Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POJDITE VOLIT

POJDITE VOLIT

Ljudje, pojdite volit!

To je vaša ustavna pravica, izkoristite jo in izrazite svoje mnenje. Če se ne strinjate z volitvami, pač počečkajte glasovnico ali pa jo oddajte prazno.

Samo pojdite volit!

jst sm že zjutrej, pust me

Jaz grem čez kako uro.

Jst grem samo prekrižat oba odgovora da bo neveljavna

neveljavna je isto kot da bi za?

Neveljavna je isto kot da nisi volil.

in blo je povedano, da kdor ne voli je isto kot bi obkrožil ZA – glasovi se bodo pritšeli k temu

Samo ti in tebi podobni, ki se tako norcujete iz pravice izrazanja svojega mnenja in drzavljanske dolznosti, enkrat vec potem ne simfajte in ne kritizirajte politikov katerekoli barve ali opcije, kako da so neresni, neodgovorni itd. Ker tako dejanje ki ga ti opisujes, da delas je enako neodgovorno, neresno, otrocje pravzaprav.
Referendum je tvoja pravica, da izrazis svoje mnenje kakrsnokoli je glede določenega vprasanja, ti pa se norcujes iz tega. Torej v prihodnosti ne simfajte vec politikov in ne jamrajte in ne govorite, da nic ne morete narediti, ker ko lahko, se pa iz tega raje norcujete.

V O L I L N I
M O L K
———————-
VSI STE PRIJAVLJENI!!!!!!!

Jaz sem zjutraj ob 7.05

Kaj pa je s teboj… nikjer nihce ne govori o vsebini referenduma… govorimo o volilni pravici na splosno in spostovanju le te.

Dol mi visi za ta drugi tir. Če bo referendum uspešen, se bo projekt samo še zavlekel. V vsakem primeru (zdaj ali kasneje) ga bomo preplačali in nekdo si bo napolnil žepe na naš račun. Volit pa ne grem.

[quot=Hufjgujyuf post_id=11927033 time=1506257177]
Neveljavna je isto kot da nisi volil.


Tebi pa volitve niso najbolj jasne anede? To kar si napisal ni res. Niti približno.

Z neveljavno glasovnico izraziš svoje mnenje in nestrinjanje, hkrati pa izkoristiš svojo pravico in še kar drugega…ampak ti ne bom razlagal, ker če ti osnovni pojmi niso jasni, je brez pomena karkol razlagat

Če referendum uspe, bo vsaj nekaj manj tistih, ki si bojo napolnili žepe.

Ne, ne grem!!!

najlažje vam je govort ne grem, dol mi visi, brezveze, a ponavadi je zmerej tako da ko je nekdo pameten najbolj kriči čez politiko pa čez sistem pa čez vlado pa čez državo na koncu pa doda: “zato pa jst na nobene volitve/referendume ne grem”

Problem sta dve slabi izbiri! Karkoli voliš je sr****.
Potem pa izberi…

ne vem zakaj bi sploh kej obkrožal
vsake štir leta al pa še manj izvolimo ljudi kateri se morjo odločat in prevzemat odgovornost za nas vse
grem stavit da vsi tu z mano vred pojma nimamo za kaj se sploh gre
pol naj pa odločamo
jst ne delam in nisem plačan za to

Mogoče se bo pa nabralo…. Do 11. ure nikoli ne voli veliko ljudi.

Koga pa naj volim, če je referendum?

sej teb je vseen ja, k si na socialki, gre se za une k je treba davke plačevat


Ljudje, pojdite volit!

To je vaša ustavna pravica, izkoristite jo in izrazite svoje mnenje. Če se ne strinjate z volitvami, pač počečkajte glasovnico ali pa jo oddajte prazno.

Samo pojdite volit!
[/quote
Kolk daš?


Ej, ej, še mene prijavi! Sem tudi že volil!

Ne glede na izid itak vedno naredijo po svoje, zato je vse skup brez veze in udeležba je temu primerna. Za štacune je tud bil referendum, pa ga ni noben upošteval. Kar si v glavo vtepejo, to tudi naredijo in tudi tokrat bo tako. Nas imajo pa za bedake.

A potlej bi blo teb ok cist, da se volitve ukinejo in se uvede diktatura? Sam hipoteticno vpr. Glede na to kar si napisala.

New Report

Close