Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

Oj. Zanima me kako doma gledate na goloto pred otroci. Stara sem 43 in velikokrat grem gola po stanovanju. Imam tri otroke. 5, 9 in 11 let. Kako je pri vas? Možu to ni po godu in večkrat kej pripomni. Hvala za odgovore.

Ne delas prav in .

Ne. Skrivam se glih ne, da bi pa prav gola hodila sem in tja pa ne, nikoli.

Moja mama je vedno hodila gola po hiši (ne zdej, da se je razkazovala tam ampak tko iz kopalnice v spalnico,..). In tako je blo do mojega 21 leta, ko sem šel od doma. To je bilo čisto normalno in ni bilo nikol nobenih problemov. Ne glede na to, da izgleda zelo dobro še danes, me to ni nič vzburjalo ali pa kaj. Če si normalen človek in imaš spoštovanje do mame ni nobenega problema z goloto.

Ne sprehajam se gola po stanovanju, ker nimam razloga za to. Pa živim sama.

Čisto nič ne delaš narobe. Golo telo je najbolj naravna stvar in prav je, da jih vzgajaš v duhu da se ne sramujejo svojih teles. Pri nas je še večji razvrat ;).

Jaz sem bila podobno vzgojena in najboljša prijateljica mi še dandanes reče, da je najbolj hvaležna mojim privzgojenim liberalnim načelom, da ni postala čistunka brez primere.

Enako kot ti. Golote pa res ne skrivam.
Samo še tega mi manjka v življenju da se bom ukvarjal s skrivanjem dejstev kako izgleda človeško telo… imam bolj smiselne stvari za početi.

Itak pa tudi mlajša generacija nima problemov s tem. Če bo kdaj komu neprijetno, bomo pa prilagodili.

Nikol nisem razumela tega..
Da ce hodis goL otroke ucis, da se naj ne ssramujejo svojih teles.
Torej moji otroki so rdeci od sramu, ker sem si vse kar sem rabila nesla v kopalnico ,
ni mi bilo treba nagi do spalnice po gate…
Lahko se sramujes telesa , ce je debelo, mehedravo vse tisto, kar bi lahko popravil pa ste -smo preleni.pa lahko hodite nage po cele dneve pa., ce bo dekle imelo rit kot od banke vogu, sram bo tu…dabe vam…hodit nage.
Pa da sin napise. Da je mama se pri teh letih dobra..omg no..sem zgleda zlo staromodna…

Ne. Samo pred možem. Pred drugimi nikoli.

To je že na meji zlorabe! In zakaj se je treba sprehajati nag po hiši? V kopalnici se stuširaš, se oblečeš in to je to.
Ali pa se umiješ in potem kot kakšna kokoš tekaš po hiši in iščeš spodnje perilo, ali kaj?

In zakaj bi bilo boljše hodit nag po stanovanju? Verjetno se prav nastavljaš sinu da dobi erekcijo.

Jaz dobim erekcijo že samo ko tole berem.

A zato ker si se ti tako odločla morajo tvoji otroci gledat tvojo fračo nonstop? Sigurno se tudi naslajaš ob tem. Zakaj bi se sramovali teles? To je pa najbolj neumna izjava ever. Otrok se bo že sam odločil kakšen način življenja mu odgovarja ko odraste. Tisti, ki vsiljujete neke stvari otrokom ste največji podn sami.

A zato ker si se ti tako odločla morajo tvoji otroci gledat tvojo fračo nonstop? Sigurno se tudi naslajaš ob tem. Zakaj bi se sramovali teles? To je pa najbolj neumna izjava ever. Otrok se bo že sam odločil kakšen način življenja mu odgovarja ko odraste. Tisti, ki vsiljujete neke stvari otrokom ste največji podn sami.
[/quote]

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu nagi. Ljudje se že od pradavnine zakrivajo. Danes pa kao vsi bi bli neki “naturisti”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Zakaj potem se ne še userjete pred otroci in nazorno pokažete to početje? Tudi to je najbolj naravna stvar na svetu.

Pri nas okoli golote ne delamo nobenega cirkusa. Zlasti poleti, ko je vroče, pač spimo goli in tako pač je, dokler se ne oblečemo. Tudi pri preoblačenju in tuširanju se prav nič ne skrivamo, pa tudi na nudistični plaži smo že kdaj bili. In če mala reče: “Oči ima lulčka” pač povemo, da imajo fantje lulke, punce pa lulike. Tako pač to je in je od nekdaj bilo. Ne gre pa za nobeno nastavljanje in razkazovanje. Tisti, ki trosite abotne komentarje o pokvarjenosti in podobne nebuloze, se malo zamislite nad seboj. Takšni komentarji jasno kažejo vaše pokvarjene misli ob omenjanju golote. Ni namreč vsaka golota povezana s spolnostjo.

hodim naga, niti želje nimam, ker me zebe. V kopalnici skočim v oblačila, mož
včasih prikoraka do spalnice gol, takrat se vsi nasmejemo. Pimplna glih skrije, goli drugČE ne hodimo.
Ne vidim nobenega užitka, kvečjemu mi je grdo, pa nismo zateženi.

Avtorca ti celo pises da se setas po stanovanju.
Ce ze skocis po nekaj v spalnico ;
Se gre, da se pa setas pa se moz ti pove da ni nakboljse in zi ga ignoriras.Samo jeden ko je zato da se moras oblect, se moras!!!!!!!!

Ravno med nudisti vas je največ izpirjencev in čudakov. Poznam 2 družini, ki so nudisti in nobena ni normalna. Eno je če si pred otrokom nag tam do nekje 10 leta. Po 10 letu pa otroci še predobro vedo kaj je to pička in kurac, zakaj jim je potrebno to še vsiljevat? En kup otrok nudistov potem ko so odrasli niso več tega prakticirali ali pa imeli travme.

A zato ker si se ti tako odločla morajo tvoji otroci gledat tvojo fračo nonstop? Sigurno se tudi naslajaš ob tem. Zakaj bi se sramovali teles? To je pa najbolj neumna izjava ever. Otrok se bo že sam odločil kakšen način življenja mu odgovarja ko odraste. Tisti, ki vsiljujete neke stvari otrokom ste največji podn sami.
[/quote]

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu nagi. Ljudje se že od pradavnine zakrivajo. Danes pa kao vsi bi bli neki “naturisti”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Zakaj potem se ne še userjete pred otroci in nazorno pokažete to početje? Tudi to je najbolj naravna stvar na svetu.
[/quote]

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Ravno med nudisti vas je največ izpirjencev in čudakov. Poznam 2 družini, ki so nudisti in nobena ni normalna. Eno je če si pred otrokom nag tam do nekje 10 leta. Po 10 letu pa otroci še predobro vedo kaj je to pička in ******, zakaj jim je potrebno to še vsiljevat? En kup otrok nudistov potem ko so odrasli niso več tega prakticirali ali pa imeli travme.
[/quote]

Se strinjam. Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Razkazovanje golote pred otroci mi je pa sploh nerazumljivo.

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu nagi. Ljudje se že od pradavnine zakrivajo. Danes pa kao vsi bi bli neki “naturisti”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Zakaj potem se ne še userjete pred otroci in nazorno pokažete to početje? Tudi to je najbolj naravna stvar na svetu.
[/quote]

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

In zakaj potem po svetu ne hodiš gol?

Ravno med nudisti vas je največ izpirjencev in čudakov. Poznam 2 družini, ki so nudisti in nobena ni normalna. Eno je če si pred otrokom nag tam do nekje 10 leta. Po 10 letu pa otroci še predobro vedo kaj je to pička in ******, zakaj jim je potrebno to še vsiljevat? En kup otrok nudistov potem ko so odrasli niso več tega prakticirali ali pa imeli travme.
[/quote]

Se strinjam. Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Razkazovanje golote pred otroci mi je pa sploh nerazumljivo.
[/quote]

To, da sem si kar všeč imaš prav.
Razumem pa tudi, da ti je to (in še marsikaj) nerazumljivo. Niso vsi za vse, a ne?

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu nagi. Ljudje se že od pradavnine zakrivajo. Danes pa kao vsi bi bli neki “naturisti”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Zakaj potem se ne še userjete pred otroci in nazorno pokažete to početje? Tudi to je najbolj naravna stvar na svetu.
[/quote]

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

In kaj si hotelo s tem povedat? Krneki. Biti oblečen ima toliko plusov medtem ko biti gol nima praktično nobenega. Pa ne gre samo za to kako nas vidijo drugi. Že higiena je prva stvar, zaradi katerega je dobro biti oblečen. Poglej si samo tista gola plemena v afriki, v kakšni svinariji pa kok enih bolezni imajo, samo zaradi tega ker so goli. Pozimi tudi nag naokrog tekaš?

Se strinjam. Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Razkazovanje golote pred otroci mi je pa sploh nerazumljivo.
[/quote]

To, da sem si kar všeč imaš prav.
Razumem pa tudi, da ti je to (in še marsikaj) nerazumljivo. Niso vsi za vse, a ne?
[/quote]

Res je, nismo vsi za vse :))) Sej jst sem tud sama s seboj zadovoljna in se svojega telesa ne sramujem, samo nimam pa nobene potrebe po tem, da bi se razkazovala, vsaj ne vsem:)))
Pozabil si mi odgovoriti na vprašanje, zakaj ne hodiš gol po svetu, če je to nekaj normalnega;)

Prizadeti tko kot verniki, vcepujete vašo primitivno logiko ostalim.

New Report

Close