Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame

Denise Dame

a kdo v zivo pozna to gospodicno? koliko je stara? je res taksna kot na youtube tudi v resnici ali se samo afna? je pa lustna, ni kaj. naravna lepotica.

Naravna? Lepotica?
Zgleda, da je večino svojega budnega časa na tabletah ali pa na vinu.
Dela se, da je neka oh in sploh manekenka, cela mila, a ko se nasmeji je največji zmaj.

Ne vem kolk je naravna, če je že sedaj na botoksu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Pa kaj je z vami ljudje? A res nihče ne dojame, da je njen kanal parodija?


Saj ne morem verjet. Kako si nasedel temu hecu 🙂
Norca se dela iz botox lepotičk.

Ko sem jo vidla, botox, ustnice napumpane, umetne joške. Ni slaba izgleda dobro, ampak naravna pa ni.

Parodija na kaj?


Saj ne morem verjet. Kako si nasedel temu hecu 🙂
Norca se dela iz botox lepotičk.
[/quote]

Lahko se dela norca, ampak izpade pa bedno, ceneno in vulgarno.
Niti malo smešno. Prej pomilovanja vredno! Naj se drži tistega, kar res dobro obvlada.
Nismo vsi za vse!

Vceraj je tu pisalo, da so njeni zelo premožni.
Kdo pa so to, gotovo jih kdo pozna?

Parodija na?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Parodija na?!?
[/quote]

Parodija na “modne blogerke”, starlete in reallity “zvezdnice”, ki jih je danes vsepovsod polno na YouTube, FB, Instagramu…. :))

Skup sva v Imortail agenciji. Denis je čista kopija mame v njenih mladih letih. In ena najlepših svetovnih modelk. Usta, prsa(88,A), ali 2, ima naravno, in 183cm višino tudi. Punca je pteveč skromna, imela je ponudbo za VS, pa ni šla, ker je zelo navezana na mamo.

Ampak bistvena komponenta parodije je komicnost, duhovitost… Ne razumem. Lahko bolj podrobno pojasni kdo, kje je tisti kriticni moment, kjer naj bi planili v smeh?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

In kdo natanko je rekel, da je DOBRA parodija? Da ji je uspela? Ji pač ni, ampak še vedno gre za parodijo in ne njeno realno življenje in naravno obnašanje. V tem je ves point. Zato je vse zgražanje popolnoma odveč. Lahko bi kvečjemu kritizirali njen smisel za igro, komedijo.


V bistvu gre za sarkazem.
Korošci imajo zelo svojo lego v tej državi in zelo svojstven humor.
Delajo se norca iz samih sebe in tako ujamejo ljudi na limance.
Tisti, ki jim je vse to namenjeno, že vedo kaj jim govori 🙂

Ostali pa norijo kar tako 😛

Na tako lepotico. V tujini jo imajo za Claudia Shiffer 2. Tu jo pa samo pljuvate. Im taka punca zna res vrhunsko zaslužit, z svojo lepoto. Samo noge ima dolge 1m.


V bistvu gre za sarkazem.
Korošci imajo zelo svojo lego v tej državi in zelo svojstven humor.
Delajo se norca iz samih sebe in tako ujamejo ljudi na limance.
Tisti, ki jim je vse to namenjeno, že vedo kaj jim govori 🙂

Ostali pa norijo kar tako 😛
[/quote]

Sarkazem potrebuje ironijo kot podstat. Ironija v tem posnetku (oz. posnetkih) pa je kvecjemu to, da je sama pozela vec kritik, kakor tisti/tiste, ki naj bi jih karikirala. Meni manjka “tisto nekaj”, ko se je ze nekomu zapisalo. Neka ideja, ki bi izzarevala skozi vse skupaj. Kajti ce primerjamo instagram profil, potem recem “kapo dol” z videi, ko pa ostanem brez besed, saj je popolnoma neposlisljiv (dolgovezen in povsem prazen). What’s the point?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Samo sebe karikira in istočasno odzive ljudi nase.

Življenska priložnost je torej splavala po vodi. Ko dobi dekle ponudbo za V(icotria’s) S(ecret), je to vrhunec v modnem svetu za take tamlade. Škoda, da je ni sprejela, ji ne bi bilo treba takih filmčkov snemat in bi delala pač tisto, kar najbolje počne. Škoda.

Zakaj snema le v slovenščini? Zakaj ne v angleščini? Bi morda kak modni agent, naročnik to videl, kako se norca dela – v zadnjem videu naprimer iz Nivea kremic za 20 eur, da jih lahko po wcju nekam namažete…. Naročniki najemamo manekenke za reklame…..

Pa še to: danes je bilo na Radio Antena zjutraj prispevek tudi na njeno tematiko – želeli so jo povabiti na intervju- pride za 250 eur na intervju . in je dalal kontakt nekega svojega “agenta” za javnost, ki je govoril po telefonu s spikerko radia.

Dijomijo….. Človej je izjavil, da je to izključno delo za na Youtube, da to gledajo to za 13-letnice in geji…. OK, za geje noben problem, ampak: 13 letnice poslušajo in gledajo, kako tale gospodična “priporoča” naprimer v svojem zadnjem videu vsem manekenkam botoks, da bodo lepo polikane, da ni treba fotoshopirat. Ko vrag odnese šalo, ali pa parodijo, ki to sploh ni….

Ljudje, to gledajo vaše najstnice… v najbolj ranljivih letih, ko zaugajo, abosrbirajo tudi največje neumnosti in smatrajo, da je to to.

Starši, zaščitite svoje mladoletnice pred takimi neumnostmi na Youtubu in na ostalih socialnih omrežjih.

Moja 11 let stara hči jo spremlja, in ji je carica. Meni njeni mami pa tudi pri 32 letih. Babi pa ima 51 let, in pravi da je punca lušna.

Ste ciljna skupina, in tudi tvoja 11-letna hči je ravno pravih let, da temu naseda.

Moja 14-letna hči se je pa zgrozila, ko je to videla. Je pa že od 11. leta zelo down to earth.

Meni je sicer over the top, oz prevec karikirano parodicna. En malo manj, bi bila precej bolj ucinkovita! Potem bi se vsi sprasevali ali misli resno ali morda pa le ne. Tako pa glede na nick in pijano-seksualizirano nastopastvo, je prevec ocitno, da je parodija. Poanta parodije sicer ni vedno v smehu, vcasih gre zgolj za ogledalo. Lepa zenska. Z veseljem bi jo spremljala, ce ne bi tako pretiravala.. tako mi pa ne uspe niti do konca pogledat posnetkov.

Moja hči je odprta, moderna ženska. Nikoli ni imela nobenih ovir od naju dveh pri vzgoji. Plan ima tudi, da postane model. Pri skoraj 12 letih ima 176cm, in 56 kg.

teh parodij imaš na youtubu kot sena.. en čas nazaj sem gledal nazaj eno “modno vlogerko” ki se na isti način pačila kot ta Denise

https://www.youtube.com/watch?v=lBtWQdlZ7z4
https://www.youtube.com/watch?v=Wh1wctQNKRM

meni nič od tega ni ne smešno ne nč bolj žalostno

Super za vse vas. Hvalabogu, da smo si ljudje različni.

New Report

Close