ni dobila plačanega. Pa zadnja tekma, za katero je hotela ogromno denarja. Ej, kako vi hitro pozabite.

Si predstavljate Dragiča in unega tamladega, da bi zaračunavala intervjuje?! Tamladi je dal celo superge, ki so se prodale za 30 jurjev.

Kdaj je pa Tina dala kaj denarja, ali karkoli? Še nasmeška ni privoščila. Pa kako je metala dile po tleh ste tudi že pozabili.

Kje je pa Andrea Massi ?

a 90 jurjev je za športnico takega kalibra ogromno denarja?
sploh pa je šlo za bruto znesek…

A ti zastonj v službo hodiš.

A ti zastonj v službo hodiš.
[/quote]

Ne, ne hodimo v službo zastonj, hodimo za minimalca in imamo vsak dan veliko razlogov za slabo voljo. Pa verjetno tej mazetki ne bi bilo ok, če bi se jaz nanjo zdrla zato, ker imam slab dan ali celo proti njej kaj vrgla.
Point ni v njenem zaslužku, ampak njenem obnašanju. Bila je velika športnica, a žal ni velik človek. Medalhe ne odtehtajo kislega ksihta in neprimernega obnašanja.
Se ne spomnim nobenega drugega slovenskega športnika na tako nizkem nivoju.

Ne, ne hodimo v službo zastonj, hodimo za minimalca in imamo vsak dan veliko razlogov za slabo voljo. Pa verjetno tej mazetki ne bi bilo ok, če bi se jaz nanjo zdrla zato, ker imam slab dan ali celo proti njej kaj vrgla.
Point ni v njenem zaslužku, ampak njenem obnašanju. Bila je velika športnica, a žal ni velik človek. Medalhe ne odtehtajo kislega ksihta in neprimernega obnašanja.
Se ne spomnim nobenega drugega slovenskega športnika na tako nizkem nivoju.
[/quote]

Človek, ki tako tolče po komerkoli drugem, je tudi zelo slab človek. in kot tak nima nekih hudih kompetenc in pravice kazat s prstom na kogarkoli.

Ne, ne hodimo v službo zastonj, hodimo za minimalca in imamo vsak dan veliko razlogov za slabo voljo. Pa verjetno tej mazetki ne bi bilo ok, če bi se jaz nanjo zdrla zato, ker imam slab dan ali celo proti njej kaj vrgla.
Point ni v njenem zaslužku, ampak njenem obnašanju. Bila je velika športnica, a žal ni velik človek. Medalhe ne odtehtajo kislega ksihta in neprimernega obnašanja.
Se ne spomnim nobenega drugega slovenskega športnika na tako nizkem nivoju.
[/quote]
A se je nate zdrla?
Nimaš pojma o njeni dobroti, ki je za razliko od drugih, nikoli ne obeša na velik zvon. V času kariere je veliko darovala iz svojih osebnih prejemkov, pa tega nikoli ni javno izpostavljala.

Ne, ne hodimo v službo zastonj, hodimo za minimalca in imamo vsak dan veliko razlogov za slabo voljo. Pa verjetno tej mazetki ne bi bilo ok, če bi se jaz nanjo zdrla zato, ker imam slab dan ali celo proti njej kaj vrgla.
Point ni v njenem zaslužku, ampak njenem obnašanju. Bila je velika športnica, a žal ni velik človek. Medalhe ne odtehtajo kislega ksihta in neprimernega obnašanja.
Se ne spomnim nobenega drugega slovenskega športnika na tako nizkem nivoju.
[/quote]

Se strinjam. Mislim, da še nismo imeli in ne bomo imeli tako arogantnega sportnika kot je ona. Dragic zasluzi enormno vec kot ona, pa mu nismo fovs. Ker je ostal Clovek. Nekaj kar ona ni bila nikoli. Ona sploh ni hotela tekmovat za slovensko reprezentanco, med drugim.

A ti zastonj v službo hodiš.
[/quote]
Ne ne hodio v službo zastonj, ampak hodimo vsak dan in v službi delamo.
Mazejevo pa niso prav velikokrat videli na svojem delovnem mestu v policiji.
In pole plače v policiji je šlo zanjo precej denarja iz proračuna, za razliko od Dragiča, ki ga tudi ne mislim hvalit, saj ni dosti boljši.


Ne ne hodio v službo zastonj, ampak hodimo vsak dan in v službi delamo.
Mazejevo pa niso prav velikokrat videli na svojem delovnem mestu v policiji.
In pole plače v policiji je šlo zanjo precej denarja iz proračuna, za razliko od Dragiča, ki ga tudi ne mislim hvalit, saj ni dosti boljši.
[/quote]

Wat?? Jaz sem jo vsak vikend gledal na delovnem mestu, zelo uspešno je opravljala delovne naloge. Res pa bi jo rad kdaj videl s pendrekom po takih bedakih mlatit!

Wat?? Jaz sem jo vsak vikend gledal na delovnem mestu, zelo uspešno je opravljala delovne naloge. Res pa bi jo rad kdaj videl s pendrekom po takih bedakih mlatit!
[/quote]
Si malo zamešal.
Delovno mesto je imela na policiji, tam je prejemala tudi plačo, nismo jo nikoli videli ne s pendrekom in ne z radarjem.

New Report

Close