Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stolp vinarium

stolp vinarium

Ta vikend se odpravljamo v Prekmurje. Šli bi tudi na stolp Vinarium. Se splača it? Je res tak lep razgled (ob lepem vremenu)? Tiste,ki so bili, prosim za par podatkov, vtisov. Vesela bom odgovorov.

Gor greš zato, da lahko rečeš, da si bil. Neke uporabne vrednosti pa ni. Saj si v življenju verjetno videla že kakšen razgled? Pa brezplačno? Mi je bilo žal. Vstopnina je oderuška.


Se ne splača it? Ni nič posebnega? Mi smo ga tudi imeli v planu ta mesec ;). Oderuško? Koliko pa je vstopnina? Menda je gor tudi prodajalna vina, ali nekaj takega?

To smo že (vsaj) enkrat obdelali. Pobrskaj med starejšimi temami.

Jaz sem bila tam, je lepo, da bi pa plačala 7 evrov, da lahko grem na tisti stolp, se mi pa zdi noro. Z veseljem zapravim pri lokalcih, ne pa na tak način. Spodaj so neke hiške, prodajajo njihovo hrano, ko sem bila tam, sicer ni bilo nikogar.

Predlagam, da združite izlet še s čim.

A vstopnino za na Eifflov stolp bi pa plačala? Pa za na Burj Khalifa tudi? Ali pa za London Eye naprimer? A to pa bi? Ker tam je pa to vredno pogleda, v nekem po tvoje “zabačenem “Goričkem pa ne?


Se ne splača it? Ni nič posebnega? Mi smo ga tudi imeli v planu ta mesec ;). Oderuško? Koliko pa je vstopnina? Menda je gor tudi prodajalna vina, ali nekaj takega?
[/quote]

Predstavljaj si: Vstopiš, greš v dvigalo, se pelješ gor, narediš tri kroge po vrhu in greš nazaj. 🙂 Vstopnino poglej na spletni strani, ne vem več, vem samo, da je bilo drago.
Pokrajina je pač pokrajina, nič posebnega. Z vsakega hriba je enak razgled.

A vstopnino za na Eifflov stolp bi pa plačala? Pa za na Burj Khalifa tudi? Ali pa za London Eye naprimer? A to pa bi? Ker tam je pa to vredno pogleda, v nekem po tvoje “zabačenem “Goričkem pa ne?
[/quote]

Au, tebi pa seka, da en brezvezen stolp primerjaš z največjo zamenitostjo enega najbolj znanih mest na mestu.

http://vinarium-lendava.si/sl/vinarium-lendava/cenik/

Au, tebi pa seka, da en brezvezen stolp primerjaš z največjo zamenitostjo enega najbolj znanih mest na mestu.
[/quote]
te “znamenitosti” so zgrajene iz krvi zavojevanih ljudstev (UK, F) in poceni (do skrajnosti izkoriščene) kitajske, filipinske …. delovne sile (ZAE)

14 eur za družinsko karto ni veliko – primerjava: London Eye: navadna karta preko spleta z 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom: 23, 45 GBP online za odraslega in 18,95 GBP za otroka do 15 let ( s tem, da sotiš še cca 30 minut v vrsti za prevzem online kart); ali pa fast pass ( da ne stojiš v vrsti skoraj 2 uri) : 40 GBP za odraslega, 35GBP za otroka……

https://www.londoneye.com/tickets-and-prices/general-tickets/

Au, tebi pa seka, da en brezvezen stolp primerjaš z največjo zamenitostjo enega najbolj znanih mest na mestu.
[/quote]

Bila na vseh svojih naštetih, priznam – guilty as charged…….. Amapak nikakor ne zaničujem Vinarium stolpa tako kot ti, več kot očitno s svojim repliciranjem…. Goričko je zelo lepo, zelo. Nekateri sploh ne znate cenit zemlje države, katere državljanstvo imate. ALi pa pokazat na zemljevidu Slovenije s prstom, celo to…

Ha, ha, pa kaj ti veš, kje je Goričko, kje pa stolp Vinarium? :)))

Sem bila letos spomladi. Enkrat je za it, čeprav tudi meni ni poceni. Peljite se gor do stolpa, pa se zgoraj odločite ali boste šli gor ali ne.

no, pa “Lendva” ( =Lendava), se ti globoko opravičujem za užaljenost….

Pa kako lahko sploh primerjate tale Vinarium z Eifflovim stolpom, London Eye in podobnimi zadevami? Isto kot da bi primerjal Lendavo z Londonom ali Parizom. Oboje je totalno nemogoča primerjava.

Komot…. Ker si po dveh do treh ur čakanja v vrsti in premikanju tam na koncu še razočaran… Na Eifflu lahko megla, na London Eye se pa zaustani….. Žal. Totalno mogoča primerjava. Totalno

Bila na vseh svojih naštetih, priznam – guilty as charged…….. Amapak nikakor ne zaničujem Vinarium stolpa tako kot ti, več kot očitno s svojim repliciranjem…. Goričko je zelo lepo, zelo. Nekateri sploh ne znate cenit zemlje države, katere državljanstvo imate. ALi pa pokazat na zemljevidu Slovenije s prstom, celo to…
[/quote]

Oj, bejba, ne polagaj mi besed v usta. S tem, ko ne cenim neke umetne, precenjene tvorbe ne znam cenit svoje zemlje? Ne s takimi, no.
Od tukajle smo imeli drugače stokrat lepši razgled na čudovito pokrajino, pa še zastonj je bil.

http://www.sotinskibreg.si/

Ta stolp je atrakcija za nižinske ljudi, predvsem tistih, ki tam živijo. Gorjanom, kot mi, ne potegne, ker smo pač vajeni našega hribovja in konkretnih razgledov.

Bil na njem enkrat, pa najbrž tudi zadnjič.

______________________

tebi seka, ker nisi še nič žez plenice aka od svojega plota pogledal

Oj, bejba, ne polagaj mi besed v usta. S tem, ko ne cenim neke umetne, precenjene tvorbe ne znam cenit svoje zemlje? Ne s takimi, no.
Od tukajle smo imeli drugače stokrat lepši razgled na čudovito pokrajino, pa še zastonj je bil.

http://www.sotinskibreg.si/
[/quote]

Hvala za nasvet. Bomo pogledali ob priliki.

Ogledali si bomo oba stolpa. Ta vikend bo kot nalašč za to.

Sem bil tam, a sem se ob pogledu na cenik obrnil in odšel. Ni vredno…

Cenik? Česa? Vstopnina, degustacija…kaj? In koliko?

Lendava na Goričkem? Dobra 🙂

Jaz sem domačinka 🙂 Razgled je lep tudi iz kakšnega drugega hriba, ni treba ravno za stolp porabit te evre. Obvezno pa združite izlet še s čim v Prekmurju oz. v Lendavi in okolici: obisk Muzeja-galerije, sinagoge, judovskega pokopališča, kavica v znamenitem kulturnem domu recimo … Pa lep izlet vam želim!


Kje je sinagoga? V Lendavi?

New Report

Close