Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pomagajmo jim

Pomagajmo jim

Na Grške otoke vsak dan spet prihaja čedalje več beguncev ,ki so tam ujeti v nemogočih razmerah. Na celino jih ne psutijo. V italiji imajo tudi že prepolne kapacitete in begunci še vedno prihajajo z nemirne afrike.
Dejstvo je, da EU ne stori dovolj sploh pa Slovenija tudi ne. Mislim, da bi morala slovenija dati pobudo in z grčije in italije sprejeti 10 000 beguncev in pokazati Evropi, da se vse, da in, da oni niso noben bav bav so navadni ljudje, ki bežijo pred vojno in nasiljem.
Begunci v Sloveniji so pokazali, da se neverjetno hitro integrirajo tako, di zdaj ni bilo nobenega kriminala ne konfliktov kar pomeni, da jih lahko pripeljemo še več.
Slovenija je multikulturna država in oni jo samo še bolj bogatijo skupaj smo močnejši.

V afriki pa še vedno lakota, bolezni, konflikti… Evropa mora pomagati Afriki in odpreti legalne koridorje, kjer bodo lahko begunci prihajali v Evropo varno ne, da bodo na njih služili tihotapci in bogi begunci izgubljali življenje na morju.

Tanja fajon na twiterju: There are no copy and paste solutions in Africa – “We have to adapt to the diversity of Africa” [hashtag=withAfrica]#withAfrica[/hashtag]

Tanja Fajon za premierjo Slovenije.

Nehaj se hecati ker ni smešno, 10.000 je za Slovenijo nerealna številka, Slovenija bo Evropsko kvoto že izpolnila brez skrbi

nova
Uredništvo priporoča

Kakšna črtica preveč.

ki mu je dolgčas in provocira!
Če pa že misliš resnom, naredi kaj konkretnega, organiziraj in izpelji humanitarno akcijo, najbolje da s svojim denarjem, da vidimi, da misliš resno! Pelji jim dol potrebne stvari.
Gobcanje na forumu je enostavno!

dajte humanitarci & Co sanirat tam, kjer je jedro problema – v Afriki, Siriji …
pojdite tja, pobijte diktatorje ali kdorkoli je že sprožil migracije, napeljite vodovode (ker pomanjkanje vode je največji problem ) ….
Ne pa, da se post festum ukvarjamo (& plačujemo!!) za nekaj, kar ni naš problem

je pričela dreti v manj naseljeno Evropo, popolnoma naravni pojav, kaj vam ni jasno?
Gre za t.i. pojav močnejšega, številčnejšega.

Res je. Spustimo jih sem, tu se namnožijo, potem pa “ko jači, taj tlači”.


Afrika NI Japonska ☺ je prostora v Afriki še ogromno – poseljenost na km2 je nizka


Afrika NI Japonska ☺ je prostora v Afriki še ogromno – poseljenost na km2 je nizka
[/quote]


[/quote]
https://www.google.si/search?q=human+population+growth+map&tbm=isch&tbs=simg:CAQSlQEJLjqCfLjyAQ4aiQELEKjU2AQaAggEDAsQsIynCBpiCmAIAxIo_1AOWCvsD-gOwA

The European capital where there are more Muslim than Catholic children in state primary schools

Islam is the fastest growing religion in Catholic-majority Austria with 700,000 Muslims now living in the country – twice as many as in 2001. In the capital Vienna, there are now more Muslim than Catholic children in state primary schools.

Čez 20 let bo v avstriji Islam največja vera 🙂

Edino smiselno je res ukrepati v Afriki. Naš najboljši ukrep bi bil, da pokličemo naše misionarje domov. Ko se za silo uredijo zdravstvene razmere se boom rojstev, kontracepcija je pa “greh”. Oni tako širijo svojo vero in so veseli, da imajo veliko “ovčic”, ko pa nimajo pašnikov za vse te “ovčice” (molitve pač ne nasitijo), pa se pojavljajo problemi (še večji, kot bi že sicer bili).
Ne morem si predstavlati ne dežele ne vladarja, ki bi bil sposoben vladati ob taki rasti prebivalstva.


Problem je v tem, da je preveč vode, ne premalo. Preveč vode povzroči prevelik narastek, zato pa so problemi.

Ne vem, s katere lune si ti padla, ampak moje mnenje je, da se stvar ne bo nikdar rešila s sprejemanjem beguncev, ampak le z rešitvijo krize in ustvarjanjem pogojev za življenje tam, od koder so ti begunci!

Če bi bila pidalija v Sloveniji, bi bila ti bolj vesela, da te pošljejo nekam na drug konec sveta in ostaneš tam za vse večne čase ali da se stvari v Sloveniji uredijo in živiš lepo naprej v svojem domačem kraju?

Nisem za nobeno sprejemanje beguncev, sem pa za pomoč, begunski kampi naj se naredijo čim bližje njihovim državam, naj jih financira razviti svet, bom darovala v denarju in materialu, samo da se tem ljudem omogoči vrnitev domov!

MON že spet drka in posiljuje.

2.izbris. Kolikič še?

MON spet drka in posiljuje.

Levica in SD sestavljata siroko levico ce hocemo pomagati beguncem jih mpramo drgo leto izvoliti. To sta tudi 2 stranki ki sta zavrnili zakon o tujcih tako da moj glas imajo.

A pa avtorica ves, koliko bosancev pripelje svoje v Slovenijo, ki se ne integrirajo?

Samo za primer celotno svetovno populacijo če bi stali bi lahko spravili v polovico Slovenije. Tako, da ne vidim, da če pripeljemo najbolj ranljive begunce v Evropo. V evropi je 740 000 000 ljudi in nas ne b o kone3c če npr sprejmemo 50 miljonov beguncev. To je 50 beguncev na 740 Evropejcev se vam to zdi res tako veliko? meni se ne.

Ampak ZAKAJ bi nekoga vlekli stran od njegovega doma in ga naseljevali na mrzlem severu?????

Zakaj ne bi raje vložili v urejanje zadev, da bi ti ljudj lahko normalno živeli doma?????

A si ti nora ali kaj? V Parizu je tako onesnaženje, da se pozimi sploh ne vidi neba, ti bi jih pa v EU? Isto v Slovneiji. Pozimi vohaš samo smrad na vsakem kotičku od kurjenje. Onesnaženje je strupeno. Če jih spustimo sem gor, bomo s plinskimi maskami hodili okoli.

Ostanejo naj v Afriki, ker ne bodo rabili kurjave pozimi in dol se jim vozi hrana!
Kdor misli drugače je NOR. EU ni Afrika. V Afriki si lahko v baraki, v EU moraš biti v hiši ali zmrzneš. Rabiš ogrevanje, ki je drago.

BELCI NISO KRIVI, DA SO SE TAKO NAMOŽILI, DA JIH JE ŽE POVSOD PREVEČ IN SO PORABILI VSO VODO IN HRANO. NAJ PREVZAMEJO ODGOVNORST NASE.

Evropecji in zahodnjaki niso odgovorni za vse tuje rase in pika.

Pomagajo naj jim bogati sobrati iz Arabije.

A si ti nora ali kaj? V Parizu je tako onesnaženje, da se pozimi sploh ne vidi neba, ti bi jih pa v EU? Isto v Slovneiji. Pozimi vohaš samo smrad na vsakem kotičku od kurjenje. Onesnaženje je strupeno. Če jih spustimo sem gor, bomo s plinskimi maskami hodili okoli.

Ostanejo naj v Afriki, ker ne bodo rabili kurjave pozimi in dol se jim vozi hrana!
Kdor misli drugače je NOR. EU ni Afrika. V Afriki si lahko v baraki, v EU moraš biti v hiši ali zmrzneš. Rabiš ogrevanje, ki je drago.

BELCI NISO KRIVI, DA SO SE TAKO NAMOŽILI, DA JIH JE ŽE POVSOD PREVEČ IN SO PORABILI VSO VODO IN HRANO. NAJ PREVZAMEJO ODGOVNORST NASE.

Evropecji in zahodnjaki niso odgovorni za vse tuje rase in pika.

Pomagajo naj jim bogati sobrati iz Arabije.
[/quote]

Pa še to. Neumnica Tara, očitno ne dojameš, da so bile vedno vojno, ko se je ljudstvo preveč namnožilo in tudi bodo. Če ne bo vojne v Siriji in Afriki, ker so se tako namnožili, in bodo prišli v EU, bo pa vojna v EU. Vedno je bilo tako in vedno bo. Še vedno je bila vojno, ko je bilo toliko ljudi in tudi bo….. butalci boste uničili vse, kar je dobro, ker ste butalci.


Še moje TI futraj poleg sbojih. Se mi zdi da ti jih še kdo odstopi.

New Report

Close