Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAJ NAJ NAREDIM?? NUJNO!

KAJ NAJ NAREDIM?? NUJNO!

Prosim pomagajte mi, ker nevem kaj naj naredim. Rada bi rešila svojega otroka, ker se doma samo kregamo in je grozno. Denarja nimam, sem brez zaposlitve in avta. Naj si najprej kupim avto ali najamem stanovanje in rešujem otroka in sebe? Hvala.

vtipkaš v gugl materinski dom ali varna hiša in slediš navodilom. Ne rabiš niti avta niti denarja.
Kar pogumno

Kako misliš, rešila otroka? A ti je na drevo splezal? Se vrgel v mamila? A je kriminalec? A je brezbožnež in bi ga rada spet popeljala v naročje matere Cerkve?
Torej, kako misliš – rešila otroka???

Denarja nimam…a naj si najprej kupim avto…a bejzbejz
Ti nas mal hecas

Avto ali otrok? Kaj ti je pomembnejše?


če je pa kreganje tudi tvoje maslo pa za začetek v kreganju NE sodeluj! Kako se potem “napadalec” lahko krega sam?? Nosiš del krivde ker se odzivaš in prilivaš?
Odcepitev se pa dogaja tako, da si najdeš dom a ne? Morda prej še službo..samo ne vem kako boš z varstvom. Dalje..si razmišljala kako bo otroku ob stikih ob ločitvi? Ker tebe verjetno ne bo zdraven.. .


Majprej moraš kupiti avto! Otrok bo že počakal!☻☻☻

Najprej rabiš denar, če misliš kupit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj se tako porogljivo odzovete? Človeku bi pljunili v obraz, ko je na kolenih. Nekaj sto evrov za rabljen avto bi imela, saj če dobim službo ne morem biti brez. In seveda v najem bi rada šla.

Če imaš probleme z možem, stopi na CSD in se pozanimaj glede odhoda v varno hišo. Tam si lahko 1 leto, če se trudiš in ne dobiš službe ti bivanje podaljšajo.
Odloči se takoj, ne čakaj, ker s tem ne greniš življenja samo otroku, greniš ga tudi sebi.

Po pogovoru na CSD ti bo veliko lažje in izdelan boš imela načrt.

Po 1 letu, ti lahko CSD najde tudi stanovanje z neprofitno najemnino ali pa si ga najdeš sama in ti del najemnine pokriva mestna občina.

Vse informacije so na CSD ali pa kar na netu, če malo več pobrskaš.

Le pojdi!

Za razliko od ostalih, razumem to z avtom. Avto je dons cenješ kot kolo in ženski je očitno hudo, z avtom lahko pobegne od tipa, pa še pod streho je, za prvo silo v avtu, da se razumemo, ne zajebavam se, za jesti bo pa že našla kaj od dobrih ljudi v skrajnem primeru, evo en primer avta, recimo. Pa si zamislite kako priti v službo, pa še otroka nekam dat čuvat, če nimaš avta, že tri kilometre daleč, če nimaš dobrih avtobusnih zvez. Evo avto, za majhen denar..

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12471290

tukej pa še kolo, kam naj da tukej otroka, recimo….., razlika pa 300 evričev

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/kolesarstvo/kolesa/gorska-kolesa/gorsko-kolo-scott-voltage-1327204470.html?kw=kolo

Lepo si napisala tole avtorica! Mene srh preletava, ob branju komentarjev,v kaksni Druzbi zivimo! Nimam besed res ne! Potem pa berem poste kako so osamljeni,etc .ma kdo bo ,ki je pri zdravi pameti hotel biti v druzbi teh skrajno nesramnih,in zlobnih osebah!

Saj je takoj dobila najboljši možni odgovor.
Varovana materinska hiša.
Le ona in otrok, na varnem.

Točno to, kaj sprašuješ tukaj a še nisi ugotovila, da jih je sama pozitivna teorija, sami pa imajo vse v dreku.
Te povsem razumem, najprej služba, ja in tudi avto ob otroku potrebuješ, še zlasti, če ga je treba kam vozit. Delaj na tem najprej finance, veš ko boš rešena pritiskov od doma boš lažje zadihala in boš zadovoljna tudi če bo bolj skromno.

Koristen odgovor oz. nasvet, a le za tistega, ki dejansko želi nekaj spremeniti.

Ne bom prevec pametna, ampak za vnaprej..tud za druga dekleta in tudi fante..
Pizd.arija ne pride cez noc..a je tko..
No, ce se to vlece je treba nujno. Sploh tiste ki nimate sluzbe..zacet sparat in iskat sluzbo.
Crn fond je treba met, da ne prides v tako situacijo da ne ves kaj bi najprej…
A bi avto a bi sluzbo a bi sla v najem..denarja pa nima..
Torej bo ostala se en lep cajt in jedla govna…

Najprej seveda kupi avto.
Ga daj na tehničnega, da zveš, kaj je za popraviti.
Daj avto popraviti.
Nato zopet na tehničnega in ga registriraj.
Plačaj cestninski davek in zavarovalnico.
Potem natankaj in se odpelji domov.
Pobaši otroka in v varno hišo.

Če sploh prideš do registracije itn.
Mogoče se boš pa potem nehala norčevati iz sebe, ker take nonsense daješ v javnost.
Pameti si, žal, ne moreš kupiti.
Upaj le, da otrok ne bo zabit po tebi.

Imaš zmešanega deca, pa si finančno odvisna od njega.

Imaš zmešanega deca, pa si finančno odvisna od njega.
[/quote]

Ona bi le rada svoj avto, ni pa povedala, da mora prej še izpit narest!

Bravo. To tud jaz skoz trdim, da je treba imet svoj črni fond. Nikol ne veš kdaj do česa pride. Poznam kr neki družin, jim vse super laufa, pa zmer od koga slišm, ali je to žena, ali pač mož, ima skriti fond.

Bravo. To tud jaz skoz trdim, da je treba imet svoj črni fond. Nikol ne veš kdaj do česa pride. Poznam kr neki družin, jim vse super laufa, pa zmer od koga slišm, ali je to žena, ali pač mož, ima skriti fond.
[/quote]

Bravo, res.
Ampak treba ga je zaslužit, gospa pa ne dela in kupuje avto, ker se doma kregajo.
Maš ti avto za to, ker se doma kregate?
Živiš na deščji račun al kako prideš do keša?

Njej paše delat ne!
Itak je to prozorna provokacija, kjer se meri folkov IQ in potrebna ignore.

Bravo. To tud jaz skoz trdim, da je treba imet svoj črni fond. Nikol ne veš kdaj do česa pride. Poznam kr neki družin, jim vse super laufa, pa zmer od koga slišm, ali je to žena, ali pač mož, ima skriti fond.
[/quote]

Bravo, res.
Ampak treba ga je zaslužit, gospa pa ne dela in kupuje avto, ker se doma kregajo.
Maš ti avto za to, ker se doma kregate?
Živiš na deščji račun al kako prideš do keša?

Njej paše delat ne!
Itak je to prozorna provokacija, kjer se meri folkov IQ in potrebna ignore.
[/quote]

Jah sej vrjetn ji kaj dnarja daje, ane, vsaj za v trgovino….in bi morala že iz začetka od tega dnarja kaj na stran dat, neki bi se nabral, jbg. Pa mogoče je tud kdaj sama delala, pa bi morala že takrat od plače takoj neki na stran dat. Zdej, sploh, če resn misl, da bi šla od desca, je pa itak za to že prepozn.
Kaj pa ona misl najprej nardit, je pa njena stvar. Jaz zase že vem, če kdaj pridm v tako situacijo kaj bi najprej nardila, ona pa, če rab najprej avto, pa jbg.

Čimprej kontaktiraj CSD, da si urediš bivanje v varni hiši. Pozanimaj se na Karitas, morda kdo ponuja rabljen, star avto brezplačno. Na svetu so še dobri ljudje, ki ti bodo pomagali. Srečno.
Jaz sem pred dnevi svoj star avto (ki še vedno dela) podarila brezplačno eni brezposelni mamici.

Bravo. To tud jaz skoz trdim, da je treba imet svoj črni fond. Nikol ne veš kdaj do česa pride. Poznam kr neki družin, jim vse super laufa, pa zmer od koga slišm, ali je to žena, ali pač mož, ima skriti fond.
[/quote]

tak fond rabiš samo, če živiš s psihičem, ker dva normalna, zrela odrasla človeka se lahko pogovorita o vsem, tudi o financah. Družine, kjer ened od partnerjev ali pa celo oba drug pred drugim skrivata svoj črni fond, so daleč od tega, da bi jim super laufalo, ker je veza pač zgrajena na laži oz. skrivanju.

midva imava vsak svoj fond, ne vem če je črn, je pa za hude čase, skupne ali ločene, nima veze. Oba veva koliko ima kdo in kje, včasih kaj ven vzameva, pa pol vrneva ali pa ne, ampak skrivava pa drug pred drugim nič, to je največja neumnost, kar jo v zvezi lahko narediš. Skrivaš 1 stvar, skrivaš vse … to je moje mnenje.

kar se pa vprašanja avtorice tiče pa .. csd in materinski dom, pa varna hiša. Pri nas imaš dosti tega, če res želiš kaj v lajfu spremenit.

Bravo, res.
Ampak treba ga je zaslužit, gospa pa ne dela in kupuje avto, ker se doma kregajo.
Maš ti avto za to, ker se doma kregate?
Živiš na deščji račun al kako prideš do keša?

Njej paše delat ne!
Itak je to prozorna provokacija, kjer se meri folkov IQ in potrebna ignore.
[/quote]

Jah sej vrjetn ji kaj dnarja daje, ane, vsaj za v trgovino….in bi morala že iz začetka od tega dnarja kaj na stran dat, neki bi se nabral, jbg. Pa mogoče je tud kdaj sama delala, pa bi morala že takrat od plače takoj neki na stran dat. Zdej, sploh, če resn misl, da bi šla od desca, je pa itak za to že prepozn.
Kaj pa ona misl najprej nardit, je pa njena stvar. Jaz zase že vem, če kdaj pridm v tako situacijo kaj bi najprej nardila, ona pa, če rab najprej avto, pa jbg.
[/quote]
Opozorila sem te le, glede na vsebino njenega posta, da je ta provokacija.
Ker ogrožena ženska z otrokom ne razmišlja o nakupu avta, še manj ma cajt se tlele preganjat, gre po hitrem postopku v materinski dom, od tam pacpotem najprej umiritev, da pride k sebi, reševanje eksistence v osnovi in ne avto.
Kaj ti bo avto, če šihta nimaš, niti denarja, da bi sebe in otroka nahranil?
Veš, kaj za zlorabljeno mater z otrokom pomeni fizični in duševni mir, ter bivanje, kjer nisi ogrožen.
Šele potem si sposoben resocializacije, vključitev v normalno dnevno rutino, se zaposliti in delati, brez, da begaš, da ti nekdo ne grozi in streževpo življenju iz dneva v dan, podnevi, ponoči?
Ti provokatorski spini bi morali biti kaznivi, ne le tu, tudi v javnih občilih in dnevnih medijih.
Vsi, ki zavajajo. Tudi izjave politikov, še najprej, ne le dejanja.

New Report

Close