Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kazen za frigidne sitnobe

Kazen za frigidne sitnobe

Ker je moj favorit Murko, tako kot Papster, zaradi groženj s smrtjo, odpovedal kandidaturo bom volil Angelco, sam pa se preselil ven iz Slovenije. Menim, da si boljšega predsenika oziroma predsednice niti pod razno ne zaslužite, zato pozivam manjšino slovenskih državljanov, ki ni sitna in frigidna, da se mi pridruži pri glasovanju, sitne in frigidne pa pustimo v tej Republiki Banana s predsednico, kot si jo zaslužijo. S tem boste dali tudi zaušnico dosedanjim slovenskim politikom, ki so, brez trohice dvoma, vsi po vrsti nedojebani, zato pa so jebali in še vedno jebejo v glavo celoten Slovenski narod, tudi nas, manjšino, ki si tega niti pod razno ne zasluži.

sej če bo Angelca predsednik je to čist v redu. zakaj? ker predsednik nima nobene funkcije kokr da igra klovna – in ona bo odlično nasledila Pahorja. bolj bi bil strah da se Angelco izvoli za premierko, kjer le ima nekaj besede. naj bo predsednica. mogoče ob srečanju Trump izvede tist njegov slavni “grab her by the pussy”, kar bi Angeli koristilo

Ti, ampak enim kandidatom gre pa hudo za nohte, če mora najsvetejši ritoliznik njegovo kandidaturo ponujati še na sč.
Ob zadnjih volitvah je bilo vse metano na politični čvek, tole je pa huda kriza…

A ti pa kar likovičko? Jah lej, če zmaga boš pa na monu spet videl emblem, ki ponazarja družino z otrokom. ;-))))

Vabim vas v moje kraljestvo, morali se mi boste le pokloniti in mi obljubiti pokorščino.

sej če bo Angelca predsednik je to čist v redu. zakaj? ker predsednik nima nobene funkcije kokr da igra klovna – in ona bo odlično nasledila Pahorja. bolj bi bil strah da se Angelco izvoli za premierko, kjer le ima nekaj besede. naj bo predsednica. mogoče ob srečanju Trump izvede tist njegov slavni “grab her by the pussy”, kar bi Angeli koristilo
[/quote]

Bolje, da izvede “grab him by the cock”, a ni ona za hetero ne za homo.

sej če bo Angelca predsednik je to čist v redu. zakaj? ker predsednik nima nobene funkcije kokr da igra klovna – in ona bo odlično nasledila Pahorja. bolj bi bil strah da se Angelco izvoli za premierko, kjer le ima nekaj besede. naj bo predsednica. mogoče ob srečanju Trump izvede tist njegov slavni “grab her by the pussy”, kar bi Angeli koristilo
[/quote]

če bo izvoljena, bo tudi vrhovna poveljnica Slovenske vojske.

jst tut pravm naj zmaga, pa jo pošljmo že prvi teden v imenu Slovenije na Arktiko led merkat da se ne stopi pa se pingvinom smejčkat

sej če bo Angelca predsednik je to čist v redu. zakaj? ker predsednik nima nobene funkcije kokr da igra klovna – in ona bo odlično nasledila Pahorja. bolj bi bil strah da se Angelco izvoli za premierko, kjer le ima nekaj besede. naj bo predsednica. mogoče ob srečanju Trump izvede tist njegov slavni “grab her by the pussy”, kar bi Angeli koristilo
[/quote]

če bo izvoljena, bo tudi vrhovna poveljnica Slovenske vojske.
[/quote]

ja in kaj bo s tem? naši vojski ukazala naj napade – koga? vse države jo frcnejo k smetar kanto

Baje so se na monu spremenili lastniki.

Baje so se na monu spremenili lastniki.
[/quote]

?????? A TAKOOO???

Ja pa katerega spola pa naj bom potem, da bom aktualna? Jebentiš men je blo pa res čud, da me zadnje cajte niso nič brisali… ;-)))))

Al jih bom fasaja na neznanem kraju na neugotovljen način?

če bo izvoljena, bo tudi vrhovna poveljnica Slovenske vojske.
[/quote]

ja in kaj bo s tem? naši vojski ukazala naj napade – koga? vse države jo frcnejo k smetar kanto
[/quote]

celo armado bo pripeljala na slovensko obalo in ukazala molitev za umik hrvatov iz piranskega zaliva

Baje so se na monu spremenili lastniki.
[/quote]

?????? A TAKOOO???

Ja pa katerega spola pa naj bom potem, da bom aktualna? Jebentiš men je blo pa res čud, da me zadnje cajte niso nič brisali… ;-)))))

Al jih bom fasaja na neznanem kraju na neugotovljen način?
[/quote]

Bodi srednjega spola. Fasala ga boš pa le od svojega tipa ali fuck frenda, za način se pa kr sami zmenite.

?????? A TAKOOO???

Ja pa katerega spola pa naj bom potem, da bom aktualna? Jebentiš men je blo pa res čud, da me zadnje cajte niso nič brisali… ;-)))))

Al jih bom fasaja na neznanem kraju na neugotovljen način?
[/quote]

Spodi ni resnica pisala, ampak jz, avtor teme.

?????? A TAKOOO???

Ja pa katerega spola pa naj bom potem, da bom aktualna? Jebentiš men je blo pa res čud, da me zadnje cajte niso nič brisali… ;-)))))

Al jih bom fasaja na neznanem kraju na neugotovljen način?
[/quote]

Čak mal, je zdej aktualno ono al one? Bi vseen šla rajš (če že) na moški spol, ker srednjega sploh sklanjat ne znam. Kok naj se potem nastavljam kot ono?

Ti pa je ta forum potemtakem samo začasno over net in bo potem 21? Je to zdej po novem murgelsko okno al kdo je prevzel ablast?

Spodi ni resnica pisala, ampak jz, avtor teme.
[/quote]

Bo treba še naštudirat jebanje v glavo…

New Report

Close