Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali res poslušamo radio samo zaradi nagradnih iger in finančne stimulacije – kje pa je vsebina?????

ali res poslušamo radio samo zaradi nagradnih iger in finančne stimulacije – kje pa je vsebina?????

Vsak dan poslušam:

…. hvala ta in ta radio za avto ki sem ga zadel/a na nagradni igri,
… hvala za denar ki sem ga dobil na keš steni
… hvala za nagrado, ker sem uganil skrivnosten zvok……………

a res ne znajo procesirat in nas zmotivirat s kvalitetno vsebino ampak samo s temi k…. nagradnimi igrami???

Sej, Radio 1 ni edini, ki oddaja …

Kaj ti pa tle ni kull???? A ker ne rabiš srečke kupt,….???

Najbrž.
In predvsem/tudi zaradi tega radio poslušam samo še po par 10 min na teden – v avtu – pa še tam samo rock radio, kjer tega še nisem zasledil. Če bom, mi ostane samo še USB ključek za glasbo…

radio, ki ga jaz poslušam nima takega balasta, samo dobro muziko in pametne vsebine.

http://www.radio.rtv.si/?url=radijske_postaje

Lahko preklopiš na kateregakoli.
Ima pa radijski sprejemnik tudi gumb: Izključi/off.

no rasvetli me in naredi reklamu tistemu ki tega nima,….. mogoče pa preklopim

V 80-ih sem poslušal samo RGL (Radio glas Ljubljane), ker je vrtel glasbo od začetka do konca komada brez prekinjanja, če pa so komad prekinili, so ga pa ponovili.
Zdaj radio poslušam zelo, zelo malo pa še to samo Prvi program radia Slovenija, ker programa z prekinjanjem glasbe, praznim govoričenjem in bloki reklam vsakih 5 minut enostavno ne prenesem več , isto je s TV, ki jo gledam vsega skupaj 1 uro na 3 mesece!…sem pa zato malo več na internetu pa že ta mi najeda…. ko ga ne bom več potreboval za delo, se znebim še interneta!

New Report

Close