Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kaj pa Lea Sirk, vam je bila všeč včeraj?

Default avatar

Manca Marjanca

Samo o Luki Sešku govorite. Kaj pa Lea Sirk? Meni je bila prav simpatična, spremenjena v takega nežnega fanta:)))
Pa Marjan Novina, ki je zmagal? Vam je bil všeč?
Default avatar

Wannabe

Najbolj sem navdusena nad imenom njene hcere...AEL ??!!
Ko slisim od koga kako neumno poimenuje svojega otroka clovek pri meni izgube vse tocke.
Default avatar

Ime je izbral

Wannabe je napisal/a:
Najbolj sem navdusena nad imenom njene hcere...AEL ??!!
Ko slisim od koga kako neumno poimenuje svojega otroka clovek pri meni izgube vse tocke.
Mož
Default avatar

donsepo

Mi je bila okej. Sprejemljiva. Najslabša pa je bila itak tista, ki je imela Jennifer Lopez.
Default avatar

milaa

Lea Sirk mi je bila najboljša. Mogoče tudi zaradi pesmi, ki je res lepa, nežna, da poboža dušo.
Default avatar

men pa

Deluje mi egocentrična.
Default avatar

men pa ne

men pa je napisal/a:
Deluje mi egocentrična.

Zelo lepa ženska.
Default avatar

Je lepa

men pa ne je napisal/a:
men pa je napisal/a:
Deluje mi egocentrična.
Samo frizuro ima pa obupno. Kot klovn deluje s tistimi barvanimi lasmi in zabrito glavo. Tista frizerka, ki ji to svetuje.in dela si, zasluzi vse kritike iz moje strani. Prek ko ke imela temne lase ji je veliko bolj pasalo.

Zelo lepa ženska.
Default avatar

Je lepa

Se enkrat prilepim napisno iz moje strani, ker je prej vse skupaj zmetalo ...torej:
Samo frizuro ima pa obupno. Kot klovn deluje s tistimi barvanimi lasmi in zabrito glavo. Tista frizerka, ki ji to svetuje.in dela si, zasluzi vse kritike iz moje strani. Prek ko ke imela temne lase ji je veliko bolj pasalo.
Default avatar

Fgghhjj

Ja. Simpaticna, odlicno je zapela, na odru je precej bolj sproscena kot ostali.
Default avatar

najboljša je bila

Ja, meni je bila najboljša ona včeraj, že zaradi lika ki ga je imela in pesmi. Odlična imitacija. Čeprav tudi zmagovalec ni bil slab, sta si upravičeno delila točke. Drug teden pa se najbolj veselim dueta Despacito :))
Default avatar

Kllarra

...ne vem za Leo, vem pa za pesem, živa katastrofa, nekateri po starem običaju glumijo, da jim je všeč, čes bojazen, da ne izpadeš zaostal... se pa vrti povsod, kajne... !???